صفحه 84 از 97 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

سلام دوستان
    من حدود دو سال هست که توی امریکا دکتری می خونم ولی الان قصد اپلای پیدا کردم لازمه توی sop ایم به دلایلش اشاره کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها

لیسانس من کاملا با فوق لیسانسم فرق داره ؛ کاملا یعنی هم از نظر رشته و هم از نظر نمرات و معدل !! لیسانسم کامپیوتر هست با معدل 14 ولی فوق ام شهرسازیه با معدل 19 ! الان من چطوری توی sop اینو توضیح بدم ؟! خیلی دلایلم باید قانع کننده باشه در صورتیکه من برای تغییر رشته ام فقط کنجکاوی رو میتونم عنوان کنم ! و بعدش علاقه به مسائل شهری ! حالا چطوری توی sop منطقی و علمی دلیل بیارم ؟! میشه منو راهنمایی کنید ؟

سلام دوستان
    در مورد استادی که قراره باهاش کار کنیم بنویسیم خوبه؟؟ توی کدوم پاراگراف نوشته بشه خوبه ؟؟؟
    ممنون از راهنماییتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد استادی که قراره باهاش کار کنیم بنویسیم خوبه؟؟ توی کدوم پاراگراف نوشته بشه خوبه ؟؟؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام

می تونید بنویسید... منتها به شرطی که حرف سازنده و کارایی برای گیرایی بیشتر SoP داشته باشید که بزنید!...
    به جز پاراگراف اول و آخر هرجایی می تونه باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

می تونید بنویسید... منتها به شرطی که حرف سازنده و کارایی برای گیرایی بیشتر SoP داشته باشید که بزنید!...
    به جز پاراگراف اول و آخر هرجایی می تونه باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    خیلی ممنون دوست عزیز
    توی سایت دانشگاه گفته توی یک صفحه و در مورد RESEARCH INTEREST هم بگیم...به نظر شما این رو به همراه قسمتی که راجب استاد میخام حرف بزنم بیارم؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز
    توی سایت دانشگاه گفته توی یک صفحه و در مورد RESEARCH INTEREST هم بگیم...به نظر شما این رو به همراه قسمتی که راجب استاد میخام حرف بزنم بیارم؟؟
    سلام

بله...
    جای مناسبی به نظر میاد...
    فقط توجه داشته باشید که "زیاده روی" در نوشتن چنین چیزی نه تنها فضای ارزشمند SoP (که باید اختصاص پیدا کنه به اهداف تحقیقاتی و مطالعاتی شما) رو هدر میده بلکه چندان هم موثر نخواهد بود...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان
    یک سوال. اگه یک استادی موافقت کنه که ادوایزرمون بشه این موضوع رو چطوری تو اس او پی بیاریم؟ یعنی رک بگیم که با فلان استاد مکاتبه داشتید و ایشون هم قبول کرده که ادوایزرم بشه و من هم به کار ایشون علاقه دارم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال. اگه یک استادی موافقت کنه که ادوایزرمون بشه این موضوع رو چطوری تو اس او پی بیاریم؟ یعنی رک بگیم که با فلان استاد مکاتبه داشتید و ایشون هم قبول کرده که ادوایزرم بشه و من هم به کار ایشون علاقه دارم؟
    سلام

می تونید این کار رو بکنید اما صرفا روی applicant ممکن هست بار روانی مثبت داشته باشه چون همون استاد اگر قسم هم خورده باشه، کافیه یک نفر more qualified پیدا کنه... در اون صورت بی معطلی نفر قبل رو فراموش می کنه...
    در مواقعی که جواب گرفتن از استاد مهم هست، در فرم های application معمولا از applicant خواسته میشه که potential supervisor رو معرفی کنند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام
    من خیلی جاها دیدم که برای مصاحبه سفارت هم بچه ها SOP اماده میکنند، می خواستم بدونم برای فرصت مطالعاتی و ویزای J1 نیز باید برای سفارت SOP اماده کرد؟ لطفا کمک کنید من کاملا گیج شدم

Junior Member

سلام
    من sop رو با عنوان Statement of Purpose شروع کردم و در انتها با yours isncerely , و اسمم و نوشتن June 2015 تموم کردم. خواستم ببینم اشکالی نداشته باشه
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)