صفحه 308 از 334 نخستنخست ... 208258298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Forumname نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موقع پرکردن فرم Recommendation قسمت Personal Message/Notes رو چی بنویسیم بهتره؟! یعنی همون متنی که برای recommender میره!
    سلام،
    تو اینترنت یه سرچ بزنی کلی سمپل هست که می تونی با کمی تغییر استفاده کنی. مودبانه اینه که در اون نوت از استادت تشکر کنی که وقت میزاره و داره اپلیکیشن تو رو ساپورت میکنه. بهتره با این کلید واژه ها سرچ کنی:
    How to thank a professor for a recommendation letter یا جملات و کلمات مشابه.

موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

سلام دوستان
    یه سوال
    میشه یه توصیه نامه رو برای چند تا دانشگاه استفاده کنی؟
    مثلا از یه استاد یه توصیه نامه بگیری و برای 10 تا دانشگاه بفرستی
    یا اینکه باید ازش ده تا نامه بگیرم ؟؟

Junior Member

سلام دوستان.ميخواستم بدونم كه بعضي از استادا خيلي اذيت ميكنن.ازشون توصيه نامه گرفتم منتها ايميلشونو نميرن چك كنن كه از طرف دانشگاه اومده
    كسي ميدونه كار ديگه اي هست كه انجام بدم بلكه از دست اين توصيه نامه ها خلاص شم؟! استادا خيلي اذيت ميكنن😢

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام دوستان
    دانشگاه 3 تا توصیه نامه خواسته منم 3 نفر(ایمیلشون) معرفی کردم و دو نفرشون ارسال کردن.. منتها نفر سوم هی این دست و اون دست میکرد تا اینکه گفت پسورد ایمیلشو گم کرده
    به نظرتون چیکار کنم ؟ جا واسه ویرایش نزاشتن و نمیشه استاد یا ایمیل رو عوض کرد.
    ایمیل بدم به دانشگاه چی بگم؟ بگم خودم اشتباه وارد کردم ایمیل رو؟؟ (نمیگن این چه دانشجویی میخواد واسه ما بشه یه ایمیل بلد نیس بنویسه)
    یا ایمیل بدم و بگم استاد پسوردشو گم کرده ....(نمیگن این چه استادی بوده که دانشجوش چی باشه)
    لطفا کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه 3 تا توصیه نامه خواسته منم 3 نفر(ایمیلشون) معرفی کردم و دو نفرشون ارسال کردن.. منتها نفر سوم هی این دست و اون دست میکرد تا اینکه گفت پسورد ایمیلشو گم کرده
    ایمیل بدم به دانشگاه چی بگم؟ بگم خودم اشتباه وارد کردم ایمیل رو؟؟ (نمیگن این چه دانشجویی میخواد واسه ما بشه یه ایمیل بلد نیس بنویسه)
    یا ایمیل بدم و بگم استاد پسوردشو گم کرده ....(نمیگن این چه استادی بوده که دانشجوش چی باشه)
    لطفا کمک
    خب بگو اشتباه تایپی شده و ...

Senior Member

سلام دوستان
    لطفا کمک
    نه بابا اشکالی نداره، انتظار ندارن که مثل روبات دقیق باشین
    ایمیل بزنید بگین که ایمیل اشتباهی تایپ کردین، یا استادتون گفته که اون آدرس ایمیلش عوض شده، یا به اون استاد دسترسی ندارین فعلا، کس دیگه ای کمک می کنه بهتون
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم..... من برای دکترا اقدام کردم مدارکمو برای یکی از دانشگاه ها فرستادم. مشکلم اینه که میخوام برای چند تا دانشگاه اقدام کنم اما هر کدوم رفرانس میخوان. و الان هر بار واسه استادای من ایمیل زده میشه؟ واقعا نمیدونم این مشکلو چجور حل کنم؟ از استادام خجالت میکشم . شما این مورد و چیکار کردین؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam136890 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم..... من برای دکترا اقدام کردم مدارکمو برای یکی از دانشگاه ها فرستادم. مشکلم اینه که میخوام برای چند تا دانشگاه اقدام کنم اما هر کدوم رفرانس میخوان. و الان هر بار واسه استادای من ایمیل زده میشه؟ واقعا نمیدونم این مشکلو چجور حل کنم؟ از استادام خجالت میکشم . شما این مورد و چیکار کردین؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.
    حیلی کار خاصی نمیشه کرد، توصیه نامه رو که باید بالاخره سابمیت کرد، دیگه چقدر استادهاتون خوب باشند و روابط شما خوب باشه تعیین می کنه که قضیه چه طور پیش خواهد رفت، بعضی وقتها استادهای ایرانی تکمیل توصیه نامه رو به خود دانشجو محول می کنند، خوب یا دانشجو یک روز میره دفتر استاد، همه رو انجام میده یا استاد ایمیل رو به دانشجو فوروارد می کنه و دانشجو خودش کار رو انجام میده که کار خیلی شایعی هم هست. دیگه باید با استادها صحبت کنید قانعشون کنید که یا زحمت بکشن انجام بدن یا به خودتون محول کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    نه بابا اشکالی نداره، انتظار ندارن که مثل روبات دقیق باشین
    ایمیل بزنید بگین که ایمیل اشتباهی تایپ کردین، یا استادتون گفته که اون آدرس ایمیلش عوض شده، یا به اون استاد دسترسی ندارین فعلا، کس دیگه ای کمک می کنه بهتون
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
    ایمیل زدم و اونا یه آدرس ایمیل دادن و گفتند استاد و ایمیل جدید رو ارسال کن

یه استاد پیدا کردم که در زمینه تخصصی من نیست ولی مشهوره . نظرتون چیه؟
    من آموزش ریاضی و ایشون جبر
    تاثیری داره یا این کار رو شما توصیه نمیکنین؟

Senior Member

سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
    ایمیل زدم و اونا یه آدرس ایمیل دادن و گفتند استاد و ایمیل جدید رو ارسال کن

یه استاد پیدا کردم که در زمینه تخصصی من نیست ولی مشهوره . نظرتون چیه؟
    من آموزش ریاضی و ایشون جبر
    تاثیری داره یا این کار رو شما توصیه نمیکنین؟
    نه اشکالی نداره
    مهم اینه که بین ایشون و شما یک ارتباط آکادمیک وجود داشته که ایشون گواهی میدن به کفایت و مناسب بودن شما برای ادامه تحصیل.
    مثلا شما یک درس با ایشون داشتین که اون درس کاملا بی ارتباط به تخصص شماست ولی عملکرد شما توی اون درس نشون میده که چقدر دقیق هستین، پشتکار دارین و یا مثلا خلاقیت دارین.
    یا اینکه RA بودین و برای ایشون کار کردین و باز این هم پشتکار و نظم شما و توانایی های دیگه رو نشون میده، هر چند که اون RA به علائق تخصصی الان شما بی ارتباط هست ولی عملکرد شما و توانایی های شما رو نشون میده
    الان هم این چیزی که میگین خیلی بی ارتباط نیست، به هر حال آموزش ریاضی و جبر خیلی هم بی ارتباط به نظر نمیرسن، مثل ارتباط مهندسی برق و مثلا حسابداری که نیست!