صفحه 313 از 334 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام من با استادی فقط یک درس داشتم نمره متوسط شدم 15 به نظرتون ازش ریکام بگیرم بد میشه ؟ به درد میخوره ممکنه سریع یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه؟

Junior Member saeed_fld آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pnu_ Fluid mechanics

سلام...وقتی ارشد رو بخوای اینجا بخونی بعد اپلای کنی،برای توصیه نامه دیگه نمیتونی بری سراغ استادای دانشگاهی که ازش کارشناسی گرفتی و ازشون توصیه نامه بگیری؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_fld نمایش پست ها
    سلام...وقتی ارشد رو بخوای اینجا بخونی بعد اپلای کنی،برای توصیه نامه دیگه نمیتونی بری سراغ استادای دانشگاهی که ازش کارشناسی گرفتی و ازشون توصیه نامه بگیری؟
    قاعده کلی این هست که توصیه نامه از استادهایی گرفته شده باشند که با شما آشنایی زیادی دارند و به رابطه نزدیکتری با شما داشته باشند مثل استادهای راهنما.
    حالا اگه وضعیت ایده آل فراهم نیست، گرفتن توصیه نامه از استاد کارشناسی هم ایراد خاصی ایجاد نمی کنه. به هر حال با استاد کارشناسی هم رابطه آکادمیکی داشتین که شناختی از شما دارند.
    کلا توی گرفتن توصیه نامه به این نکته باید خیلی توجه کرد که چقدر استادی که قراره ازش بگیرین چقدر حاضر به همکاری با شما در دادن توصیه نامه ها هست.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

سلم دوستان
    میدونم که توصیه نامه استاد راهنما بسیار مهم هست ولی متاسفانه استاد راهنمای من کلا در ریکام دادن بسیار خسیس هست و ریکاماش واقعا خوب نیست تا حدی که یه اکسپت حتمی رو بخاطر ریکام ایشون از دست دادم. حالا با توجه به اینکه کارهای پژوهشی من تنها با ایشون بوده چخ پیشنهادی برای رفع مشکل من دارید؟ به نظرتون گرفتن ریکام از استادای که فقط باهاشون کورش گذروندم چقدر موثر و مفید هست؟

Junior Member

سلام
    دوتا سوال دارم
    1) میشه توصیه نامه از اساتیدی باشه که باهاشون مقاله کار کردیم و از اسانید دانشگاهمان نیستند؟
    2) اگر امسال از دانشگاهی ریجکت بشیم برای سال بعد و اپلای دوباره در همان دانشگاه بازم باید توصیه جدید از همان اساتید قبلی بفرستیم؟ یا نیازی به توصیه نامه دوباره نیست؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط telent نمایش پست ها
    سلم دوستان
    میدونم که توصیه نامه استاد راهنما بسیار مهم هست ولی متاسفانه استاد راهنمای من کلا در ریکام دادن بسیار خسیس هست و ریکاماش واقعا خوب نیست تا حدی که یه اکسپت حتمی رو بخاطر ریکام ایشون از دست دادم. حالا با توجه به اینکه کارهای پژوهشی من تنها با ایشون بوده چخ پیشنهادی برای رفع مشکل من دارید؟ به نظرتون گرفتن ریکام از استادای که فقط باهاشون کورش گذروندم چقدر موثر و مفید هست؟
    سلام دوست من
    مینیمم (مینیمما) 50 درصد دانشجوهای کشور عزیز ما مشکل شما رو دارن.
    ریکام از استادی که باهاش کورسا رو گذروندین اکی هست. بگیرین.
    استادی اگه شما رو بخواد، به همون ریکامی که از استاد کورس میگیرین رضایت میده.
    به شرطی که ریکامندیشن خوب نوشته بشه نه که استاده بگه بله این کورسو با من گرفته و وضعیت متوسط به بالا میباشد (متن فارسی ای که استادا به انگلیسی ترجمش میکنن).
    این به درد نمیخوره.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

سلام دوستان
    من تا چند روز دیگه باید اپلیکیشنم رو سابمیت کنم (خودم باید ریکام رو اپلود کنم). الان مشکلم اینه که استادم ریکامی که برام فرستادن با ایمیل امضا نکردن و تو این مدت هم مسافرتن. مسافرتم نبودن کلی طول میکشید تا جواب بدن در هر صورت به ددلاین نمیرسید. بنظرتون بدون امضا بفرستم ارزشی داره اصلا؟ چه راهی به نظرتون میرسه؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا چند روز دیگه باید اپلیکیشنم رو سابمیت کنم (خودم باید ریکام رو اپلود کنم). الان مشکلم اینه که استادم ریکامی که برام فرستادن با ایمیل امضا نکردن و تو این مدت هم مسافرتن. مسافرتم نبودن کلی طول میکشید تا جواب بدن در هر صورت به ددلاین نمیرسید. بنظرتون بدون امضا بفرستم ارزشی داره اصلا؟ چه راهی به نظرتون میرسه؟

مرسی
    سلام دوست عزیز
    شما پایین ریکام اسم استاد و درجه استادی و آدرس ایمیل و شماره تلفن استاد را بنویس. اگه دانشگاه مشکلی داشته باشه خودش به استاد ایمیل می زنه.
    اگر استاد معروفی نداشته باشی ریکام رو نمی خونند و اگر هم معروف باشه می خونند و به استاد ایمیل نمی دهند.

Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab2020 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما پایین ریکام اسم استاد و درجه استادی و آدرس ایمیل و شماره تلفن استاد را بنویس. اگه دانشگاه مشکلی داشته باشه خودش به استاد ایمیل می زنه.
    اگر استاد معروفی نداشته باشی ریکام رو نمی خونند و اگر هم معروف باشه می خونند و به استاد ایمیل نمی دهند.

Good Luck
    مرسی خیلی زیاد. خیر اصلا معروف نیستن متاسفانه. اگه نمی خونن دیگه چرا ما رو اینقدر زجر می دن که منت اساتید رو بکشیم یا در حالت بهتر وقتشونو بگیریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    مرسی خیلی زیاد. خیر اصلا معروف نیستن متاسفانه. اگه نمی خونن دیگه چرا ما رو اینقدر زجر می دن که منت اساتید رو بکشیم یا در حالت بهتر وقتشونو بگیریم.
    چون تو آمریکا و اروپا استادها هم رو می شناسند. و نظر اونها برای هم مهم است.
    به عنوان دانشجو دکتری حداقل 4 یا 5 سال با استاد هستی پس جدا از علم شما برای یک استاد نوع رفتار هم مهم است.

Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"