صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 24243444546474849505152
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 514 , از مجموع 514

موضوع: نتایج پذیرش از دانشگاه های آلمان (ارسال پست فاقد اعلام نتیجه پذیرش ممنوع می باشد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational Mechanics, Technical University of Munich

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش از دانشگاه های آلمان (ارسال پست فاقد اعلام نتیجه پذیرش ممنوع می با

1. سال تحصیل: Winter 2016-2017

2. مقطع: Master of Science
    3. دانشگاه، رشته و گرایش فارغ التحصیل: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، روزانه، لیسانس مهندسی مکانیک، فارغ التحصیل 95/04/01
    4. دانشگاه‌های اقدام شده و نتایج آن ها:
    Technische Universität München (Computational Mechanics) ==== ACCEPTED
    Stuttgart Universität (Air Quality Control, Solid Waste and Waste Water) ==== ACCEPTED
    Stuttgart Universität (Computational Mechanics of Materials and Structures) ==== ACCEPTED
    Technische Universität Hamburg, Harburg (Mechanical Engineering) ==== ACCEPTED
    RWTH Aachen University (Simulation Science) ==== REJECTED
    5. انتخاب نهایی: Technische Universität München (TUM) , Computational Mechanics
    6. مقدار و نوع کمک هزینه: رایگان - هزینه شخصی
    7. معدل کارشناسی: 18.09
    8. مدارک زبان: IELTS 7.5 (L: 7.5, R: 7.0, W: 7.0, S: 7.5), Göthe Zertifikat B1
    9. مقاله و سابقه کار: بدون مقاله - بدون سابقه کار
    10. سایر نکات: جواب اشتوتگارت دو ماهه اومد (آخر مارچ) و من می خواستم با همون برم سفارت، ولی بعد از 4.5 ماه (سه روز قبل از روز مصاحبه سفارت) جواب مونیخ اومد. منم با کله اونو انتخاب کردم
    پذیرش دانشگاه مونیخ بر حسب امتیاز هست به طوری که برای هر رشته تو پروفایلتون می نویسه که مثلاباید از 100 امتیاز حداقل چقدر رو کسب کنید تا تازه بعدش دعوت به مصاحبه بشید. بستگی به رشته ، مینیمم امتیازها متفاوته. برای رشته من مینیمم 75 بود. من خوشبختانه 94 شدم و دایرکت ادمیت شدم.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded systems, Chemnitz

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش از دانشگاه های آلمان (ارسال پست فاقد اعلام نتیجه پذیرش ممنوع می با

1. سال تحصیل: Winter 2016-2017
    2.مقطع: Master
    3.دانشگاه، رشته و گرایش فارغ التحصیل: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ، لیسانس برق- مخابرات. فارغ التحصیل 89/11
    4.دانشگاه‌های اقدام شده و نتایج آن ها:
    Technische Universität Chemnitz(embedded systems)======accepted
    Technische Universität Chemnitz(Micro and Nano system)======accepted
    6. مقدار و نوع کمک هزینه: رایگان - هزینه شخصی
    7.معدل کارشناسی: 14.04
    8. مدارک زبان: IELTS 5.5 (l:4.5 ,R: 5.5, W: 5.5, S: 6.5), Göthe Zertifikat B1(sprechen und schreiben )
    9.مقاله و سابقه کار: بدون مقاله - سابقه کار بدوم ربط با رشته
    10. سایر نکات: من از اول با توجه به شرایطم روی این دانشگاه حساب کرده بودم. من لیسانسم 11 تزم طول کشید .
    هیچ وقت ناامید نشید ادامه بدید ولی سعی کنید با توجه به شرایطتون انتخاب کنید.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سال تحصیلی: winter2016 & summer 2017
    دانشگاه و رشته :دانشگاه ازاد- مهندسی برق الکترونیک
    معدل -15.52
    مدرک زبان : تافل 82
    سابقه کار و کاراموزی : یک سال پاره وقت در شرکت ساخت مدار فرمان اسانسور - کاراموزی در کارخانه ای مربوط به ساخت تجهیزات و ماشین الات نفتی
    دانشگاه های اقدام شده و نتایج ان:
    University of Rostock: Electrical engineering===Accepted
    Univeristy of Ilmenau: Media Technology===Accepted
    University of Ilmenau: Communications and Signal Processing===Rejected
    Universitat Erlangen-Nurnburg:Communications and multimedia Engineering===
    Rejected
    Universitat Erlangen-nurnburg: Advanced signal processing and Communications engineering===
    Rejected

توضیحات: در مورد reject ها یاید بگم همشون پیش زمینه ی دروس مخابرات می خواست که من نداشتم چون رشته ی من الکترونیک بود و نتونستم وارد این رشته ها بشم گرچه خیلی دوست داشتم. حتی اون خانومی هم که با من از طریق دانشگاه Ilmenau تو skype مصاحبه کرد به من گفت که شما 2 درس مربوط به این رشترو توی لیسانس نداشتی که پیش نیاز بوده و نمی تونی پذیرش بگیری. استادیم که از دانشگاه Nurnburg به من ایمیل زد ایرانی بود و گفت شما بک گراند خوبی درباره ی این رشته ندارید و نتیجه ریجکت رو به من گفت. کلا مخابرات تعطیل بود برای من. اینو گفتم که اگه خواستین اپلای کنید حتما در مورد پیش نیازهایی که دارن اطلاعات داشته باشید و گرنه احتمال ریجکت بالاست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش از دانشگاه های آلمان

سلام و وقت بخیر
    دوستان جواب پذیرش دانشگاههای آلمان معمولا کی میاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)