نقل قول نوشته اصلی توسط Mypaper نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان

من یک سوال دارم اگر کسی دقیقا میدونه به من پاسخ بده

آیا امکان ارسال ریکامندیشن بعد از تاریخ ددلاین برای اپلای در یک دانشگاه وجود دارد یا خیر؟
به عنوان مثال فرض کنید زمان ددلاین یک دانشگاهی 15 دسامبر است، حالا اگر من ریکامندیشن را بعد از دلاین دانشگاه ارسال کنم. مشکلی پیش می آید یا خیر؟

لطفا اگر دقیقا میدانید و تجربه اش را دارید من را راهنمایی کنید

متشکرم

سلام
من این سوالو از ادمیشن آفیس پرسیدم قبلا، بهمم گفتن فقط تا مهلت ددلاین، حتی تو یکی از دانشگاهام میخوندم که میگفت این وظیفه دانشجو هست که پیگیری کنه استاداش تا سر وقت (ددلاین) توصیه هارو جواب بده (خبر داشته باشید که جدیدا بعضی از دانشگاه ها اگه همه این طور نباشند فقط ایمیل استاد ریکامندر رو تو اپلیکیشن میخوان و استاد خودش میفرسته و یا نهایتا خیلی شما رو بشناسه ایمیلشو به شما میده و میگه خودت با این ایمیل بزن که اون ایمیل حکم سربرگ دانشگاهو داره که امانتداری در این زمینه بسیار توصیه میشه)

اما صرفا طبق نکته دوستمون دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه طوری که حتی فرستادن اپلیکیشن بعد ددلاین رو هم برخی ها بررسی میکنن چه برسه به LOR و میگن اگه زودتر میفرستادید شانس کمک هزینه هایی مثل فلوشیپ بیشتربودش تا ددلاین اولی.
پس در جواب سوال شما که کمکی به شما و به دیگر دوستانی که از این قضیه اطلاع نداشتند بگم:

به دانشگاه مربوطه ایمیل بزنید و بپرسید این مسایل رو ازشون اگر جواب ندادند فرض رو بر حالت اول(فقط تا ددلاین) بزارید.

پ . ن : تجربه من در زمینه داشگاه های مدیریت هست ( Phd)شاید مهندسی ها فرق داشته باشه( که گمون نکنم).

موفق باشید.