صفحه 16 از 334 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

سلام..من اصلا نمیدونم این عدد از کجا اومده ibtمن 91..در هر حال میتونی کمک کنی من یه ریکام خوب بنوسم..اونطور که من دارم میبینم زبان خیلی خوبی ام داری..یه چیز دیگه من اصلا زبان نخوندم اگر مستقیم اشاره کنم حتما حذف میشم ولی من تافل امتحان ندادم.....پس دستت درد نکنه جوابی که لطف میکنی میدی فارسی باشه عالیه...
    در زمینه تافل هم دوستان اگه خواستن میتونم کمک کنم...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahura 5758
    سلام..من اصلا نمیدونم این عدد از کجا اومده ibtمن 91..در هر حال میتونی کمک کنی من یه ریکام خوب بنوسم..اونطور که من دارم میبینم زبان خیلی خوبی ام داری..یه چیز دیگه من اصلا زبان نخوندم اگر مستقیم اشاره کنم حتما حذف میشم ولی من تافل امتحان ندادم.....پس دستت درد نکنه جوابی که لطف میکنی میدی فارسی باشه عالیه...
    در زمینه تافل هم دوستان اگه خواستن میتونم کمک کنم...
    پست شما رو قبل اینکه حذف بشه دیده بودم اون کارو کردی که شدی 91 دیگه ... شما اول از استادت بپرس ببین باید خودت بنویسی یا خودش مینویسه و بعد سایت دانشگاه رو چک کن شاید خودشون فرم آماده داشته باشن. (البته ببخشیدا چون میبینم NB هستید توضیح دادم شاید خودتون می دونستید)

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

As showing a more official letter you should get sure you have done these before submitting:

1- get the letter written by a professor- usually students will provide a pre format themselves as professors have no time or have no necessary knowledge in such materials
    2- get the letter signed and dated at the bottom of the letter

3- get the graduate office/or any relevant authority at your attended school to stamp underneath the professor's signature (optional
    4- not still a signed seal by the professor, show the letter to the professor to check and make final decision, and then ask him/her to sign the seal
    5-(show the signed and seal envelope to that relevant office and ask them to stamp somewhere on the seal- (highly recommended
    The more you act on this stage, the more your recommendation is impressing; if not firm to above, you might also get into your aimed school; but Kar az mohkam kari..............................

YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUURS

سلام به همه دوستان
    من در زمان تحصیلم یه کلاس حل تمرین داشتم, میخوام بدونم تنها جایی که میتونم بهش اشاره کنم تو همینREC استادمه؟چون من هیچ مدرک خاصی دال بر داشتن کلاس حل تمرین نمیتونم بیارم و آیا می تونم تو رزومم هم این مورد را بنویسم؟
    ممنون از تمام دوستان

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    سلام به همه دوستان
    من در زمان تحصیلم یه کلاس حل تمرین داشتم, میخوام بدونم تنها جایی که میتونم بهش اشاره کنم تو همینREC استادمه؟چون من هیچ مدرک خاصی دال بر داشتن کلاس حل تمرین نمیتونم بیارم و آیا می تونم تو رزومم هم این مورد را بنویسم؟
    ممنون از تمام دوستان
    بله توی رزومه و حتی SOP هم می تونید بیارید ...
    همین که استادتون بگه که بله این TA من بوده خودش مدرک به حساب می آد ..
    معمولآ دانشگاه چیزی به بچه ها نمی ده که مدرک باشه ...
    البته دانشگاه مدرکی هم برای TA ها نمی خواد .. یعنی برای سوابق کاری خارج از دانشگاه هم نمی خواد ... اونا اصل رو می ذارن بر روی صداقت ! ..

هر جا می تونی بهش اشاره کن تا یادشون بمونه !

Senior Member

سلام به همه دوستان
    ممنون از تمام دوستان
    As Some14Myself said, you MUST mention it in your CV and in the TEACHING EXPERIENCE part.

Take care

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

سلام به همه دوستان
    ممنون از تمام دوستان
    توی SoP هم می تونی مفصل تر در مورد TA بودنت با جزئیات بیشتری صحبت کنی که شاید تو CV نشه اونا رو گفت

نقل قول نوشته اصلی توسط babakxray
    سلام دوستان
    برای دانشگاه هایی که ریکام رو هم به صورت online و هم به صورت کاغذی قبول می کنند، معمولا کدوم حالت بهتره؟
    يك نكته كه بهش برخورد كردم اينه كه بايد حواست باشه استاد مورد نظر از نظر پر كردن فرم آنلاين مشكلي نداشته باشه!
    در ضمن بعضي از استادا فيلد هاي توضيحي فرم آنلاين رو پر نمي كنند
    بهتر اينه كه يك متن به صورت پاراگراف بندي شده در مورد مدت و نحوه آشنايي ، ارزيابي كلي در مورد توانايي آكادميك و تسلط بر زبان داشته باشي و خودت پيش استاد باشي بهش بگي كه از اين موارد مي تونيد تو فرم استفاده كنيد
    به نظر من اگر استاد بذاره پيشش باشي فرم آنلاين بهتره ;D و سريع هم تو پروفايلت update مي شه
    كاش دنيا جور ديگر بود ...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اینطوری بخوای حساب کنی بهترین حالت اینه که اینقدر روی مخ استاد قدم بزنی که آخر راضی بشه password ایمیلش رو بهت بده تا خبرش کنی چطوری و کی باید فرم آنلاین رو پر کنی ...
    این راه یه ذره بگیر نگیر داره اما خب دیگه بهتر از این نمی شه ! ..

سلام دوستان
    من چند تا سوال دلرم:
    1)یه سری برگه ها هست که باید از سایت دانشگاهی که میخوای پذیرش بگیری Download کنی و توسط استاد پر شه; میخواشتم بدونم این برگه ها را معمولا از کدام قسمت سایت دانشگاه میشه پیدا کرد.
    2) آیا میدونید که دانشگاه KTHسوئد چنین برگه های داری یا نه؟
    3)این برگه ها را باید همراه REC در پاکت نامه مخصوص دانشگاه که توسط استاد روش امضا میشه قرار بگیره؟نمیشه تو 2 تا پاکت مجزا باشه؟
    ممنون