صفحه 116 از 334 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    به جای ایمیل آکادمیک Hotmail بزاریم مشکلی هست؟
    نه ولی بهتره آکادمیک باشه. سرور دانشگاهها درست حسابی نیست و بعضی استادا ترجیح میدن ایمیل شخصی بنویسن. سرور دانشگاه ما که اصلا ایمیل نمیرسه. به استاد گفتم خودش با جیمیل نوشت.

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    نه ولی بهتره آکادمیک باشه. سرور دانشگاهها درست حسابی نیست و بعضی استادا ترجیح میدن ایمیل شخصی بنویسن. سرور دانشگاه ما که اصلا ایمیل نمیرسه. به استاد گفتم خودش با جیمیل نوشت.
    منم مشکلم همینه؛ ایمیل آکادمیک استادم کار نمیکنه انگار!! خودم یه بار ایمیل زدم بهش Failed شد. میترسم دانشگاه اونور چک کنه بعد ضایع بازی شه. یعنی همون ایمیل آکادمیک رو بزنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

منم مشکلم همینه؛ ایمیل آکادمیک استادم کار نمیکنه انگار!! خودم یه بار ایمیل زدم بهش Failed شد. میترسم دانشگاه اونور چک کنه بعد ضایع بازی شه. یعنی همون ایمیل آکادمیک رو بزنم؟
    نه اگه ایمیل مشکل داره اون رو ننویسید. همون ایمیلی که ازش دارید Hotmail یا Gmail بنویسید. موضوع مهمی نیست. مهم اینه که اگه لازم شد استاد رو پیدا کنن.

ApplyAbroad Veteran

مشکلی نیست. یکی از استادهای ما که استاد شناخته شده ای هم در دانشگاه تهرانه از یاهو استفاده میکنه. جالبه میگه من ایمیل آکادمیک رو قبول ندارم. سرعتش پایینه.
    ریکام های منم با همون ایمیل یاهو پر کرد. مشکلی پیش نمیاد.

سلام دوستان
    ببخشید که سوالم یک کم ابتدایی هستش
    برای بعضی از دانشگاهها موقع اپلای، خودمون باید recommendation letter رو براشون بفرستیم. یعنی من باید به استادها بگم برای یک ریکام بنویسند و ایمیل کنند تا خودم بفرستم؟ اینکه فقط استاد تو word تایپ کنه بفرسته درسته؟ امضا نمی خواد؟ سربرگ دانشگاه نمی خواد؟
    ممنون از اینکه سریع جواب می دید

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید که سوالم یک کم ابتدایی هستش
    برای بعضی از دانشگاهها موقع اپلای، خودمون باید recommendation letter رو براشون بفرستیم. یعنی من باید به استادها بگم برای یک ریکام بنویسند و ایمیل کنند تا خودم بفرستم؟ اینکه فقط استاد تو word تایپ کنه بفرسته درسته؟ امضا نمی خواد؟ سربرگ دانشگاه نمی خواد؟
    ممنون از اینکه سریع جواب می دید
    چند صفحه ی اول رو هم میخوندید جوابتون رو می گرفتید!
    هم سربرگ میخواد, هم مهر و امضای استاد.

ببخشید دوباره می پرسم
    من میخوام برای دانشگاه چالمرز اپلای کنم باید ریکام از استادها داشته باشم و الان در شهر دیگه ای هستم و برام سخته برم تهران برای گرفتن ریکام
    نمیشه به دانشگاه ایمیل استاد ها رو بدم خودشون ریکام رو از استاد بگیرند؟ یا راه مشابه دیگری؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masume_mk نمایش پست ها
    ببخشید دوباره می پرسم
    من میخوام برای دانشگاه چالمرز اپلای کنم باید ریکام از استادها داشته باشم و الان در شهر دیگه ای هستم و برام سخته برم تهران برای گرفتن ریکام
    نمیشه به دانشگاه ایمیل استاد ها رو بدم خودشون ریکام رو از استاد بگیرند؟ یا راه مشابه دیگری؟
    ممنون
    در مورد این دانشگاهی که می گی من اطلاعی ندارم ولی تو دانشگاه هایی که خودم چک کردم کلا اینطوری بودن که اگه امکان فرستادن ریکام به صورت کاغذی نبوده، استاد می تونسته متن ریکام رو برای دانشگاه مورد نظر ایمیل کنه. بعضی دانشگاه ها هم که خودشون مدلشون اینه که ریکام هاشو باید به صورت online پر بشه. در اون صورت باید ایمیل استادها رو داد و اون ها خودشون تماس می گیرن با استادا ولی در هر دو صورت قبلش حتما با استادت باید هماهنگ کنی که اولا ببینی قبول می کنه برات وقت بذاره خودش برات متن رو ایمیل کنه و یا فرم online ریکام رو پر کنه یا نه، دوما اینکه حواسش به این باشه که قراره یه همچین ایمیلی براش بیاد و باید تا قبل تاریخ تعیین شده اون رو پر کنه! ولی طبق معمول بهترین و مطمئن ترین راه اینکه به دپارتمان مربوطه ایمیل بزنی و ازشون سوال کنی که اینطوری قبول می کنند یا نه!!
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

ApplyAbroad Hero

دوستان
    یکی از دانشگاههای اروپا گفته:
    The application must contain information of educational background and work experience. Certified copies of academic transcripts, TOEFL score and reference letters should be enclosed.
    رفرنس لتر که همون ریکام میشه. الان من ریکام رو خودم اسکن کنم پی دی اف کنم بعد براشون آپلود کنم؟؟؟؟ مگه نباید ما ندونیم استاد چی تو ریکام نوشته؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان
    یکی از دانشگاههای اروپا گفته:
    The application must contain information of educational background and work experience. Certified copies of academic transcripts, TOEFL score and reference letters should be enclosed.
    رفرنس لتر که همون ریکام میشه. الان من ریکام رو خودم اسکن کنم پی دی اف کنم بعد براشون آپلود کنم؟؟؟؟ مگه نباید ما ندونیم استاد چی تو ریکام نوشته؟
    این چیزی که شما گذاشتید از enclose استفاده کرده یعنی نه دیگه!!!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها