صفحه 54 از 97 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

سلام.
    دوستان یک سوالی. تو SOP که میخوایم علایقمون رو بگیم در چه حد کلی باشه؟ مثلا بگیم به image processing علاقه داریم کافیه؟ یا حتما باید بگیم به کدوم موضوع در image processing علاقه مندیم؟
    پیشاپیش ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid_b نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان یک سوالی. تو SOP که میخوایم علایقمون رو بگیم در چه حد کلی باشه؟ مثلا بگیم به image processing علاقه داریم کافیه؟ یا حتما باید بگیم به کدوم موضوع در image processing علاقه مندیم؟
    پیشاپیش ممنون
    What you are looking for is gathered in word"being precise", so go to the detail
    but please avoid of any technical and or scientific explanations
    I mean don't be boring just come up with the influential remarks
    GOOD LUCK

Junior Member

دوستان من میخوام تو SOP بگم دو تا درس را audit بودم. آیا دو جمله زیر از لحاظ گرامر صحیح هستند؟
    I was auditing the X course.
    I audited the X course.

سلام دوستان یک سوال داشتم

به نظر شما نباید تو SOP از اینکه فرصت همکاری با اساتید رو در حین تحصیل و یا بعد از تحصیل بر روی موضوعات مختلف برای مقاله ISI عنوان کرد؟ جون یکی از دوستان من میگفت که اونها براشون ارزش نداره این مسئله!!!

ممنون
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم

به نظر شما نباید تو SOP از اینکه فرصت همکاری با اساتید رو در حین تحصیل و یا بعد از تحصیل بر روی موضوعات مختلف برای مقاله ISI عنوان کرد؟ جون یکی از دوستان من میگفت که اونها براشون ارزش نداره این مسئله!!!

ممنون
    سلام
    چي ارزش نداره & چرا؟!
    شما با ي استادي چه براي صرف مقاله دادن چه براي هر چيز ديگه يك كار پژوهشي احتمالا ارزشمندي را انجام داديد كه در مجله اي ISI چاپ شده. ارزشمند نبود چاپ نميشد. البته نياز نيست شما عنوان كنيد كه براي فقط مقاله دادن اون كار را انجام داديد. همكاري با ي استاد، انجام يك كار فوق برنامه، تاليف و چاپ مقاله ارزشمند است.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    چي ارزش نداره & چرا؟!
    شما با ي استادي چه براي صرف مقاله دادن چه براي هر چيز ديگه يك كار پژوهشي احتمالا ارزشمندي را انجام داديد كه در مجله اي ISI چاپ شده. ارزشمند نبود چاپ نميشد. البته نياز نيست شما عنوان كنيد كه براي فقط مقاله دادن اون كار را انجام داديد. همكاري با ي استاد، انجام يك كار فوق برنامه، تاليف و چاپ مقاله ارزشمند است.
    با تشکر از جوابتون
    اما منظور من این بود که یکی از علت هایی که میخوام بیام آمزیکا اینکه میتونم با اساتیدی که فعال هستند همکاری داشته باشم لینک بشم و در آینده بتونیم مقاله بدیم ( بعنوان یک دلیل).منظورم همون استادای آمریکایی ان که میخان منو بپذیزن. نه با استادای خودم که باهاشون مقاله دادم
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal1361 نمایش پست ها
    با تشکر از جوابتون
    اما منظور من این بود که یکی از علت هایی که میخوام بیام آمزیکا اینکه میتونم با اساتیدی که فعال هستند همکاری داشته باشم لینک بشم و در آینده بتونیم مقاله بدیم ( بعنوان یک دلیل).منظورم همون استادای آمریکایی ان که میخان منو بپذیزن. نه با استادای خودم که باهاشون مقاله دادم
    آها. نه، جالب نيست بنظرم
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

دوستان من می خوام به طور همزمان برای رشته های فایننس و اقتصاد تو یه دانشگاه اقدام کنم.
    از یک طرف این دو رشته در عین اشتراکاتی که با هم دارن تفاوت هایی هم دارن و قاعدتاً من می خوام برای هر کدوم یه SOP جداگانه بنویسم. از طرف دیگه با توجه به اینکه هر دو مورد در دانشکده اقتصاد دانشگاه مورد نظر تدریس میشه، هر دو اپلیکیشن بنده در یک جا و توسط یک سری اساتید ثابت بررسی میشه.
    حالا سوال اینجاست یه خورده عجیب نیست یه بار یه SOP از من بخونن درباره علاقه ام به رشته اقتصاد و یه بار دیگه درباره علاقه ام به رشته فایننس؟ در کل چه راهکاری رو پیشنهاد می کنید؟

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

سلام دوستان
    توی بعضی از نمونه های SOP که اکثرن هم از بچه های شریف بود دیدم که نوشتند بین ورودی خودشون با رتبه اول (از لحاظ معدل) فارغ التحصیل شدند و معدلشون مثلن 17 شده که معدل میانگین ورودی هم 13 بوده!
    حالا به نظرتون من که با معدل 16.7 رتبه دوم رو آوردم و میانگین ورودیمون هم 15.4 بوده، این رو توی SOP عنوان کنم.
    مچکرم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی بعضی از نمونه های SOP که اکثرن هم از بچه های شریف بود دیدم که نوشتند بین ورودی خودشون با رتبه اول (از لحاظ معدل) فارغ التحصیل شدند و معدلشون مثلن 17 شده که معدل میانگین ورودی هم 13 بوده!
    حالا به نظرتون من که با معدل 16.7 رتبه دوم رو آوردم و میانگین ورودیمون هم 15.4 بوده، این رو توی SOP عنوان کنم.
    مچکرم
    سلام

مشكلي نداره و ميتونيد بنويسيد. منم زياد ديدم. اگر دانشگاه بشناسه شريف رو اين مورد براش مشخصه. اگرم نشناسه باز گفتن از نگفتنش بهتره.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)