صفحه 117 از 334 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    این چیزی که شما گذاشتید از enclose استفاده کرده یعنی نه دیگه!!!
    ببخشید منظورتونو متوجه نشدم. یعنی اسکن پی دی اف کنم بعد اپلود؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ببخشید منظورتونو متوجه نشدم. یعنی اسکن پی دی اف کنم بعد اپلود؟؟؟
    سلام
    بله دوست منم همین کارو کرده دیشب تماس گرفتم و مشکل شمارو در میون گذاشتم
    موفق باشید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

دوستان سمت اساتید رو چه جوری میشه چک کرد؟ آیا نوشتن سمت اشتباه می تونه دردسر ساز باشه؟ آخه من به استادم گفتم سمت تون رو چی بنویسم و ایشون گفتن پروفسور !!!!! در حالیکه مطمین هستم پروفسور تمام نیست...آخه اصلن فوق لیسانسه..از طرفی هم روم نمیشه بهش بگم شما که پروفسور نیستی..به نظرتون چی کار کنم؟ مهمه سمت؟ چک میشه توسط دانشگاه مقصد؟؟
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

یه موضوع دیگه آخر سر پایان توصیه نامه ام بنویسم faithfully یا sincerely ؟ آخه تو این چند صفحه هر کس یه نظری داده..
    اگه می خوام تاریخ رو تایپ کنم باید آخر نامه زیر سمت استاد تایپ کنم یا بالای نامه سمت راست؟
    ویرایش توسط yalda67 : January 9th, 2012 در ساعت 07:18 PM
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    دوستان سمت اساتید رو چه جوری میشه چک کرد؟ آیا نوشتن سمت اشتباه می تونه دردسر ساز باشه؟ آخه من به استادم گفتم سمت تون رو چی بنویسم و ایشون گفتن پروفسور !!!!! در حالیکه مطمین هستم پروفسور تمام نیست...آخه اصلن فوق لیسانسه..از طرفی هم روم نمیشه بهش بگم شما که پروفسور نیستی..به نظرتون چی کار کنم؟ مهمه سمت؟ چک میشه توسط دانشگاه مقصد؟؟
    یه موضوع دیگه آخر سر پایان توصیه نامه ام بنویسم faithfully یا sincerely ؟ آخه تو این چند صفحه هر کس یه نظری داده..
    اگه می خوام تاریخ رو تایپ کنم باید آخر نامه زیر سمت استاد تایپ کنم یا بالای نامه سمت راست؟
    راستش نمی دونم احتمال چک کردنش چقدره توسط دانشکاه مقصد. اما به نظرم درست نیست و به نفعتون نیست که بخواهید اشتباه بنویسید. چون ضرر اشتباه نوشتن شاید خیلی بیشتر از نفعش هست. خب ایشون که اصلا دکتر نیستند احتمالا مربی مسحوب می شوند و پروفسور نیستند. می تونید Lecturer بنویسید. اما اینکه چه رتبه علمی دارند را از سایت دانشگاه یا آموزش دانشکده یا د انشگاه بپرسید.

چرا نمی نویسید Regards؟ خیال راحت تا از این بحث بین این 2 کلمه خلاص شوید؟
    تاریخ هم فکر کنم هم بالای نامه و هم پایینش(به خط استاد) مقبوله. خیلی روی این جزئیات گیر نیستند دانشگاه ها.
    inactive account

ApplyAbroad Hero

راستشو بنویسید.
    درجه علمی پروفسور خیلی بالاست و اگه بخوان شمارو بگیرن به راحتی میتونن صحت این قضیه رو دربیارن.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

راستشو بنویسید.
    درجه علمی پروفسور خیلی بالاست و اگه بخوان شمارو بگیرن به راحتی میتونن صحت این قضیه رو دربیارن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    راستش نمی دونم احتمال چک کردنش چقدره توسط دانشکاه مقصد. اما به نظرم درست نیست و به نفعتون نیست که بخواهید اشتباه بنویسید. چون ضرر اشتباه نوشتن شاید خیلی بیشتر از نفعش هست. خب ایشون که اصلا دکتر نیستند احتمالا مربی مسحوب می شوند و پروفسور نیستند. می تونید Lecturer بنویسید. اما اینکه چه رتبه علمی دارند را از سایت دانشگاه یا آموزش دانشکده یا د انشگاه بپرسید.
    ضمن احترام به نظر بزرگواران من طور دیگری فکر میکنم.
    اینجا اگر ذره ای بفهمند شما از متن توصیه نامه خبر دارید یا در آن دست بردید، چه برسه به اینکه شما نوشتید!! پروندتون رد میشه. توصیه نامه رو استاد نوشته و شما از متن اون خبر ندارید، پس کسی شما رو به خاطر اشتباهی که استاد در نوشتن لقب خودش داشته مجازات نخواهد کرد. فرض من بر اینه.
    همچنین ارزش توصیه نامه ها با لقب شخص خیلی جابجا نمیشه، متن اون مهمتره.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Hero

دوستان
    یکی از دانشگاههای اروپا گفته:
    The application must contain information of educational background and work experience. Certified copies of academic transcripts, TOEFL score and reference letters should be enclosed.
    رفرنس لتر که همون ریکام میشه. الان من ریکام رو خودم اسکن کنم پی دی اف کنم بعد براشون آپلود کنم؟؟؟؟ مگه نباید ما ندونیم استاد چی تو ریکام نوشته؟
    میشه با توجه به پستتون نظرتون رو در مورد این سوال من بگید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    ضمن احترام به نظر بزرگواران من طور دیگری فکر میکنم.
    اینجا اگر ذره ای بفهمند شما از متن توصیه نامه خبر دارید یا در آن دست بردید، چه برسه به اینکه شما نوشتید!! پروندتون رد میشه. توصیه نامه رو استاد نوشته و شما از متن اون خبر ندارید، پس کسی شما رو به خاطر اشتباهی که استاد در نوشتن لقب خودش داشته مجازات نخواهد کرد. فرض من بر اینه.
    همچنین ارزش توصیه نامه ها با لقب شخص خیلی جابجا نمیشه، متن اون مهمتره.

دوستان
    یکی از دانشگاههای اروپا گفته:
    The application must contain information of educational background and work experience. Certified copies of academic transcripts, TOEFL score and reference letters should be enclosed.
    رفرنس لتر که همون ریکام میشه. الان من ریکام رو خودم اسکن کنم پی دی اف کنم بعد براشون آپلود کنم؟؟؟؟ مگه نباید ما ندونیم استاد چی تو ریکام نوشته؟
    محمود جان این دانشگاه اگر سیستم ریکام آنلاین داره که استاد خودش با یه یوزر پسورد وارد سایتشون میشه و ریکام رو میفرسته. ولی اگه سیستم پستی دارن، استاد ریکام رو مینویسه تو کاغذ آرم داره دانشگاه، امضاش میکنه و بعد تو پاکت نامه دانشگاه میزاره، یه امضا میکنه رو پاکت (جوریکه یه مقدار از امضا رو در پاکت و بقیش رو خود پاکت نامه باشه) بعد بهتره دانشگاه هم مهر انگلیسی رو در پاکت بزنه و بعد با نوار چسب، در پاکت رو چسب بزنه. اینجوری sealed و enclosed میشه. تا اونجا که من میدونم شما به هیج وجه نباید چیزیرو آپلود کنی.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_alone نمایش پست ها
    محمود جان این دانشگاه اگر سیستم ریکام آنلاین داره که استاد خودش با یه یوزر پسورد وارد سایتشون میشه و ریکام رو میفرسته. ولی اگه سیستم پستی دارن، استاد ریکام رو مینویسه تو کاغذ آرم داره دانشگاه، امضاش میکنه و بعد تو پاکت نامه دانشگاه میزاره، یه امضا میکنه رو پاکت (جوریکه یه مقدار از امضا رو در پاکت و بقیش رو خود پاکت نامه باشه) بعد بهتره دانشگاه هم مهر انگلیسی رو در پاکت بزنه و بعد با نوار چسب، در پاکت رو چسب بزنه. اینجوری sealed و enclosed میشه. تا اونجا که من میدونم شما به هیج وجه نباید چیزیرو آپلود کنی.
    پوزیشن های دکترای اروپا همشون انلاین باید اپلود کنی
    سایتشون میگه این داکیومنت رو اینجا اپلود کن و...