صفحه 102 از 334 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط zoross11 نمایش پست ها
    ممنون
    من میگم که حتی سر برگم نمیدن و حتی پاکت چه برسه به مهر؟
    پست های قبلی که حوندم گفتن مهر نمیخاد؟مطمعنید؟
    اون سربرگ و پاکت رو خیلی از دانشگاه ها نمیدن و اکثرا خودشون میسازن.نه از جهت تقلب این بخاطر اینه که خیلی از دانشگاه ها اصلا سربرگ ندارن و خود اساتید من می گفتن که خودت بساز مسئولیتش با ما!!
    مهر باعث میشه نامه رسمی بشه. اگه نباشه هم قابل قبول ولی رسمیت زیادی نداره و احتمالا چون شک می کنن به استاد اییل می زنن یا زنگ می زنن. سعی کن اساتید قدیمی رو پیدا کنی. مهم نیست که اون ها شما میشناسن بعد ۶ سال یا نه. یه توضیح بهشون بدین که قبلا فلان درس رو باهاشون داشتین والان قصد ادامه تحصیل دارین. مطمئن باشین همکاری میکنن.می دونم شرایط سختی هست ولی این تنها راه هست. تلاشتونو بکنین حتما درست میشه.

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

دانشگاه هیچی به من نداد.نه سربرگ نه مهر.نصمیم گرفتم رو کاغذ عادی که اسم و آدرسه دانشگاه و متن نامه استاد هست بنویسم.در پاکتم بدم امضا کنه استاد.ایشالا که قبول کنن !

فقط یه سوال: مدیر گروه کامپیوتر و عضو هیئت علمی به انگلیسی چی میشه؟ باید زیر اسم استاد چطور این عناوینو بنویسم.ضمنا داشگاه ما استاد تمام و استاد یار و این حرفا نداره فقط یه مدیر گروه کامپیوتر داره که عضو هیئت علمی دانشگاس بقیه هم استاد مدعو ون !

Junior Member hach آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در تهیه Recommendation Letter

سلام
    اگر از استادی که گرایشش هسته ایه توصیه نامه بگیرم ، مشکلی برام پیش میاد؟ گرایش خودم فیزیک حالت جامده این استاده لیسانسم بوده وقتی ازش درخواست کردم گفت مشکلی ندارم با Rec ولی این هسته ای بودن گرایش من یه وقت مشکلی برات ایجاد نکنه!

با سلام خدمت دوستان.

بنده در آلمان هستم و برای ریکام به مشکل بر خوردم. 3 عدد ریکام بسیار قوی از اساتیدم گرفتم ولی اینها وقتش رو ندارند که برن ریکامندیشن آنلاین سابمیت کنند! آیا راهی هست که دانشگاه های آمریکایی رو مجاب کرد که همین کاغذی رو قبول کنند؟

با تشکر
    Ich drucke dir die Daumen

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تهران جنوب برق می خونم و ریکام احتیاج دارم، یکی از دوستانم من رو به یک آقای دکتری معرفی کرده که پست دکترا از چین داره و لیسانس و فوقش رو هم به ترتیب از امیرکبیر و علم و صنعت گرفته. 40 تا مقاله داره که 10 تا ieee هست و ... خلاصه رزومه ی خیلی خوبی داره! فقط مشکل اینه که ایمیل آکادمیک مال یک دانشگاه ناشناخته به اسم دانشگاه مازیار رو داره که تو شمال هست!!! اسم این دانشگاه جزو 12.000 تای webometric هم نیست !! حالا اگر از ایشون یک recomm خوب بگیرم با ایمیل این دانشگاه ناشناخته ارزشی داره یا بهتره اصلا رو نندازم؟؟؟؟! اگر ارزش داره، با توجه به رزومه ی استاد چه قدر می تونه تو پروسه ی اخذ پذیرش کمکم کنه؟؟
    از دوستان با تجربه خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند.
    متشکرم
    اگر نشناسند فرقی نداره! چه دانشگاه خاجه نصیر باشه چه دانشگاه علی آباد کتول یا همونی که شما گفتی! بری مقطع فوق بیشتر فرمالیتست و آلمانی ها که فقط برای محکم کردن انتخابشون ریکام میخان ولی برای دکترا کلمه به کلمه و استادی که داده خیلی تاثیر داره!

نقل قول نوشته اصلی توسط hach نمایش پست ها
    سلام
    اگر از استادی که گرایشش هسته ایه توصیه نامه بگیرم ، مشکلی برام پیش میاد؟ گرایش خودم فیزیک حالت جامده این استاده لیسانسم بوده وقتی ازش درخواست کردم گفت مشکلی ندارم با Rec ولی این هسته ای بودن گرایش من یه وقت مشکلی برات ایجاد نکنه!
    احتمال داره چک کنند! ولی its up to you
    یعنی ببینید اگر میتونید از کس دیگه ای با همون کیفیت بگیرید ریکام رو عوض کنید در غیر اینصورت مهم اینه که اول اکسپت بشید. پس اون خیلی تاثیری نمیزاره!

دوستان من دانشگاه آزاد درس خوندم و به من گفتن که بخشنامه اومده که اجازه ندهند مهر دانشگاه رو بزنند برای این جور نامه ها!! فقط مهر خود استاد میتونه باشه!!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.

بنده در آلمان هستم و برای ریکام به مشکل بر خوردم. 3 عدد ریکام بسیار قوی از اساتیدم گرفتم ولی اینها وقتش رو ندارند که برن ریکامندیشن آنلاین سابمیت کنند! آیا راهی هست که دانشگاه های آمریکایی رو مجاب کرد که همین کاغذی رو قبول کنند؟

با تشکر
    بله. معمولا دانشگاه هایی که ریکام آن لاین دارند ریکام کاغذی رو هم بجای اون قبول میکنن. حداقل تو دانشگاه هایی که من دیدم ایطوری بوده. بازم تو بخش Admission Requirement دانشگاه مورد نظرتون چک کنید.

سلام به همه. من یک سوال راجع به recomm گرفتن دارم. من قبل از دوره فوق لیسانسم 2 سال یک جا کار می کزدم که از کارفرمام میتونم recom بگیرم اما موضوع کارم در آنجا به تحقیقات دوره فوق لیسانسم و زمینه ای که بعد از پذیرش در آن می خواهم تحقیق کنم ارتباطی نداره. می خواستم ببینم به نطر شما این recom میتونه مفیدتر باشه یا اینکه برم به جاش از یه استاد دیگه recom درسی بگیرم؟ (من فعلا یه recom درسی و یه recom پژوهشی دارم و این سومین recom ام خواهد بود.) خیلی ممنون می شم اگه کسی راهنماییم کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام به همه. من یک سوال راجع به recomm گرفتن دارم. من قبل از دوره فوق لیسانسم 2 سال یک جا کار می کزدم که از کارفرمام میتونم recom بگیرم اما موضوع کارم در آنجا به تحقیقات دوره فوق لیسانسم و زمینه ای که بعد از پذیرش در آن می خواهم تحقیق کنم ارتباطی نداره. می خواستم ببینم به نطر شما این recom میتونه مفیدتر باشه یا اینکه برم به جاش از یه استاد دیگه recom درسی بگیرم؟ (من فعلا یه recom درسی و یه recom پژوهشی دارم و این سومین recom ام خواهد بود.) خیلی ممنون می شم اگه کسی راهنماییم کنه.
    برای چه کشوری و چه مقطعی اپلای میکنید؟