صفحه 100 از 334 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در تهیه Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تهران جنوب برق می خونم و ریکام احتیاج دارم، یکی از دوستانم من رو به یک آقای دکتری معرفی کرده که پست دکترا از چین داره و لیسانس و فوقش رو هم به ترتیب از امیرکبیر و علم و صنعت گرفته. 40 تا مقاله داره که 10 تا ieee هست و ... خلاصه رزومه ی خیلی خوبی داره! فقط مشکل اینه که ایمیل آکادمیک مال یک دانشگاه ناشناخته به اسم دانشگاه مازیار رو داره که تو شمال هست!!! اسم این دانشگاه جزو 12.000 تای webometric هم نیست !! حالا اگر از ایشون یک recomm خوب بگیرم با ایمیل این دانشگاه ناشناخته ارزشی داره یا بهتره اصلا رو نندازم؟؟؟؟! اگر ارزش داره، با توجه به رزومه ی استاد چه قدر می تونه تو پروسه ی اخذ پذیرش کمکم کنه؟؟
    از دوستان با تجربه خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند.
    متشکرم
    اگه استاده فول پروفسوره اره میرزه ریکام ازش بگیری! ولی اسیسنت دانشگاه مازیار!! بعید میدونم تاثیر مثبتی داشته باشه! بعدم لیسانس و فوق از امیرکبیر و علم و صنعت که خیلی خفن نیست! ریکام رو کی مینویسه مهمه ولی چی مینویسه و از رو چه حسابی شمارو میشناسه هم خیلی مهمه! مثلا استادی که درسی رو با نمره عالی باش گذروندی، حل التمرینش بودی و باش مقاله دادی و...از اینا ریکام بگیر نه کسی که نه تورو میشناسه نه شما اونو میشناسی! من پیشنهاد میکنم از استادای خودت که مدرک دکترا دارن ریکام بگیر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در تهیه Recommendation Letter

سلام من یه مشکل دارم و اون اینکه نمیدونم چطور فرمت pdfتوصیه نامه دانشگاهو به فرمتی که قابلیت type داره تبدیل کنم.لطفا راهنمایی کنید ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

سلام 2 تا سوال داشتم
    1-اساتید حق آلتدریس هم میتونن امضا کنن؟
    2-من خمینی شهر مکانیک خوندم متاسفانه استادی برام امضا نکرد بعد 6و7 سال که فارغ التحصیل شدم همه استادا عوض شده بودن متاسفانه .میشه از نجف آباد یه استاد که از دوستامه امضا کنه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zoross11 نمایش پست ها
    سلام 2 تا سوال داشتم
    1-اساتید حق آلتدریس هم میتونن امضا کنن؟
    2-من خمینی شهر مکانیک خوندم متاسفانه استادی برام امضا نکرد بعد 6و7 سال که فارغ التحصیل شدم همه استادا عوض شده بودن متاسفانه .میشه از نجف آباد یه استاد که از دوستامه امضا کنه؟
    ممنون
    دوست عزیز. ریکام باید توسط یه استاد که شما باهاش کار کردین نوشته بشه. فکر نمی کنم اینکه اون استاد حق تدریس باشه یا نه تاثیری داشته باشه مگر اونکه دانشگاه مقصد شرایط خاصی رو گفته باشه. در غیر این صورت هر استاد یا کارفرما(اگه سابقه کاری دارین) می تونه برای شما بنویسه. فقط حتما وب سایت دانشگاه رو چک کنین تا شرایط خاصی برای ریکام نذاشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    دوست عزیز. ریکام باید توسط یه استاد که شما باهاش کار کردین نوشته بشه. فکر نمی کنم اینکه اون استاد حق تدریس باشه یا نه تاثیری داشته باشه مگر اونکه دانشگاه مقصد شرایط خاصی رو گفته باشه. در غیر این صورت هر استاد یا کارفرما(اگه سابقه کاری دارین) می تونه برای شما بنویسه. فقط حتما وب سایت دانشگاه رو چک کنین تا شرایط خاصی برای ریکام نذاشته باشه.
    ممنون من برای نروژ ntnu میخوام
    شاغل هستم میشه از شرکتمون بگیرم؟ این خیلی راحتره برام
    اگه میشه متنش چی باشه ؟ (فک نکنم انگلیسی بدن باید ترجمه بشه اشکالی داره؟)
    یعنی دوستم که استاد دانشگاه دیگس هم میتونه بنویسه؟
    ویرایش توسط zoross11 : December 13th, 2011 در ساعت 08:00 PM

ApplyAbroad Guru

ممنون من برای نروژ ntnu میخوام
    اگه میشه متنش چی باشه ؟ (فک نکنم انگلیسی بدن باید ترجمه بشه اشکالی داره؟)
    یعنی دوستم که استاد دانشگاه دیگس هم میتونه بنویسه؟
    اگر درسی یا پروژه ای رو با دوستتون گذروندین میتونه بنویسه. در غیر اینصورت چیزی نداره بگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر درسی یا پروژه ای رو با دوستتون گذروندین میتونه بنویسه. در غیر اینصورت چیزی نداره بگه.
    گه میشه متنش چی باشه ؟ (فک نکنم انگلیسی بدن باید ترجمه بشه اشکالی داره؟)
    در ضمن دوستم و من باهم هم سنیم با هم دانشجو بودیم اون الان استاد شده منظورم اینه که الکی بنویسه چون کسی رو پیدا نکردم
    ویرایش توسط zoross11 : December 13th, 2011 در ساعت 09:22 PM

گه میشه متنش چی باشه ؟ (فک نکنم انگلیسی بدن باید ترجمه بشه اشکالی داره؟)
    در ضمن دوستم و من باهم هم سنیم با هم دانشجو بودیم اون الان استاد شده منظورم اینه که الکی بنویسه چون کسی رو پیدا نکردم
    اگه تو سایت دانشگاه برای ریکامندیشن شرایط خاصی ننوشته آره می تونی از شرکتت بگیری.(البته اگه بازم خواستی مطمئن شی یه ایمیل بزن به دانشگاه بگو می تونم از شرکتم بگیرم یا نه)
    والا متنشو نمی دونم باید تو اینترنت بگردی. مثلا عبارت recommendation from employer یا یه همچین چیزی رو سرچ کن نمونه پیدا میکنی.
    اگه با دوستتون پروژه انجام دادین می تونه بنویسه در غیر این صورت حتی اگر بنویسیه هم فایده ای نداره. چون تو ریکام باید بگه که چرا شما رو تایید میکنه و اگر کار مشترکی نداشته باشین دیگه روش حساب نمی کنن.

Junior Member

ممنون
    اونا از کجا میفهمن که من با یه استادی درس داشتم؟جایی ثبت نشده که؟

اونا از کجا میفهمن که من با یه استادی درس داشتم؟جایی ثبت نشده که؟
    فكر نمي كنم روشي براي فهميدن اين موضوع داشته باشند ولي مسئله اينه كه خود نامه اي كه استاد مينويسه نشون ميده كه چقدر از اون دانشجو شناخت داشته و معمولا استادها قبول نميكنند همينطوري الكي چيزي رو بنويسند