صفحه 70 از 97 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

فرق sop با writing sampleچیه؟اینم یک چیزیه شبیه اون؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    سلام
    خير
    تا جاييكه من اطلاع دارم نمونه اي از رايتينگ با موضوع آزاد كه سطح نوشتار شما رو با اون ارزيابي ميكنند و يكي از مدارك لازم مانند رزومه ف براي برخي رشته ها محسوب ميشه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    من هر جا writing sample میخواست از مقاله های خودم میفرستادم.

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من فاروم رو خوندم ولی باز نتونستم جواب جامعی واسه سوالم پیدا کنم. دقیقا هم نمیدونم جای درستی سوالمو مطرح میکنم یا نه ولی خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید
    آیا cover letter و motivation letter و personal letter و sop و Statement of objectives همشون مثل هم هستند و اگه تفاوت دارند چه تفاوت هایی ؟
    باز هم ازتون ممنونم

با سلام دوستان گرامی من در حال اپلای هستم لطفا تاثیر نوشتن motivation letter خوب در امر گرفتن پذیرش و گرفتن فاند رو بگید که چقدره ؟اتشکر فراوان

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4439 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من فاروم رو خوندم ولی باز نتونستم جواب جامعی واسه سوالم پیدا کنم. دقیقا هم نمیدونم جای درستی سوالمو مطرح میکنم یا نه ولی خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید
    آیا cover letter و motivation letter و personal letter و sop و Statement of objectives همشون مثل هم هستند و اگه تفاوت دارند چه تفاوت هایی ؟
    باز هم ازتون ممنونم
    همه مثل هم نیستند و کم و بیش با هم تفاوت هایی دارند؛ هر چند که ممکنه اشتراکاتی هم داشته باشند.

بهتره توی گوگل و مثلاً ویکی پدیا در مورد تک تک این موارد مطلب بخونید. با این کار بهتر میتونید پی به کلیت هر آیتم ببرید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام دوستان گرامی من در حال اپلای هستم لطفا تاثیر نوشتن motivation letter خوب در امر گرفتن پذیرش و گرفتن فاند رو بگید که چقدره ؟اتشکر فراوان
    بدیهی هست که انگیزه نامه، یکی از آیتم های مهمی هست که کمیتۀ تصمیم، با دقت میخوندش و بعد تصمیم میگیره. شما تا حد امکان، حرفه ای بنویسید. با عدد و رقم نمیشه گفت که چقدر تأثیر داره ولی به سادگی از کنارش عبور نکنید و سعی کنید به صورت حرفه ای و شفاف و کامل بنویسید تا خواننده، مشتاق بشه که به شما پذیرش بده.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

من رشته تحصیلیم انگلیسیه میخواستم بدونم آیا SOP ی من رو جور دیگه ای بررسی میکنن؟ منظورم اینه که SOP ی من باید دقیق تر باشه چون رشته ام انگلیسیه؟با توجه به اینکه برای اسپانیا میخوام بفرستم و انگلیسی زبان دوم اونهاست موندم که بدم اساتیدم edit کنن یا نه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan2020 نمایش پست ها
    من رشته تحصیلیم انگلیسیه میخواستم بدونم آیا SOP ی من رو جور دیگه ای بررسی میکنن؟ منظورم اینه که SOP ی من باید دقیق تر باشه چون رشته ام انگلیسیه؟با توجه به اینکه برای اسپانیا میخوام بفرستم و انگلیسی زبان دوم اونهاست موندم که بدم اساتیدم edit کنن یا نه؟
    سلام
    در کل SOP نباید غلط املاییی یا گرامری داشته باشه. حالا شما که رشته اتون هم زبانه و توجیهی برای اشتباهات ندارید. مشکلش چیه اگر بدید اصلاح کنند؟ اگر امکانش رو دارید بدید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

درود بر دوستان
    من سه تا سوال در مورد انگیره نامه داشتم و واقعا ممنون میشم لطف کنید جواب بدید
    1. من قصدم واسه مستره ولی معدلم پایینه. میتونم بگم که مثلا معدل 2 سال اخر یا 60واحد اخرم اینقدر بوده؟ اخه راحت 1.5 نمره بالاتره ...
    2. اینکه حقیقت رو بگم که حین تحصیل کار میکردم یجور justify کردنه؟
    3. من نمرات ریاضی ضعیفی داشتم, اینکه بگم روی ریاضیاتم کار کردم و تقویتش کردم به نظرتون خوبه؟ (اخه میگن نقاط ضعف رو ننویس ولی بعضی یونی ها یه فرم دارند که توش نمرات یه سری دروس رو از جمله 3تا ریاضی رو خواسته و مطمئنا نمره هام خیلی تو چشمن ... )
    پیشاپیش از راهنماییاتون تشکر
    مرسی
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)