صفحه 17 از 334 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    سلام دوستان
    من چند تا سوال دلرم:
    1)یه سری برگه ها هست که باید از سایت دانشگاهی که میخوای پذیرش بگیری Download کنی و توسط استاد پر شه; میخواشتم بدونم این برگه ها را معمولا از کدام قسمت سایت دانشگاه میشه پیدا کرد.
    2) آیا میدونید که دانشگاه KTHسوئد چنین برگه های داری یا نه؟
    3)این برگه ها را باید همراه REC در پاکت نامه مخصوص دانشگاه که توسط استاد روش امضا میشه قرار بگیره؟نمیشه تو 2 تا پاکت مجزا باشه؟
    ممنون
    KTH فرمت خاصي نداره؛ شما توي همون سربرگ دانشگاه rec letter رو بگير و در پاكت نامه دانشگاه با امضاء استادت قرار بده.
    منظورتون از اينكه توي 2 تا پاكت مجزا باشه چيه؟
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

حالا جدا از این دانشگاه KTH سوئدی اکثر دانشگاههای کانادا یه فرم دارند که باید از سایت دانشگاه مورد نظر Downoad بشه و توسط پر بشه که یه جور ارزشیابی دانشجو توسط استاده حالا من سوالم اینه:
    1)این فرم ها معمولا کدام قسمت سایت دانشگاهها هستند؟
    2)این برگه ها باید در رکامندشن که توسط استاد تو سر برگ دانشگاه خودمون پر میشه تو یه 1اکت قرار بگیره یا میشه تو 2 تا پاکت مجزا قرار بگیره؟
    ممنون از تمام دوستان که انقدر سریع جواب میدند

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

در مورد سوال دوم: بايد توي پاكت مجزا باشه؛ چون بايد روي پاكت توسط استاد امضا بشه و اين امضا با امضاي نامه مطابقت داشته باشه
    حالا 1 پاكت چه ارزشي داره كه بخواهيم صرفه جويي هم بكنيم
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    حالا جدا از این دانشگاه KTH سوئدی اکثر دانشگاههای کانادا یه فرم دارند که باید از سایت دانشگاه مورد نظر Downoad بشه و توسط پر بشه که یه جور ارزشیابی دانشجو توسط استاده حالا من سوالم اینه:
    1)این فرم ها معمولا کدام قسمت سایت دانشگاهها هستند؟
    2)این برگه ها باید در رکامندشن که توسط استاد تو سر برگ دانشگاه خودمون پر میشه تو یه 1اکت قرار بگیره یا میشه تو 2 تا پاکت مجزا قرار بگیره؟
    ممنون از تمام دوستان که انقدر سریع جواب میدند
    ۱) جائ مشخصی‌ نداره ولی‌ معمولا پیدا کردنشون زیاد سخت نیست و بیشتر توی قسمت توضیحات apply قرار داره.

۲) نامه استاد باید ضمیمه اینها بشه و همه توی یک پاکت قرار بگیرن. یعنی‌ تمام کاغذ‌ای مربوط به یک استاد باید توی یک پاکت امضا شده قرار بگیرن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

سلام دوستان
    من یکی از استادام برای Letter of recommendation امضاش فقط اسمشو به انگلیس نوشته؟این مشکلی نداره؟
    ممنون از تمام دوستان

اصولا خارج از ایران معنی امضا کردن همینه: اسم خودت را با دستخط خودت بنویسی.... درستش همینه..... نه امضا های پر از پیچ و خم، قوس و قزح ایرانی.... آدم یاد نقاشی می افته ;D
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    اصولا خارج از ایران معنی امضا کردن همینه: اسم خودت را با دستخط خودت بنویسی.... درستش همینه..... نه امضا های پر از پیچ و خم، قوس و قزح ایرانی.... آدم یاد نقاشی می افته ;D
    ممنون دوست عزیز در ضمن کاملا موافقم

Junior Member

سلام

تو بعضی از فرم های LOR ها یه قسمتی هست که نوشته:

Based on personal knowledge of the applicant over a period of ___ year in my capacity as

بعد از capicity as باید Position دانشجو رو گفت یا استاد رو یعنی کدوم این ها درسته:

1) in my capacity as Undergarduate student
    2) in my capacity as Teacher/Instructor /Professor at department of x

البته خودم فکر می کنم که دومی درست هست و باید مقام استاد رو عنوان کرد ولی چون یه دوستی من رو به شک انداخت برای همین این سوال رو کردم.

Senior Member emperial آواتار ها

@ APEX

...period of 2 years in my capacity as his/her supervisor/teacher/advisor at the

Junior Member

پچه ها راستش یک ماه پیش یکی از روسای یکی از کالج های امریکا که ایرانیه اومد ایران و من به طور اتفاقی ایشون رو ملاقات کردم و چون هم رشته هستیم از CV من خوشش اومد و گفت هر کاری بتونه برام می کنه. حالا می خوام اگه بشه از توصیه نامه ایشون استفاده کنم. چون فکر کنم توصیه نامه ایشون خیلی میتونه کمکم کنه! به نظرتون چه شکلی می تونم از ایشون برای توصیه نامه استفاده کنم چون با من سابقه ای نداره(ایشون آمریکا هستن و من ایران) ولی فکر نکنم مشکلی از جهت دادن توصیه نامه داشته باشن. اگر کمک کنید ممنون میشم!!!!