صفحه 13 از 334 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4u
    سلام دوستان

یه سوال دیگه واسم ایجاد شده.

شما تا حالا در هنگام پر کردن فرم های ارزیابی توسط استاد ها, حتما به این سوال (یا مشابهش) بر خوردین:

I hereby waive my right of access to the material recorded below.

من برای بعضی از recom - هام این حق خودمو waive نکردم. یکی از استادام گفت این شاید کار درستی نباشه. نظر شما چیه؟ با waive نکردن این حق, آیا کیفیت recom پایین میاد؟؟
    قبلا اینجا صحبت شده راجع بهش:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,1790.0.html

بهتره که Waive کنید

amin4u
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    قبلا اینجا صحبت شده راجع بهش:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,1790.0.html

بهتره که Waive کنید
    راستش تو این لینکی که دادید, چیز زیادی دستگیرم نشد. سوال من بیشتر این هست که آیا اگر دانشجو حقشو waive نکنه, اونا فکر نمی کنن دانشجو به استادش بی اعتماده و این بی اعتمادی رو همراه خودش همیشه به یدک می کشه؟ یا اینکه, صرفا یه حق قانونیه و در صورت waive نکردن, کیفیت recom زیر سوال نخواهد رفت!

amin4u
    Guest

یکی از ارزیابی های من توسط یکی از استادا ( ارزیابی استادای دیگه خوب هست) واسه یکی از دانشگاه ها به این شکل هست, آیا بی خیال apply بشم یا apply کنم؟

Knowledge in subject of proposed study 10%
    Ability to learn 10%
    Originality, intellectual creativity 10%
    Mathematical ability 10%
    Logical/ analytical ability 10%
    Written expression 10%
    Oral expression 25%
    Laboratory skills 10%
    Perseverance toward goals 5%
    Potential as teacher 25%
    Potential as researcher 10%

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

راستش تو این لینکی که دادید, چیز زیادی دستگیرم نشد. سوال من بیشتر این هست که آیا اگر دانشجو حقشو waive نکنه, اونا فکر نمی کنن دانشجو به استادش بی اعتماده و این بی اعتمادی رو همراه خودش همیشه به یدک می کشه؟ یا اینکه, صرفا یه حق قانونیه و در صورت waive نکردن, کیفیت recom زیر سوال نخواهد رفت!
    عرف اینه که waive کنید حالا خلاف عرف بودن نشونه بد بودن نیست! ( البته نظر شخصی من اینه!)

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

یکی از ارزیابی های من توسط یکی از استادا ( ارزیابی استادای دیگه خوب هست) واسه یکی از دانشگاه ها به این شکل هست, آیا بی خیال apply بشم یا apply کنم؟

Knowledge in subject of proposed study 10%
    Ability to learn 10%
    Originality, intellectual creativity 10%
    Mathematical ability 10%
    Logical/ analytical ability 10%
    Written expression 10%
    Oral expression 25%
    Laboratory skills 10%
    Perseverance toward goals 5%
    Potential as teacher 25%
    Potential as researcher 10%

بابا این عجب استادی بوده دیگه1
    نه واسه چی واسه خاطر یه ریکام منفی یه استاد بی خیال اپلای بشین! برین سراغ یک استاد دیگه که لاافل کمی انصاف داشته باشه

amin4u
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_SH
    بابا این عجب استادی بوده دیگه1
    نه واسه چی واسه خاطر یه ریکام منفی یه استاد بی خیال اپلای بشین! برین سراغ یک استاد دیگه که لاافل کمی انصاف داشته باشه
    شدنی نیست, چون recom های دانشگاه مزبور, online هست و دیگه نمی تونم recom استاد دیگه ای رو اضافه کنم.
    ببخشید اینجوری حرف می زنم, اما بعضی استادا زبون-نفهم تشریف دارن. کلاس ما کلا 3 نفر بود, موقع زدن درصدها می گفت به فرض اینکه تو نفر اول باشی, می شی 33%top!!!!!!!
    مشکل اینه که از میون اون 4-5 استادی که من تو دوره ارشدم داشتم, بیشتر درسام رو با 3 تاشون پاس کردم و بقیه تک-درس باهاشون پاس کردم!! دیگه واسم وقت مونده که برم منت کشی شون. در ضمن, هنوز نفهمیدم چرا اینقد واسه recom بعضیاشون سخت می گیرن, در صورتی که نه کیفیت علمی دارن نه کیفیت اخلاقی!!!! این استادی هم که دسته گلش رو گذاشتم, یکی از استادای اصلیم بود. مشکل اینجاست که فکر می کنه با این کارش داره صداقت به خرج می ده (در صورتی که اصلا آدم صادقی نیست)!!!!! تازه من بالا سرش بودم اینا رو واسم زد, اگه نبودم حتی 50% هم می زد!!

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

شدنی نیست, چون recom های دانشگاه مزبور, online هست و دیگه نمی تونم recom استاد دیگه ای رو اضافه کنم.
    ببخشید اینجوری حرف می زنم, اما بعضی استادا زبون-نفهم تشریف دارن. کلاس ما کلا 3 نفر بود, موقع زدن درصدها می گفت به فرض اینکه تو نفر اول باشی, می شی 33%top!!!!!!!
    مشکل اینه که از میون اون 4-5 استادی که من تو دوره ارشدم داشتم, بیشتر درسام رو با 3 تاشون پاس کردم و بقیه تک-درس باهاشون پاس کردم!! دیگه واسم وقت مونده که برم منت کشی شون. در ضمن, هنوز نفهمیدم چرا اینقد واسه recom بعضیاشون سخت می گیرن, در صورتی که نه کیفیت علمی دارن نه کیفیت اخلاقی!!!! این استادی هم که دسته گلش رو گذاشتم, یکی از استادای اصلیم بود. مشکل اینجاست که فکر می کنه با این کارش داره صداقت به خرج می ده (در صورتی که اصلا آدم صادقی نیست)!!!!! تازه من بالا سرش بودم اینا رو واسم زد, اگه نبودم حتی 50% هم می زد!!
    متاسفم به خاطر یه همچین اتفاقی! کاش قبلاً یه پرس و جویی می کردی ببینی کی بهتر می نویسه و سوابقشون چطوریه ؟!
    طوری نیست ایشالا اون ریکامهای خوبت و بقیه موارد بهت کمک کنه واسه یه پذیرش خوب...
    بله متاسفانه بعضی از استادها این کوچکترین کمک رو از آدم دریغ می کنند...اینجاست که می رسیم به امضای من!

Senior Member emperial آواتار ها

یکی از ارزیابی های من توسط یکی از استادا ...

آقا این درصد ها اونقدر هم بد نیست که بیخیال Apply بشی. اگر همه رو 5% بزنه که اصلاً نگاه نمیکنند. من فکر کنم این دو مورد آخری رو واقعاً کم زده که باید همون جا بهش میگفتی.

amin4u
    Guest

نکته جالب و عجیب, اینه که من یکی از دانشجوهای خوبش هستم و رابطش با من خوبه. اما خب مشکل اینه که "همونی که بالا گفتم".

حالا می شه لطفا یه چند نمونه از یه ارزیابی خوب و منطقی از مواردی که در بالا آوردم رو اینجا بذارید تا نذارم دفعه بعد گند بزنه به recom هام!!

بسی ممنون خواهم شد

Senior Member

یعنی منظورت اینه که از همون استاد دوباره یه ریکام بهتر بگیری یا کلا ؟؟؟