صفحه 101 از 334 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    فكر نمي كنم روشي براي فهميدن اين موضوع داشته باشند ولي مسئله اينه كه خود نامه اي كه استاد مينويسه نشون ميده كه چقدر از اون دانشجو شناخت داشته و معمولا استادها قبول نميكنند همينطوري الكي چيزي رو بنويسند
    منم میگم که استادی که میخواد بنویسه دوستمه اما مشکل اینه که اون الان تو نجف آباده تازه استاد شده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zoross11 نمایش پست ها
    ممنون
    اونا از کجا میفهمن که من با یه استادی درس داشتم؟جایی ثبت نشده که؟
    خوب دوستتون که میگید استاد دانشگاه شما نبوده که. منظورتون اینه که همینجوری ادعا کنه استاد اون دانشگاه بوده و به شما درس داده؟ اگر زنگ بزنند که باهاش چک کنند چکار میکنید؟ اینجوری که توصیه نامه رو بقال سرکوچه یا نامه نویس دم پستخونه هم میتونه بنویسه!!

دوست عزیز لطفا اینجا برای تقلب راهنمائی نخواهید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خوب دوستتون که میگید استاد دانشگاه شما نبوده که. منظورتون اینه که همینجوری ادعا کنه استاد اون دانشگاه بوده و به شما درس داده؟ اگر زنگ بزنند که باهاش چک کنند چکار میکنید؟ اینجوری که توصیه نامه رو بقال سرکوچه یا نامه نویس دم پستخونه هم میتونه بنویسه!!

عزیز گفتم کسی رو پیدا نکردم برام بنویسه این چه طرز جواب دادنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ کمک خواسم عزیز میدونی که دانشگاه آزاد چیه؟حتی سربرگشم خودت باید درست کنی پس شما از تقلب حرف نزن
    من فقط راهنماهیی میخام معدلم 18 هست نیاز به تفلب ندارم ولی این استادا برام ننوشتن اصلا نمیدونن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها

به نظرم ghlobe عزیز درست میفرمایند!
    این کار از لخاظ اخلاقی اصلا صحیح نیست و در صورتی که بفهمند برای شما بسسیار بد خواهد شد و حتی امکان دارد شما را به صورت دایم از گرفت پذیرش از اون دانشگاه یا حتی دانشگاههای دوست محروم کنند.ثانیا اسم ایرانی ها رو بد خواهد کرد
    اگر قصدتون اینه که از کسی که باهاش درس نداشتین بگیرین ، بنده نظر منفی دارم
    ولی اگه متن برای ریکام میخاین تو فروم پره! فقط یه جستجو کافیه!
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

[QUOTE=amirhossein.gh;582836]به نظرم ghlobe عزیز درست میفرمایند!
    این کار از لخاظ اخلاقی اصلا صحیح نیست و در صورتی که بفهمند برای شما بسسیار بد خواهد شد و حتی امکان دارد شما را به صورت دایم از گرفت پذیرش از اون دانشگاه یا حتی دانشگاههای دوست محروم کنند.ثانیا اسم ایرانی ها رو بد خواهد کرد
    موفق باشین
    ممنون این دوست بالایی بد حرف زد
    من 6 سال پیش فارغ التحصیل شدم استاد هامو نتونسم پیدا کنم در ضمن فک میکنید اونا منو بعد این همه سال یادشون بیاد؟به نظرم یه کاره الکیه؟
    پس این سر بگهای دانشگاه آزاد و پاکتش که خودمون درست میکنیم تقلب نیس؟؟ یرا مون بد نمیششششششششششششه؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zoross11 نمایش پست ها
    عزیز گفتم کسی رو پیدا نکردم برام بنویسه این چه طرز جواب دادنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ کمک خواسم عزیز میدونی که دانشگاه آزاد چیه؟حتی سربرگشم خودت باید درست کنی پس شما از تقلب حرف نزن
    من فقط راهنماهیی میخام معدلم 18 هست نیاز به تفلب ندارم ولی این استادا برام ننوشتن اصلا نمیدونن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    اینکه شما بخواین یه استاد رو جای استاد واقعی بزارین از همه لحاظ چه اخلاقی و چه آکادمیک اشتباه هست و دانشگاه اگه متوجه یه همچین مسئله ای بشه علاوه بر اونکه شما رو رد می کنه و در لیست سیاه قرار میده نام بقیه ایرانی ها پیش اون دانشگاه خراب میشه. علاوه بر این افرادی که در اون دانشگاه هستن بار اولشون نیست که ریکام رو نگاه می کنن و تخصص دارن! خیلی چیزا مثل مهر دانشگاه، ایمیل استاد،سایت دانشگاه(اگه داشته باشه)، از همه مهمتر طرز نگارش اهمیت داره و بهشون توجه می کنن. مثلا اگه شما از دوستتون نامه بگیرین باید مهر دانشگاه هم بخوره روی پاکت. ولی دانشگاه شما نامه یه استاد دیگه رو تایید نمی کنه و باید همون دانشگاه دوستتون اونو تایید کنه که ....
    سعی کنین اساتید خودتون رو پیدا کنین که بهتون ریکام بدن.یا از اساتید فعلی خواهش کنین. الته می تونین ۲ تا ریکام از محل کار بگیرین و ۱ از اساتید. دیگه یکی رو هر جور شده پیدا کنین.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام دوباره
    شما یه سر بزن ضرر نداره! منم فک نکنم مشکلی باشه اگه بهشون شرایططون رو توضیح دهید.اونا هم دراکولا نیستن که !
    نه اصلا تقلب نیست! خیل خیلی از بچه ها برای دانشگاههای خودشون این کار رو کردن!
    من خودم سربرگ دانشگاه آزاد تهران جنوب رو دیدم یکی تو فروم آپلود کرده و صدها دانلود هم شده
    پس معطل نکنید و سربرگ و پاکتو بسازین!
    شاد باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

ممنون
    من میگم که حتی سر برگم نمیدن و حتی پاکت چه برسه به مهر؟
    پست های قبلی که حوندم گفتن مهر نمیخاد؟مطمعنید؟

ApplyAbroad Veteran

[QUOTE=zoross11;582840]
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    به نظرم ghlobe عزیز درست میفرمایند!
    موفق باشین
    ممنون این دوست بالایی بد حرف زد
    من 6 سال پیش فارغ التحصیل شدم استاد هامو نتونسم پیدا کنم در ضمن فک میکنید اونا منو بعد این همه سال یادشون بیاد؟به نظرم یه کاره الکیه؟
    پس این سر بگهای دانشگاه آزاد و پاکتش که خودمون درست میکنیم تقلب نیس؟؟ یرا مون بد نمیششششششششششششه؟؟؟؟؟؟
    ببین بعضی موقع ها هست که بناچار مجبوری یه کاری رو انجام بدی.. بعد از تلاش برای دریافت سربرگ دانشگاه مثلا شما موفق به دریافتش نمیشی.. دسترسی به سربرگ دانشگاه نداری و....ولی مهم اینه که استاد مربوطه از همون دانشگاه اون رو پر میکنه.. یعنی با توافق استاد از یک دانشگاه.. این یعنی شما تحت اجازه اون استاد از اون دانشگاه خاص شما اینکارو انجام میدی.
    ولی موضوع شما میشه گفت یک دروغ حساب میشه..! و تو دنیای آکادمیک بدترین چیز گفتن دروغه..! بهتره راه حل مناسبتری برای ریکام هات پیدا کنی.
    پیشنهاد من اینه که اینکار رو به هیچ وجه انجام ندی..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام دوباره
    شما یه سر بزن ضرر نداره! منم فک نکنم مشکلی باشه اگه بهشون شرایططون رو توضیح دهید.اونا هم دراکولا نیستن که !
    نه اصلا تقلب نیست! خیل خیلی از بچه ها برای دانشگاههای خودشون این کار رو کردن!
    من خودم سربرگ دانشگاه آزاد تهران جنوب رو دیدم یکی تو فروم آپلود کرده و صدها دانلود هم شده
    پس معطل نکنید و سربرگ و پاکتو بسازین!
    شاد باشین
    دانشگاه آزاد ه دیگه من صبح رفتم اونجا دراکولا نیسن اما وافعا نمی فهمن
    ممنون فک منم ساختن سریرگ تقلب بزرگ تریه تا ......