صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 514

موضوع: نتایج پذیرش از دانشگاه های آلمان (ارسال پست فاقد اعلام نتیجه پذیرش ممنوع می باشد)

Junior Member

Thumbs up نتایج پذیرش از دانشگاه های آلمان (ارسال پست فاقد اعلام نتیجه پذیرش ممنوع می باشد)

کسی میدونه نتایج applicationها در آلمان معمولاً کی میاد؟ آیا بعدش وقت واسه پروسه های خریدن مدرک و کارهای نظام وظیفه و سربازی و visa هست یا نه؟

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش از دانشگاه های آلمان

توی سایت هر دانشگاه ذکر میکنند که نتیجه چه زمانی مشخص میشه، اما عموما میگن چند هفته بعد از deadline نتیجه رو میدند در مورد M.Sc. اما منظورتون از خریدن مدرک چی بود، شما تا حالا ریز نمراتتون رو رسمی ترجمه نکردید؟
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Junior Member

سلام

براي phd واسه ترم پاييز هنوز فرصت هست ؟ اصلا دانشگاه هاي المان واسه دكتري deadline دارند؟ ممنون ميشم يه راهنمايي كنيد؟ من از ترس نگرفتن ويزاي كانادا مي خوام واسه المان هم بفرستم :

Senior Member maryamf آواتار ها

بله. وقت دارید. بعضی گروها ددلاین دارن ولی بعضیای دیگه نه. ولی کلا خیلی این آلمانیا انگار طول می کشه تا یه فاند بگیرن. من دو تا استاد 6 ماهه که هنوز نتونستن فاند کامل واسم بگیرن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    توی سایت هر دانشگاه ذکر میکنند که نتیجه چه زمانی مشخص میشه، اما عموما میگن چند هفته بعد از deadline نتیجه رو میدند در مورد M.Sc. اما منظورتون از خریدن مدرک چی بود، شما تا حالا ریز نمراتتون رو رسمی ترجمه نکردید؟
    از جوابتون خیلی ممنونم. منظورم خریدن واحدهاییه که تو دانشکاه پاس کردیم. چون تا نخریمشون که نمیتونیم مدرک رو آزاد کنیم. ریز نمراتم ترجمه شده، به دانشگاه ها هم ارسال شده، اما هنوز هیچ جوابی نگرفتم. البته تا deadline بیشترشون هنوز خیلی فرصت هست. اما فکر میکنم واسه کارهای نظام وظیفه و passport و visa وقت کم بیارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haj123
    سلام

براي phd واسه ترم پاييز هنوز فرصت هست ؟ اصلا دانشگاه هاي المان واسه دكتري deadline دارند؟ ممنون ميشم يه راهنمايي كنيد؟ من از ترس نگرفتن ويزاي كانادا مي خوام واسه المان هم بفرستم :

بله، هنوز فرصت هست، اما خودتون میدونید که هر چه دیر تر apply کنید، شانس گرفتن fund کمتر میشه

خواهش می کنم. من مهندسی نیستم نمی دونم.

ولی technical university of Munich خیلی معتبره تا جایی که یادم میاد تو زمینه مهندسی شیمی یکی از دوستانم خیلی دوست داشت بره این دانشگاه. مهندسی مواد هم باید مرتبط باشه نه؟ میدونم تو Dresden یه گروه نانوی خوب دارن. دانشگاه Berlin هم تو زمینه رشته من خیلی عالیه(Leibniz). تقریبا از Max Planck بهتره. گوته فرانکفورت هم تو رشته من یه گروه خیلی خوب داره. رشته خودتون رو نگاه کنید. Max Planck هم که معرف حضور هست. تا جاییکه شنیدم تو رشته های فیزیک و ریاضی و بیوفیزیک خیلی عالیه. ولی بیوفیزیکش منو راضی نکرد و به استادای کمی میل زدم. آها Leipzig هم خیلی قویه ولی تو رشته من هیچی نداشت، خدا رو شکر چون شهر Racist هاست. تو Dusseldorf و Cologne هم یه نگاه بندازید.
    حقیقتش نمیدونم اینا دانشگاه های برتر هستن یا نه. فقط می دونم هستن.

دیگه واسه اینکه خیالم راحت شه جای دیگه نمونده، یه جای دیگه هم که می دونم تو زمینه بیولوژی مولکولی قویه EMBL هست که دو تا مرکزش تو هامبورگ و هایدلبرگ هست. ددلاین هایدلبرگ رد شده و تو دسامبر بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf
    خواهش می کنم. من مهندسی نیستم نمی دونم.

ولی technical university of Munich خیلی معتبره تا جایی که یادم میاد تو زمینه مهندسی شیمی یکی از دوستانم خیلی دوست داشت بره این دانشگاه. مهندسی مواد هم باید مرتبط باشه نه؟ میدونم تو Dresden یه گروه نانوی خوب دارن. دانشگاه Berlin هم تو زمینه رشته من خیلی عالیه(Leibniz). تقریبا از Max Planck بهتره. گوته فرانکفورت هم تو رشته من یه گروه خیلی خوب داره. رشته خودتون رو نگاه کنید. Max Planck هم که معرف حضور هست. تا جاییکه شنیدم تو رشته های فیزیک و ریاضی و بیوفیزیک خیلی عالیه. ولی بیوفیزیکش منو راضی نکرد و به استادای کمی میل زدم. آها Leipzig هم خیلی قویه ولی تو رشته من هیچی نداشت، خدا رو شکر چون شهر Racist هاست. تو Dusseldorf و Cologne هم یه نگاه بندازید.
    حقیقتش نمیدونم اینا دانشگاه های برتر هستن یا نه. فقط می دونم هستن.

دیگه واسه اینکه خیالم راحت شه جای دیگه نمونده، یه جای دیگه هم که می دونم تو زمینه بیولوژی مولکولی قویه EMBL هست که دو تا مرکزش تو هامبورگ و هایدلبرگ هست. ددلاین هایدلبرگ رد شده و تو دسامبر بود.

TU Muenchen اصلاً مهندسی شیمی نداره. واسه مهندسی مواد فکر میکنم Kiel بهترین دانشگاه باشه. تازه تعداد دانشجوهای ایرانی رشته مهندسی موادش هم زیاده.

ممنون از تصحیحتون zenith جان،
    دوستم شیمی می خوند و پروژه اش تو دانشکده مهندسی بود شاید هم اشتباه می کنم فقط یادمه 9-8 ماه پیش فوق العاده به این دانشگاه علاقه داشت..
    می شه بیشتر در مورد این دانشگاه Kiel توضیح بدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf
    ممنون از تصحیحتون zenith جان،
    دوستم شیمی می خوند و پروژه اش تو دانشکده مهندسی بود شاید هم اشتباه می کنم فقط یادمه 9-8 ماه پیش فوق العاده به این دانشگاه علاقه داشت..
    می شه بیشتر در مورد این دانشگاه Kiel توضیح بدید؟

دانشگاه kiel توی یه شهر به همین اسمه که منتهی الیه شمال آلمانه. هیئت علمی فوق العاده قوی در زمینه مهندسی مواد داره و امکانات رفاحی و ورزشی خیلی خوبی هم داره. توی ranking بین المللی هم جزو دانشگاه های ممتاز آلمانه. یه نگاهی به سیلابس مهندسی موادش بندازین، خیلی جالبه. البته من خودم مهندس مواد نیستم.
    اینم آدرس سایتشه:
    www.uni-kiel.de
    اگه اطلاعات دیگه ای خواستین در خدمتم.

صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)