صفحه 104 از 334 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Global Moderator

Simon آواتار ها

Talking پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

محمود خان شما نگران چي هستيد . اين مشكلي اگر هم ايجاد كنه طرف فكر ميكنه ايراد از استاد بوده شما كه اصولا نبايد از ريكام با خبر باشيد. بنظرمن اين حساسيت شما دوستان ديگر رو هم به دلهره ميندازه. آسون بگير رفيق .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

من بودم بهش میگفتم که اشتباه تایپی داره. مطمئنا" خودشم دلش نمی خواد ریکام حاوی غلط املایی با امضای اون سابمیت بشه. با نگفتنش شما تو دردسر نمیوفتی ولی اگه آدم ذهن بازی باشی استقبال هم میکنه و در اولین فرصت عوضش میکنه. ضمنا زیاد نگران برخورد و اینا نباش! من یه صبح تا شب اتاق رییس دانشکده بس نشتم تا نامه ای که میخواستم رو گرفتم!!!! یه بارم با یه استادی تا دم در خونه ش رفتم من ماشین رو بردم تو اونم امضا کرد!!! ایران مدلشه!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من بودم بهش میگفتم که اشتباه تایپی داره. مطمئنا" خودشم دلش نمی خواد ریکام حاوی غلط املایی با امضای اون سابمیت بشه. با نگفتنش شما تو دردسر نمیوفتی ولی اگه آدم ذهن بازی باشی استقبال هم میکنه و در اولین فرصت عوضش میکنه. ضمنا زیاد نگران برخورد و اینا نباش! من یه صبح تا شب اتاق رییس دانشکده بس نشتم تا نامه ای که میخواستم رو گرفتم!!!! یه بارم با یه استادی تا دم در خونه ش رفتم من ماشین رو بردم تو اونم امضا کرد!!! ایران مدلشه!
    اخه اگه برم پیشش میشه دفعه سوم. سرش خیلی شلوغه! میگی ریسک کنم برم پیشش؟ ممکنه بدش بیاد (که احتمالا میاد) چون خیلی پاپیچش شدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    الان برم بش بگم دوباره؟ نمیشه با همین اپلای کنم؟
    منم با توجه به اینکه میگین سختتونه برین دوباره پیشش (کاملا درک میکنم چی میگی ) فکر میکنم که همینو بفرستین مشکلی پیش نمیاد!! آخه کی دیده به خاطر غلط املایی استاد برای دانشجو مشکل پیش بیاد

ApplyAbroad Guru

ای آقا شما که وظیفه نداری اشتباه استاد رو تصحیح کنی. اصلا قرار نیست نامه ریکام رو بخونی. بنظر من اصلا فکرش رو هم نکن و خیالت راحت باشه.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اخه اگه برم پیشش میشه دفعه سوم. سرش خیلی شلوغه! میگی ریسک کنم برم پیشش؟ ممکنه بدش بیاد (که احتمالا میاد) چون خیلی پاپیچش شدم!
    اگه ظرفیتش رو نداره ولش کن همینجوری بفرست. ببین یه کار دیگه هم میشه کرد، من بودم همون متن رو صرفا با رفع اشتباهات تایپی دوباره پرینت میگرفتم و خودم امضا میکردم. اینجا بحث جعل و اینا نیست مطلقا، شما با استادت هماهنگی فقط under circumstances بهش دسترسی نداری. من یکی از استادام خارج رفته بهش گفتم ریکام کاغذی میخوام متن رو اوکی داد گفت خودت امضا کن اونا فوقش به من زنگ یا ایمیل میزنن و منم تایید میکنم. دیگه امضارو که ور نمیدارن Scan کنن برا استاد میل بزنن! (برا این آخری 100 درصد مطمئن نیستم ولی بعید میدونم شکل امضا رو به استاد نشون بدن).
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    برای چه کشوری و چه مقطعی اپلای میکنید؟
    خیلی ممنون از جوابتون. من دارم برای مستر مجدد(computer science) اپلای می کنم و تحصیلات لیسانس و فوقم هر دو برق بوده. برای آمریکا، کانادا و اروپا (فنلاند) دارم اپلای می کنم.

برای اروپا اهمیت اصلا نداره! ولی آمریکا و کانادا شاید.
    Ich drucke dir die Daumen

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

بچه ها جواب دادند- اماچون پرسیدی:
    خیلی همچین اشتباهی تاثیر داره اول واسه خود استاد بعد خود تو...اگرچه شما بی تقصیری.........چون impressive نیست
    بروبهش بگو اینجا اشتباست و درستش کن- خودش میدونه و اگه ادم عاقلی باشه بجای ناراحت شدن خوشحال میشه که آبروش نرفته--------یک استاد عاقل جویای نام در Science هست اما نه اینجوری------اما یادت باشه طریقه گفتن شما مهم هست-----

ApplyAbroad Hero

ممنون از نظر همه ی دوستان.
    امروز رفتم پیش استاده و بش گفتم بنده خدا اصلاح کرد و مجددا برام پرینت گرفت