صفحه 5 از 334 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

خیلی تو این فروم در باره ی recom بحث شده. میتونی post های قبلی منو در باره ی recom ببینی. درباره ی print or type میتونی با دست بنویسی میتونی هم از نرم افزار acrobat writer استفاده کنی. حالا از کجا می دونی که استاد معروفه؟ چون بچه ها اینجا میشناسنش؟ این که دلیل نمیشه. منو خیلیا تو دانشگاهمون میشناسن. پس خارجیا هم منو میشناسن؟ recom فقط 3 تا کاغذ برای تکمیل application هستش . بگیر بده بره. کسی به خاطر recom خوب به شما fund نمیده. به خاطر Cv تون شما رو انتخاب می کنن. این برای خود آمریکاییا فرق میکنه. اونجا recom مهمه. چون همدیگرو میشناسن.

دوستان استاد پایان نامه من می تونه rec خیلی خوبی بهم بده و من هم بیشتر کارایی که می تونه موثر باشه رو با اون انجام دادم. اما حتی home page نداره :-[ این خیلی بده ؟؟؟؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

wow.oops
    Guest

آره خیلی بده. اصلا ازش recom نگیر. ;D

Senior Member

چی میگی بابا؟ سربه سرش میذاری یا جدی میگی؟ استاد اصلی که می خواد من رو ریکامند کنه هم هوم پییج نداره، اصلاً مگه داشتن هوم پییج برای ریکامندر ضررویه؟ (راستی فارگیلیسی نوشتن که مشکل نداره؟ مثل اپلای )
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

مهم نیست وب نداشته باشه.حالا اگه خیلی این قضیه ناراحتت می کنه می تونی در عرضه نیم ساعت براش با front page یه وب هم درست کنی.کلی هم دعات میکنه.خودت بهش پیشنهاد بده البته اگه از این ادمهای کج خلق نباشه بهش اینو بگو اونم بعد از اینکه توصیه نامتو گرفتی.

wow.oops
    Guest

خوب مهمه دیگه من خودم استادم home page نداره. به خاطر همینم قراره Reject بشم دیگه. ;D . خوب آخه 2 ساعت من نوشتم بابا Recom مهم نیست. کسی گوش نمیده که؟

واقعا ممنون داشتم از قصه می مردم
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda62
    واقعا ممنون داشتم از قصه می مردم
    معمولا کسی از "قصه" نمیمیره ولی از "غصه" من شنیدم چند نفر مردن(دور از جون شما)
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط guilnaz-moshtaghi
    بچه ها منم یه چند تا سوال داشتم...اول اینکه یه سری از rec. ها دقیقا نوشتن که please type و متاسفانه pdf هاشون این قابلیت رونداره! برای مثال pdf دانشگاه calgary... حالا باید چطوری تایپ کرد؟
    2 اینکه آیا الزامی وجود داره که حتمن نامه ای علاوه بر فرم های مورد نظر نوشته بشه؟ یا باید توی فرم این قید رو آورده باشه و در غیر این صورت فقط فرم کافیه؟
    3 اینکه آیا شهرت استاد مهمتره یا میزان تعریفی که از دانشجو می کنه؟
    4 اینکه اگه استاد دپارتمان خودمون بگه که انتظار نداشته باش همه چی رو برات عالی بزنم ولی آدم بدنه که استاد یه دپارتمان فرعی مثل زبان انگلیسی برای آدم عالی و outstanding میزنه به نظرتون کدوم ارزش rec بیشتره؟
    ممنون از جوابایی که میدین
    در مورد سوال اول اگه Adobe Acrobat 3D داشته باشی همه جور پشتک وارو واست می زنه.
    موفق باشی.
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

آقا من هم یک سوال در باره عنوان نامه توصیه دارم. چون برای چند تا دانشگاه مختلف می خوام، اگه به استاد بگم بالاش بنویسه To whom it may concern بهتره یا اینکه اسم هر دانشگاه رو بالای هر نسخه جدا بنویسه؟ اصلا اهمیتی داره این موضوع؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse