صفحه 115 از 334 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

سلام

من یک نمونه ریکام می خوام از طرف رئیسم برای دانشگاهی تو آمریکا می خوام حتما یکی از 3 توصیه نامه ام توسط رئیسم پر سه ولی گفته خودت بنویس بیار من آپلود کنم.... نمونه ای برای این نوع ریکام سراغ دارید؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط Lillian نمایش پست ها
    سلام

من یک نمونه ریکام می خوام از طرف رئیسم برای دانشگاهی تو آمریکا می خوام حتما یکی از 3 توصیه نامه ام توسط رئیسم پر سه ولی گفته خودت بنویس بیار من آپلود کنم.... نمونه ای برای این نوع ریکام سراغ دارید؟
    سلام
    میتونید از این فرمتها استفاده کنید و یه تغییراتی توش بدید. توی گوگل سرچ گنید( مثلا Letter of Recommendation for an employee)، پر از توصیه نامست. اینا توصیه نامه از یه شرکتی به شرکت دیگس. شما میتونی به دانشگاه تغییرش بدی.

http://jobsearch.about.com/od/refere...ployeeref2.htm
    http://jobsearch.about.com/od/refere...mployeeref.htm
    http://www.scribendi.com/advice/empl...sample.en.html

Banned

دوستان مثل همیشه به راهنمایتون نیاز دارم
    من گرایشهای که واسه مستر انتخاب کردم ,مرتبط با شبکه های کامپیوتری هست.و یکی از رکام ها رو می خوام از استاد شبکم بگیرم.اما در این درس نمره خوبی نگرفتم 13.5.حالا سوالم اینه من تو رکام چی بنویسم؟ استاد شبکم گفت خودت بنویس من امضا می کنم.اما نمی دونم با داشتن این نمره چی بنویسم که شاید دلیلی باشه واسه نمره کمم؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    من گرایشهای که واسه مستر انتخاب کردم ,مرتبط با شبکه های کامپیوتری هست.و یکی از رکام ها رو می خوام از استاد شبکم بگیرم.اما در این درس نمره خوبی نگرفتم 13.5.حالا سوالم اینه من تو رکام چی بنویسم؟ استاد شبکم گفت خودت بنویس من امضا می کنم.اما نمی دونم با داشتن این نمره چی بنویسم که شاید دلیلی باشه واسه نمره کمم؟؟؟
    ببین قرار نسیت کسی بفهمه تو این درس رو با استاد چند شدی. چرا اصلا میخوای بگی و بعد دلیل بیاری و ... دردسر میشه. من یه ریکامم از استادی بود که دو تا درسم رو باهاش 11.5 و 13و5 شدم :دی اما یه پروژه ی ترتمیز باهاش انجام دادم. متن ریکامم :
    I was his professor in " name of the course " and " name of the course ". he maintained an acceptable performance in these courses. his main strength is his research potentials....
    بعد راجع به اون ریسرچ توضیح دادم. فقط تو ریکام ذکر کن که یه درس با من داشت و نمره ی خوبی گرفت.
    کلا ریکام درس زیاد ارزش نداره. مثلا فلانی فلان درس رو با من داشت و 20 شد و همه ی تمرین هاشو به موقع تحویل داد و اینها اصلا ارزش نداره. graduate office دنبال research potential تو می گرده. وگر نه کارنامت هست و میبینن که این درس 20 شدی اون 13

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

درسته. بعد حالا که قراره خودتون بنویسید یکم بیشتر ملاحظه کاری کنید. ( متوجهید دیگه؟؟ :دی)
    ریکامی ارزشمنده که بگه این دانشجو مثلا خیلی فعال بوده برای مثال در این آزمایش این کارو کرد.
    کلا حرفها باید مستند باشه ، نه اینکه فقط بگه این خیلی نابغست و کلا خودِ انیشتنِ!

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Senior Member VividNed آواتار ها

منم با اردوان موافقم. اصلا اسم درس رو نیار. همین که بگه شاگرد خوبی بودی کافیه, وارد جزییات نشو!

Banned

ممنون از کاربرای محترم که پاسخ دادن.فعلا هر رکامی که می نویسم پاره می کنم.به نظر خودم جالب نمی یاد.اگه اسم درس رو نگم , یه جوری باید مطرح کنم که استاد من رو از کجا می شناسه.واقعا متن رکام مشکل ترین مرحلس.با توجه به اینکه استاد می گه خودت بنویس

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

ممنون از کاربرای محترم که پاسخ دادن.فعلا هر رکامی که می نویسم پاره می کنم.به نظر خودم جالب نمی یاد.اگه اسم درس رو نگم , یه جوری باید مطرح کنم که استاد من رو از کجا می شناسه.واقعا متن رکام مشکل ترین مرحلس.با توجه به اینکه استاد می گه خودت بنویس
    وقت بزار روش. خیلی. آخه واقعا ارزشمنده. این فرصت خیلی خوبیه برای ما. کمتر استادی میگه خودت بنویس. برو متن ریکام ها ی sample رو ببین و ببین یه graduate advisor دنبال چی میگرده تو ریکام. تو هم دقیقا همون رو براش بنویس.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط اردوان نمایش پست ها
    وقت بزار روش. خیلی. آخه واقعا ارزشمنده. این فرصت خیلی خوبیه برای ما. کمتر استادی میگه خودت بنویس. برو متن ریکام ها ی sample رو ببین و ببین یه graduate advisor دنبال چی میگرده تو ریکام. تو هم دقیقا همون رو براش بنویس.
    فقط طوری ننویسین که شک کنن ها
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Senior Member VividNed آواتار ها

به جای ایمیل آکادمیک Hotmail بزاریم مشکلی هست؟