صفحه 2 از 52 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 514

موضوع: نتایج پذیرش از دانشگاه های آلمان (ارسال پست فاقد اعلام نتیجه پذیرش ممنوع می باشد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش از دانشگاه های آلمان

خيلي ممنون از راهنمايي هاتون ، كلي امدم تو باغ
    فقط اگه رنكينگي از دانشگاه هاي آلمان داريد ميشه upload كنيد. مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haj123
    خيلي ممنون از راهنمايي هاتون ، كلي امدم تو باغ
    فقط اگه رنكينگي از دانشگاه هاي آلمان داريد ميشه upload كنيد. مرسي
    یه سرچ کنید، پیدا میکنید. توی سایت هست. اما بالاخره کسی جواب ما رو نداد. اصلاً کسی از آلمان پذیرش گرفته؟ اگر گرفته کی گرفته؟ اگه پسر بوده و مشکل سربازی داشته، فرصت واسه کارهای نظام وظیفه و ویزا بوده یا نه؟

Senior Member maryamf آواتار ها

بله من از آلمان پذیرش گرفتم ولی فعلا فاندم کمه و استاده داره تلاش می کنه از جای دیگه ای هم فاند بگیره. پذیرشم مستقیم از خود استاده بوده ولی چون هنوز مشکل فاندم کاملا حل نشده نامه پذیرشم رو نفرستاده..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf
    بله من از آلمان پذیرش گرفتم ولی فعلا فاندم کمه و استاده داره تلاش می کنه از جای دیگه ای هم فاند بگیره. پذیرشم مستقیم از خود استاده بوده ولی چون هنوز مشکل فاندم کاملا حل نشده نامه پذیرشم رو نفرستاده..
    maryamf عزیز، میتونم بپرسم رشتتون چیه و در چه مقطعی apply کردید؟ آیا مدارکتون رو فرستادید و بعد با استاد صحبت کردید یا برعکس؟ اگه واسه دکتری apply باشید که فکر میکنم برعکس باشه. به هر حال از جوابتون ممنونم.

Senior Member maryamf آواتار ها

Hey,

sorry for the delay.

I applied for structural biology in Frankfurt university, institute of biophysical chemistry. Actually, I got the acceptance without any documents, I wrote a proposal for him. I will write more about funding, etc when I get the admission letter.

من از munchen گرفتم، گفته بود مدارکه شما خیلی عالیه، اینکه بعد از deadline یک مصاحبه با Dr.Kohn دارین.

]چراکه نه
    لیسانس مواد امیرکبیر مهندسی مواد/15.3
    مدرک زبانIELTS:6

Senior Member pouya4 آواتار ها

لحظاتی پیش دانشگاه محترم مونیخ! منو رد کرد به شرح:
    Dear Madam/Sir,
    We are very sorry to inform you, that we could not take you into consideration for
    this year´s come.tum course. Out of 240 applications, only 40 could be selected.
    We wish you the very best for potential applications at other Universities and all
    the best for your academic career.
    Please note:
    We hope you understand, that we cannot return your application documents.
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

من هم مرحلۀ اول TUM رو قبول شدم، دوشنبه یه پروفسوری زنگ زد باهام مصاحبه کرد!
    هه هه! اینقدر صدا بد بود که نگو! یارو هم لهجۀ آلمانی داشت، خیلی سخت بود فهمیدن اینکه چی میگه،
    3 تا سوال کرد بعدش هم گفت دو تا 4 هفته دیگه جوابتو می دیم! من مطمئنم ریجکت می شم به چند دلیل:
    1. از همه حدود 10 سوال پرسیده می شه از من 3 تا پرسید!
    2. interview حدود 45 دقیقه طول می کشه ماله من 20 دقیقه!
    3. از دوستم هم مصاحبه کردن فرداش، آخره مصاحبه بهش گفتش که خیلی خوب بود، که به من اینو نگفتن! همچنین بهش گفتن حتماً میای دیگه؟ یعنی پذیرش بهت ندیم بعدش بری کانادا! که اینارو به من نگفتن!

لطفاً اگه کسی MSCE ، بوده یعنی apply کرده، مصاحبه شده یا رد شده، یه ندایی به من بده! خیلی ممنون می شم!

راستی من پدر علم TUM شدم!!! اگه سوالی داشتید بپرسید!

مصاحبه پارسال من خیلی جالب بود 2 تا جوجه آلمانی که یکی مستر ریاضی داشت و یکی مستر مدیریت زنگ زدن اونور رو بلندگو سوالاشون چی بود!
    در فلان درس چی خوندی! اون یکی درس چی! در فلان درس با چه نرم افزاری آشنا شدی؟ از بورس چی می دونی! سرفصل دروس فلان درس چی بود؟
    بعد مصاحبه کلی حرص خوردم! من خودم دامشجوی مستر انوقت 2 تا جوجه می پرسن 4 سال پیش فلان درست که نمرش فلان شده چی خوندی! اونم فقط در حد سرفصل!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)