صفحه 14 از 334 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4u
    یکی از ارزیابی های من توسط یکی از استادا ( ارزیابی استادای دیگه خوب هست) واسه یکی از دانشگاه ها به این شکل هست, آیا بی خیال apply بشم یا apply کنم؟

Knowledge in subject of proposed study 10%
    Ability to learn 10%
    Originality, intellectual creativity 10%
    Mathematical ability 10%
    Logical/ analytical ability 10%
    Written expression 10%
    Oral expression 25%
    Laboratory skills 10%
    Perseverance toward goals 5%
    Potential as teacher 25%
    Potential as researcher 10%

همیشه استاد سختگیر و آسونگیر وجود داره. برا این چیزا که آدمو ریجکت نمیکنن. اگه همه رو بی دلیل تاپ بزنه، دانشگاه مقصد هم ریکام رو فاقد ارزش میدونه.
    Do not mistake coincidence for fate

amin4u
    Guest

milad.ra:

آره. چرا که نه. من 6 تا recom تا حالا از همین گرفتم. اما به این یکی خیلی گند زد!!! یه چیز جالب دیگه اینه که هرچقدر هم درصدا رو پایین یزنه, باز تو ارزیابی نهایی من رو "strongly Recommend" می کنه!! اصلا این کارش منطقی هست؟ مثلا همون نمونه ای که آوردم (با اون درصدای ضایع), باز منو "strongly recomment" کرد.
    یه نامه نسبتا هم که خودم تهیه کردم

elliot:

قضیه امثال این استادا سختگیری نیست, بلکه همون چیزی هست که "قبلا گفتم". ببین آخه این حرفش چقدر خنده داره که: " از میون یه کلاس 3-نفره اگه تو نفر اول باشی, می شی 33%top" !!!!!!! من فکر می کنم این "بلاهت" هست نه "صداقت" یا "سختگیری".

سلام
    اگر توی recommendation letter ایمیل استادو ننویسیم مشکلی پیش میاد؟ یادم رفت بنویسم فقط شماره ثابت و موبایلو نوشتم البته روی سربرگ دانشگاه بود که اونجا هم آدرس و ایمیل و شماره دانشگاه بود. حالا به نظرتون چیکار کنم؟

Senior Member

shahram29:

معمولا به دو صورت آنلاین و پستی ازتون ریکام می خوان. خب اگه تو یکی ننوشتین تو او یکی بنویسین. در کل مدرک اونقدرا رسمی نیست ریکام پس کلا اشکالی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram29
    سلام
    اگر توی recommendation letter ایمیل استادو ننویسیم مشکلی پیش میاد؟ یادم رفت بنویسم فقط شماره ثابت و موبایلو نوشتم البته روی سربرگ دانشگاه بود که اونجا هم آدرس و ایمیل و شماره دانشگاه بود. حالا به نظرتون چیکار کنم؟
    چون اكثر دانشگاهها از طريق ايميل صحت توصيه نامه رو با استاد چك ميكنن پس بايد مينوشتيد.
    ولي يك راه حل داره: توي رزومه يك بخش به نام References بزار و در اونجا اسم و سمت و ايميل و همون شماره موبايل و ثابت استاد رو بده.
    ايشالا حله
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

پیش فرض بیان نقاط ضعف دانشجو در توصیه نامه دانشگاه University of Illinois at Chicago

آقا این دانشگاه UIC خیلی نامرده!
    تو فرم Recommendation یه سوال داره که از استاد خواسته نقطه ضعف دانشجو شو بگه!
    استاد من هم میگه من چی بنویسم که زیر آبتو اساس نزنم!
    به نظرتون چه نقطه ضعفی رو می شه گفت که بعدا کل Application نره رو هوا.

متن سوال عینا جهت تنویر افکار عمومی :

What are the applicant's primary weaknesses or liabilities? How might these affect the applicant's performance in graduate study?
    &gt;R.D&lt;

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بیان نقاط ضعف دانشجو در توصیه نامه دانشگاه University of Illinois at Chicago

من هم با این چنین موردی بعضی جاها مواجه شدم که استادم خالی گذاشته بود این قسمت رو. بهتره اگر نقطه ضعفی ندارید ;D خالی گذاشته بشه...

مرسی ولی دیر گفتی امروز با بدبختی بردم عوضش کردم ، حالا یه بدبختیه دیگه اینه که همشون آدرس, gmail , yahoo دادن..!! حالا چیکار کنم؟
    در مورد توصیه نامه های آن لاین فکر نکنم اینا بشینن پر کنن به نظرتون اگه ازشون بخوام برام forward کنن که خودم پر کنم خیلی ضایعه؟؟ یا اصلا کسی اینکارو میکنه؟

Senior Member

shahram29:

اونا خودشون میدونن که استادا معمولا ایمیلی رو میدن که بیشتر چک میکنن و مشکلی نیست.

دوستان يك سوال آخر اهميت:

من دانشگاهمون 2 نوع پاكت داره كه عين هم هستن فقط يكي نوشته هاش رنگي هست و ديگري سياه سفيد!!!

حالا من 2 تا توصيه نامه دارم با پاكت سياه و يك توصيه نامه با پاكت رنگي!!! . هر 3 رو بايد براي يك دانشگاه بفرستم. به نظرتون ممكنه ايراد بگيرن و شك كنن؟

سوال ديگه اينكه يكي از استادام پاي نامه و روي پاكت رو با روان نويش قرمز امضا كرده!!! به نظرتون ايراد نميگيرن؟
    با تشكر
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!