صفحه 1 از 334 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Champion

Post مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

مشكلهاي عادي كم بودند ، اين مشكل احمقانه هم اضافه شد !!
    يكي از استادهاي من گفت برگه rec letter format دانشگاهها كه بايد تيك بخوره رو خودت پر كن بيار من امضا مي كنم و برگه خودم رو بهش منگنه مي كنم ! اونروز همه چي رو با روان نويس آبي مي نوشت ، منم فرم رو با روان نويس آبي پر كردم . امروز كه رفتم نامه رو بگيرم ديدم پاي فرم رو مشكي امضا كرده !!!!!!!!!! الانم مهر و موم شده و ديگه بهم نمي ده ! فكر مي كنيد مشكلي پيش مياد ؟ بهتره بي خيال فرم بشم و rec letter خود استاد رو بفرستم يا همين فرم رو با امضا مشكي !!؟!؟! ???

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : يك مشكل براي rec letter!

شما که خودت فرم رو پر کردی چرا با acrobat تیک ها رو نزدی و پرینت شده بدی بهش. نترس و سخت نگیر فکر نمیکنم مشکلی با این حال باشه. اونور زیاد سخت نمیگیرن و مبنای کارشون بر اعتماد هست. اگرم شک کنن خوب با استاد تماس میگیرن نهایتش دیگه. نگران نباش. فقط یه نکته واسه کسایی که خودشون پر میکنن و میدن استاد امضا کنه این هست که یه نسخه کپی رو هم به خود استاد بدن یا به میلش بفرستن تا اگه احیانا با استاد تماس گرفته شد استاد بدونه کدوم گزینه ها قبلا تو فرم تیک خورده.
    در کل سخت نگیر دوست من
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

دیگه خودت خیلی کارو سخت نگیر !
    برو خدا رو شکر کن همونو بهت داده ! من اینجای کار گیرم. حالا که همه چیز مهر و مومه ، چرا دیگه دست دست میکنی ؟!
    از دو حال خارج نیست : یا RL رو با استادت چک میکنن که اونم در جریانه و گفته هاشو تصدیق میکنه و یا اصلا چک نمیکنن که دیگه آبی و مشکی فرق نمیکنه !!!

ApplyAbroad Champion

من يه كپي از فرم رو دادم به استادم .. ليست دانشگاههايي هم كه apply كردم دادم بهش ...
    در مورد acrobat حق با شماست .. بايد اين كار رو مي كردم

در هر صورت مرسي از جوابها و دلگرميتون

پیش فرض سوالات خاص در مورد توصیه نامه

بچه ها چندتا سوال داشتم:
    1- اگه من بخوام براي 5 تا دانشگاه apply كنم بايد از يك استاد واسه 5 تا recom letter بگيرم؟
    2- همين سوال را در مورد ريز نمرات دارم. يعني اين كه به خود دانشگاه بايد بگيم مثلاً 5 تا ربزنمرات ترجمه و تأييد شده بهمون بده؟
    3- زير نامه استاد بايد مهر دانشگاه باشه يا دانشكده يا لازم نيست؟
    4- بايد انگليسي نامه استاد را مهر كنم يا فارسي شو بدم مهر كنن بعد اونو بدم ترجمه كنن؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

1) بله
    2) بله
    3) ؟
    4) مگه استاد Rec. Letter رو فارسی می ده؟ تا جایی که من می دونم باید اون رو به انگلیسی براتون بنویسه!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Senior Member

شما اگه از استاد recom بخواهين، يا خودشون واستون مي نويسن (انگليسي) يا مي گن خودتون يه متني آماده کنين که اونم بايد انگليسي باشه. بعد از تايپ و پرينت واستون مهر و امضا مي کنن. تازه روي برگه اي هم که پرينت ميشه بايد با سربرگ انگليسي دانشگاه باشه. استادا معمولا خودشون اينو مي دونن. يعني جز کاغذاي باشه که نامه هاي انگيسي دانشگاه روش نوشته ميشه. حتي استادم (من تا اون جاي که ديدم) بايد انگليسي امضا کنه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

فقط در مورد ریز نمرات حواستون باشه بعضی دانشگاهها ممکن هست 2 تا کارنامه بخوان (هم دپارتمان و هم graduate office)
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona
    بچه ها چندتا سوال داشتم:
    1- اگه من بخوام براي 5 تا دانشگاه apply كنم بايد از يك استاد واسه 5 تا recom letter بگيرم؟
    2- همين سوال را در مورد ريز نمرات دارم. يعني اين كه به خود دانشگاه بايد بگيم مثلاً 5 تا ربزنمرات ترجمه و تأييد شده بهمون بده؟
    3- زير نامه استاد بايد مهر دانشگاه باشه يا دانشكده يا لازم نيست؟
    4- بايد انگليسي نامه استاد را مهر كنم يا فارسي شو بدم مهر كنن بعد اونو بدم ترجمه كنن؟
    سلام دوست خوب. hashemian درست میگه. By the way نامه ی استاد (که حتما english نوشته باید بشود) رو در پاکت رسمی دانشگاه( که استاد داره یا از دانشکده میگیری) میذاری، استاد یک امضا که روی پاکت میکند. بعد دانشکده مهر کرده آنگاه آماده ی ارسال است!
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

در مورد سوال سوم - مهر دانشگاه تا چه حد ضروریه؟ اگر recom استاد رو روی سر برگ دانشگاه و با امضای استاد زیر نامه و روی پاکت بفرستم به نظر شما قبول نمی کنند؟ امضای دانشگاه رو گرفتن برام ممکن نیست چون استاد راهنما و مشاورم ایران نیستن و دانشگاه پای امضاشون فعلا مهر نمی زنه . لطفا راهنمایی کنید.