صفحه 330 از 334 نخستنخست ... 230280320321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام دوست عزیز

اگر استاد با ایمیل دانشگاهی میفرستند چیزی لازم ندارد.

اگر به روش کاغدی قدیم منظور شماست ترجیحا روی کاغذ سربرگ دار دانشگاه باشد و روی در پاکت مهر دانشگاه و چسب باشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه که توصیه نامه باید حتما مهر هم داشته باشه یا اینکه امضا به تنهایی کافیه؟؟ از یکی از استادام که شهر دیگه ای هم هستش درخواست توصیه نامه کردم و گفتش که خودت بنویس و از طرف من امضا کن. (برای دکتری کانادا می خوام) مهر چقدر ضروریه؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام
    دوستان کسی میدونه که توصیه نامه باید حتما مهر هم داشته باشه یا اینکه امضا به تنهایی کافیه؟؟ از یکی از استادام که شهر دیگه ای هم هستش درخواست توصیه نامه کردم و گفتش که خودت بنویس و از طرف من امضا کن. (برای دکتری کانادا می خوام) مهر چقدر ضروریه؟؟
    دوستانی که اخیرا برای کانادا یا اروپا اپلای کردن میشه توضیح بدین رویه کار چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

دوستانی که اخیرا برای کانادا یا اروپا اپلای کردن میشه توضیح بدین رویه کار چیه؟
    بستگی به دانشگاه داره ولی من دو مورد را در جریان هستم که با وجود اینکه رویه متفاوتی دارند اما هردو به صورت آنلاین می باشد نه کاغذی
    مورد اول یه فایل پی دی اف تمپلیت خود دانشگاه به شما میده که استاد باید اون فایل پر کنه و بفرسته
    مورد دوم خودشون به ایمیل استادتون لینک توصیه نامه میفرستن که باید انلاین پر کنند و ارسال کنند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

دوستان، من از چندتا از استادهام درخواست ریکام دادم، در این روزا که دانشگاه تعطیل هست، پر می کنند؟ ممنون

دوستان، من خاطر اینکه فاند تو رشته ام کم هست و مستر هم هست، 17(چندجا امریکا و چندین جا اروپا و کانادا) جا اقدام کردم ولی الان با کمبود Recommendation Letter مواجه شدم؟ آیا از استادهایی که استادیار هستند من Recommendation بگیرم مشکلی نداره؟ ممنونم
    معمولا با کمبود Recommender باید چه کرد؟ مرسی
    دو سه تا استاد درخواست دادم که اونا 3-5 تا بیشتر واسم پر نکردند و گفتند که وقت نداریم.
    ویرایش توسط Plus_Energy : April 20th, 2020 در ساعت 05:58 PM

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

آیا از استادهایی که استادیار هستند من Recommendation بگیرم مشکلی نداره؟

طبیعتا قدرت اساتید قوی و صاحب نام را ندارد با اینحال هیچ ایرادی هم ندارد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، من خاطر اینکه فاند تو رشته ام کم هست و مستر هم هست، 17(چندجا امریکا و چندین جا اروپا و کانادا) جا اقدام کردم ولی الان با کمبود Recommendation Letter مواجه شدم؟ آیا از استادهایی که استادیار هستند من Recommendation بگیرم مشکلی نداره؟ ممنونم
    معمولا با کمبود Recommender باید چه کرد؟ مرسی
    دو سه تا استاد درخواست دادم که اونا 3-5 تا بیشتر واسم پر نکردند و گفتند که وقت نداریم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستان یه سوال دانشگاه فرم توصیه نامه رو فرستاده که به اساتید بدیم پرکنن و در انتهای اون ازشون خواسته ایمیل کنن . توی مدارکی هم که من باید بفرستم توصیه نامه ها هست یعنی هم من باید بفرستم و هم اساتید ایمیل کنن؟

سلام،
    توصیه نامه که دست شما نباید داده بشه چرا که در برخی موارد کاملا دسترسی شما به آن جایز نیست. اگر در Requirement شما آمده است که Recommendation letters required یعنی که باید اساتید انها را پر کرده و خود آنها به ایمیل Admission office بفرستنتد.

Junior Member

چه جوری معلم دبیرستان میتونه واسه لیسانس دانشگاه های آمریکا توصیه نامه بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط katy_a79 نمایش پست ها
    چه جوری معلم دبیرستان میتونه واسه لیسانس دانشگاه های آمریکا توصیه نامه بده؟
    سلام دوستان يه سوال غير متعارف دارم اگر به دليل گپ تحصيلى استادى رو پيدا نكرديم كه ريكام بده خودمون يه ايميل بسازيم وبه يه دانشگاه كانادايى معرفى كنيم وخودمون از اون ايميل ريكام بنويسيم بفرستيم چه اتفاقى ممكنه بيفته منظورم اينه كه ميتونن متوجه ساختگى بودن توصيه نامه بشن؟؟