صفحه 114 از 334 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط mi.ost نمایش پست ها
    سلام
    احتمال اینکه دانشگاه ها با اساتید در مورد رکام چک کنن چقدره؟ یکی از استادهای من خیلی سرش شلوغه، اصلا من رو ممکنه یادش نمونه. میترسم باهاش تماس بگیرن و یادش نباشه.
    اگر این جوریه که سعی کنید مهر دانشگاه رو پاکت ریکام باشه و روی خود ریکام و امضا رو کاغذ و پاکت باشه.......تا دانشگاه کوچکترین شکی در مورد صحت ریکام نداشته باشه

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

سلام
    احتمال اینکه دانشگاه ها با اساتید در مورد رکام چک کنن چقدره؟ یکی از استادهای من خیلی سرش شلوغه، اصلا من رو ممکنه یادش نمونه. میترسم باهاش تماس بگیرن و یادش نباشه.
    اگر چک کنه که من بر فنام. چون من استادام خودشون می گن ایمیل چک نمی کنیم!!!
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

سلام
    احتمال کمی هست.
    نگران نباشید
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laplas نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان ،
    دوتا سوال دارم:
    من از دانشگاه آزاد واحد بروجرد فارغ التحصیل شدم و هیچ فرمی برای توصیه نامه نه در دبیرخونه و نه روی سایت پیدا نکردم و حالا اومدم و فرم recommendation letter یکی از دانشگاه های کانادا رو از روی
    سایتش دانلود کردم و آرم دانشگاه آزاد رو زدم بالاش و پرش کردم و دادم دو تا از استادام امضا و مهر کردن و حتی مهر آموزش هم تونستم با موافقت قسمت اداری بزنم به نظر شما تابلو نمی شه و اگه باید
    از فرم یا سر برگه دیگه ای استفاده کنم که هست و من خبر ندارم لطفا راهنمایی کنید.
    یکی از استاد هام ایمل یاهو داده و من در فرم گذاشتم ، به نظرتون مشکل ساز نیست چون احساس می کنم ایمیل های که مربوط به دانشگاه هست بهتره، اضافه کنم که این استادم ایمیل دانشگاه
    نداشت. راستی بهتر استادا دستی بنویسند یا بدم دبیر خونه تایپ کنن؟
    اولا که به نظر من کار جالبی نیست یه فرم خودت درست کنی. اگه دانشگاهی که میخوای اپلای کنی خودش فرم توصیه نامه داره که هیچی, اگه نداره باید استاد واست بنویسه.
    دوما 100% بهتره که تایپ شده باشه بعد استاد مهر و امضا کنه. در ضمن اگه دانشگاهتون سربرگ نداره (که مطمئن باشید حتما فارسی سربرگ دارن) یه سربرگ خودتون درست کنید.
    به استادت بگو لااقل Gmail بنویسه. الله اکبر از دست این استادا که ما داریم!

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

مرسي از پاسختون VividNed...ديگه از اون فرم كه خودم درست كردم استفاده نمي كنم، امروز رفتم دبير خونه گفت نوشته هات رو بيار تا برات توو سر برگ دانشگاه تايپ كنيم . من هم امروز يك برگه آ چهار كه بالاش مشخصات خودم و وسطش متن توصيه نامه و پايينش مشخصات استاد مثل اسم و درجه استاد و ايميل و...رو نوشتم و دادم دبير خونه . گفتن شنبه بيا بگير . قيد اين استادم كه ايميل آكادميك نداشت رو زدم و بايكي ديگه هماهنگ كردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    اولا که به نظر من کار جالبی نیست یه فرم خودت درست کنی. اگه دانشگاهی که میخوای اپلای کنی خودش فرم توصیه نامه داره که هیچی, اگه نداره باید استاد واست بنویسه.
    دوما 100% بهتره که تایپ شده باشه بعد استاد مهر و امضا کنه. در ضمن اگه دانشگاهتون سربرگ نداره (که مطمئن باشید حتما فارسی سربرگ دارن) یه سربرگ خودتون درست کنید.
    به استادت بگو لااقل Gmail بنویسه. الله اکبر از دست این استادا که ما داریم!

آقا من استادم انقدر عجله کرد که آخر نامه یادم رفت Sincerely بنویسم. حالا چی میشه؟ باید برم یه نامه دیگه بگیرم یعنی؟

Senior Member

آقا من استادم انقدر عجله کرد که آخر نامه یادم رفت Sincerely بنویسم. حالا چی میشه؟ باید برم یه نامه دیگه بگیرم یعنی؟
    نه....فکر نمیکنم لازم باشه....خودت با خودکار اضافه کن...مهم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    نه....فکر نمیکنم لازم باشه....خودت با خودکار اضافه کن...مهم نیست
    نه آخه تایپ شده, با خودکار که بدتره! بعد اینکه دانشگاه گفته مهر نمیزنه! حالا تکلیف چیه؟ تو سایت دانشگاه زدن sealed envelop باید باشه. من سربرگ و پاکت دانشگاه رو دارم ولی مهر نمیزنن. چی کارش کنم حالا؟

Senior Member

نه آخه تایپ شده, با خودکار که بدتره! بعد اینکه دانشگاه گفته مهر نمیزنه! حالا تکلیف چیه؟ تو سایت دانشگاه زدن sealed envelop باید باشه. من سربرگ و پاکت دانشگاه رو دارم ولی مهر نمیزنن. چی کارش کنم حالا؟
    بعضی دانشگاها ریکام رو مهر نمیکنن.....در این صورت همون امضای استاد که رو در پاکت میزنه.....seal محسوب میشه و نهایتش نهایتش.....ایمیل میزنن به استاد و صحت ریکام رو چک میکنن.....مگه استاد امضا نکرده مگه؟؟؟؟سینسرلی رو هم با خودکار نوشته خوب!!!!!

اگر استاد نامه رو تایپ کرده که نمیتونین با خودکار چیزی اضافه کنین. یا باید دوباره ازش بگیرین و یا اگر امکانش رو ندارین و تنها اشکال نامه همینه همین جوری بفرستین.