صفحه 53 از 97 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

بچه ها كسي ميتونه يك جمله خيلي خوشگل براي انتهاي SOP يا cover letter بهم پيشنهاد بده، راجع به اينكه اگر سوالي داريد ميتونيد با شماره هاي زير با من تماس بگيريد يا يك چيزي در اين حدود

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط xamir نمایش پست ها
    بچه ها كسي ميتونه يك جمله خيلي خوشگل براي انتهاي SOP يا cover letter بهم پيشنهاد بده، راجع به اينكه اگر سوالي داريد ميتونيد با شماره هاي زير با من تماس بگيريد يا يك چيزي در اين حدود
    نياز نيست بگي با من تماس بگيريد

I hope your institution give me the opportunity to show my research and academic skills. I look forward to shaping my career in the halls of XX University
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط xamir نمایش پست ها
    Dear Friend
    you may want to take a look at this for SOP samples

Junior Member

سلام.
    اگه بخوایم بگیم همین طوری واسه علاقه تو یک کلاس شرکت میکردیم چی باید بگیم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid_b نمایش پست ها
    سلام.
    اگه بخوایم بگیم همین طوری واسه علاقه تو یک کلاس شرکت میکردیم چی باید بگیم؟
    میتونی بگی مستمع آزاد بودی:
    Auditory course

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

سلام دوستان

سوالی داشتم امیدوارم با تاپیک مرتبط باشه.
    در هر حال، من در هرحال حاضر دانشجوی مقطع ارشد توی اروپا هستم و میخوام امسال دوباره برای دانشگاههای دیگه و در مقطع ارشد اقدام کنم.
    به نظرتون توی اس او |ی و سی وی بنویسم که دانشجوی ارشد هستم ؟ منظورم اینه که نکته ی مثبتی به حساب میاد یا ممکنه از دید اون ها منفی باشه که چرا این ارشدم رو تموم نکردم و میخوام دوباره ارشد اقدام کنم.!

ممنون
    شمارش معکوس..........!

Junior Member

تو دانشگاه های دیگه وقتی یه نفر تو یه درسی audit هست این تو کارنامه میاد. ولی تو ایران اینطور نیست. من این رو میخوام تو SOP ذکر کنم که audit بودم ولی تو کارنامه نیومده آیا مشکلی داره؟

sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid_b نمایش پست ها
    تو دانشگاه های دیگه وقتی یه نفر تو یه درسی audit هست این تو کارنامه میاد. ولی تو ایران اینطور نیست. من این رو میخوام تو SOP ذکر کنم که audit بودم ولی تو کارنامه نیومده آیا مشکلی داره؟

نه دوست عزیز چه مشکلی. می تونین کلاسهایی که مستمع آزاد بودین رو هم تو رزومه بیارین اگه فکر می کنین براتون امتیاز مثبت خواهند بود.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

sahar_2013 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره تغییر رشته!!

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوالی داشتم امیدوارم با تاپیک مرتبط باشه.
    در هر حال، من در هرحال حاضر دانشجوی مقطع ارشد توی اروپا هستم و میخوام امسال دوباره برای دانشگاههای دیگه و در مقطع ارشد اقدام کنم.
    به نظرتون توی اس او |ی و سی وی بنویسم که دانشجوی ارشد هستم ؟ منظورم اینه که نکته ی مثبتی به حساب میاد یا ممکنه از دید اون ها منفی باشه که چرا این ارشدم رو تموم نکردم و میخوام دوباره ارشد اقدام کنم.!

ممنون
    دوست گرامی تا جایی که من می دونم داشتن یک مستر دیگه دارای نکات مثبت زیادی از دید دانشگاه خواهد بود و اگه شما بتونین دلایل قانع کننده ای برای کارتون ارایه کنین مثل نیاز به تغییر گرایش و موضوع و تحقیقات بیشتر و ... مشکلی نخواهد بود شاید مشکل اصلی ویزا باشه. اگه می خواین برای کشور دیگه ای اقدام کنین مثلا برای ویزای دانشجویی کانادا بحث مستر دوم کمی حساسیت زا هست و ممکنه که روند گرفتن ویزا رو دچار مشکل کنه. البته این هم با دلایل قانع کننده قابل حل هست.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم واسه UBC اپلای میکنم. و قبل ز اپلای از یه استاد جواب گرفتم و گفت اسم منو به عنوان potential supervisor در اپلیکیشن فرم بنویس. اما الان که میبینم توی قسمت اپلای آنلاین جایی واسه ذکر این موضوع وجود نداره (به جز یه قسمت که نوشته اگه میخوای اطلاعات اضافه تری بدی اینجا بنویس). به نظر شما ذکر نام استاد در SOP کار درستی هست؟ یا اینکه توی همون قسمتی که عرض کردم بگم که من با فلان استاد تماس داشتم و گفته که من اسمش رو بعنوان potential supervisor بنویسم؟
    با تشکر

مزيت عنوان كردن اسم استادي در SOP اينه كه مدارك شما قطعا دست ايشون براي بررسي ميرسه البته اگر در مرحله ي Graduate نقص مدرك نخورده باشيد. برخي بيش از يك اسم ميگن. اما شما هر طور مايليد بنويسيد . مشكلي نيست. خصوصا كه خودشون مجوز دادن
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)