صفحه 327 از 334 نخستنخست ... 227277317318319320321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,261 تا 3,270 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

و سوال دیگه اینکه من کاردانی رو از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم و کارشناسی رو از دانشگاه آزاد . در مورد دانشگاه آزاد توضیح دادید. حالا اگر من برای مستر بخوام اقدام کنم آیا میتونم توصیه نامم رو از اساتید دوران کاردانی بگیرم؟ و برای توصیه نامه گرفتن از اساتید دانشگاه غیرانتفاعی چطوری بایستی پیش برم؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

توصیه از اساتید برای همه دانشگاهها یکسان است و مالکیت دانشگاه اعم از اینکه دولتی و آزاد و غیر انتفاعی باشد تاثیری بر محتوا و فرمت توصیه نامه ندارد.

گام اول این است که استاد بپذیرند توصیه را بنویسند و گام دوم ارایه نام و نشانی و ایمیل ایشان به دانشگاه هدف است. این روزها دانشگاه مقصد به صورت اتوماتیک ایمیلی برای استاد توصیه کننده مینویسند وبه ایشان لینکی میدهند و استاد از طریق ان لینک متن لازم را ارسال میکنند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط golisohrabbi19 نمایش پست ها
    و سوال دیگه اینکه من کاردانی رو از دانشگاه غیرانتفاعی گرفتم و کارشناسی رو از دانشگاه آزاد . در مورد دانشگاه آزاد توضیح دادید. حالا اگر من برای مستر بخوام اقدام کنم آیا میتونم توصیه نامم رو از اساتید دوران کاردانی بگیرم؟ و برای توصیه نامه گرفتن از اساتید دانشگاه غیرانتفاعی چطوری بایستی پیش برم؟
    ویرایش توسط susighton : September 19th, 2019 در ساعت 10:23 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

بلی . برایشان ارسال میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط azijan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ایمیل یکی از رفرنس هام رو اشتباه وارد کرده بودم و ایمیل توصیه نامه برای ایشون ارسال نشده بود، الان وارد سایت دانشگاه شدم و ایمیل ایشون رو اصلاح کردم و ریمایندر زدم براشون، آیا بعد از اصلاح ایمیل رفرنس دوباره فرم توصیه نامه برای ایشون ارسال میشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

توصیه نامه جزو مدارکی است که برای پذیرش لازم است. این روزها برای ارشد اگر چه اهمیتش بیشتر شکلی است با اینحال وجودش لازم است.

میتوانید از همکار یا مدیر واحدی که در آن کار میکنید هم بگیرید ولی این در صورتی است که راه دیگری نداشته باشد و تا حد ممکن سعی بفرمایید نامه ها از استاد دانشگاه باشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط golisohrabbi19 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. سوالی داشتم . رشته کاردانی من معماری بوده و لیسانس هم معماری . 6 سال هست که فارغ التحصیل شدم . برای ادامه تحصیل برای مستر (رشته غیر معماری)میخواستم برای کشور کانادا اقدام کنم .و گپ تحصیلیم رو با کار مرتبط پر کردم . من الان توصیه نامه از کجا بگیرم ؟ شاید بتونم پیگیر بشم و برم سراغ اساتید دوران کاردانی و با ایشون صحبت کنم . اما ممکن هم هست پیداشون نکنم . این به این معنی هست که من نمیتونم بدون توصیه نامه اقدام کنم؟
    ویرایش توسط susighton : September 19th, 2019 در ساعت 10:24 AM

Keep Calm and APPLY ON

سلام دوستان
    من هنوز دانشگاه نرفتم و میخوام برای بورسیه کارشناسی اقدام کنم برای همین در خصوص گرفتن توصیه نامه میخواستم ببینم اگه معلم هام مهر نداشته باشند مهر آموزشگاه (مدرسه ) کفایت میکنه ؟ با توجه به این متنی که توی گایدلاین اومده :
    Request your recommender to seal his or her letter of recommendation in an official envelope and sign across the back flap upon completion. Recommendation letters that are not sealed and signed will not be accepted.
    و اینکه اگه مدرسه پاکت رسمیه فارسی داشته باشه چی ؟
    باید ترجمه اش کنم ؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaminaaaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنوز دانشگاه نرفتم و میخوام برای بورسیه کارشناسی اقدام کنم برای همین در خصوص گرفتن توصیه نامه میخواستم ببینم اگه معلم هام مهر نداشته باشند مهر آموزشگاه (مدرسه ) کفایت میکنه ؟ با توجه به این متنی که توی گایدلاین اومده :
    Request your recommender to seal his or her letter of recommendation in an official envelope and sign across the back flap upon completion. Recommendation letters that are not sealed and signed will not be accepted.
    و اینکه اگه مدرسه پاکت رسمیه فارسی داشته باشه چی ؟
    باید ترجمه اش کنم ؟

مگه کارشناسی هم توصیه نامه میخواد؟
    بهرحال، مهر مدرسه هم معتبره
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام. ببخشید من ابتدا ایمیل آکادمیک استادم رو وارد کردم ولی چون سایت دانشگاه به مشکل خورده بود دلیوری ریپورت نشده بود، در نتیجه بهم ایمیل زدن که این ایمیل مشکل داره. منم به استادم گفتم و ایشون هم بهم ایمیل جیمیلش رو داد. و از اون طریق اقدام کردم.
    حالا میخوام بپرسم اینکه ایمیل جیمیل استادم رو اونجا دادم ممکنه مشکل پیش بیاد؟ آیا باید حتما آکادمیک میبود؟ لازمه دوباره اییل آکادمیک استادم رو وارد کنم و از اون طریقم اقدام کنم؟ دانشگاه کانادا اقدام کردم برای مستر

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

توصیه موکد این است که از ایمیل غیر دانشگاهی استفاده نشود. اگر سیستم دانشگاهتان مشکل دارد دانشگاه کانادایی میتواند نامه توصیه استاد شما را به صورت فایل دریافت کند. برای همین از انها بخواهید ایمیلی که استاد شما میتوانند به ان توصیه را بفرستند در اختیارتان بگذارند.

استادشما البته باز هم باید از ایمیل دانشگاهیشان استفاده کنند.

اگر باز هم به مشکل برخورد کردید به دانشگاه کانادایی توضیح دهید - هر چند که خیلی مشکل است این روزها گفته شود یک دانشگاه کل سیستم ایمیلش برای مدت مدید کار نمیکند - و سوال کنید که ایمیل غیر دانشگاهی را میپذیرند؟

کلیت قضیه اینکه برای این مساله کوچک نگذارید اپلیکیشنتان به گیر بخورد.

موفق باشید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fafamgs نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من ابتدا ایمیل آکادمیک استادم رو وارد کردم ولی چون سایت دانشگاه به مشکل خورده بود دلیوری ریپورت نشده بود، در نتیجه بهم ایمیل زدن که این ایمیل مشکل داره. منم به استادم گفتم و ایشون هم بهم ایمیل جیمیلش رو داد. و از اون طریق اقدام کردم.
    حالا میخوام بپرسم اینکه ایمیل جیمیل استادم رو اونجا دادم ممکنه مشکل پیش بیاد؟ آیا باید حتما آکادمیک میبود؟ لازمه دوباره اییل آکادمیک استادم رو وارد کنم و از اون طریقم اقدام کنم؟ دانشگاه کانادا اقدام کردم برای مستر

Keep Calm and APPLY ON

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fafamgs نمایش پست ها
    تو قسمت توضیحات ایمیل توضیح بده مشکلو. قبول میکنن.
    اگه همین جیمیلش روی مقاله ای چیزی هم باشه از استادت، که دیگه اصلا مشکلی نیست.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام
    من یک سوال دارم ممنون میشم کمک کنید
    بنظر شما میشه بدون توصیه نامه هم پذیرش گرفت؟ یا اصن دانشگاهی هست که نخواد؟
    من دانشجوی ارشدم و فکر نمیکنم بتونم از اساتید توصیه نامه بگیرم. پذیرش برای مقطع ارشد و دکتری هم فرقی نمیکنه
    خیلی ممنون