صفحه 20 از 334 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط payesh

if the applicant has been your student, please rate the applicant
    as compared with other student in the same class
    top 5% top 10% top 25% top 50%
    منظور چيه؟ استاد كدام را براي Recommendation انتخاب كند بهتر است.

سلام

من چند پست بالاتر در مورد این درصد ها و نحوه انتخاب آن مختصرا توضیح دادم
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

N!MA
    Guest

استاد برای تکمیل کردن فرم توصیه نامه باید به موضوع پایان نامه هم اشاره کنه ؟ برای فوق دارم اقدام میکنم
    استادم گفت موضوع پایان نامت چی بوده اخه پروزه من در مورد تیوری نفوذ پذیری در اهداف هست و عکس گلوله و.. توش داره منم بهش گفتم نگو ممکنه بهم پذیرش ندن

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

if they will have access to your electronic format of your thesis, it is better not to be mentioned; otherwise only be careful of its title, not carrying any dangerous message in our terms

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    بله توی رزومه و حتی SOP هم می تونید بیارید ...
    همین که استادتون بگه که بله این TA من بوده خودش مدرک به حساب می آد ..
    هر جا می تونی بهش اشاره کن تا یادشون بمونه !
    دوستان کلاس حل تمرین ارائه کردن تا چه اندازه در جلب نظر استاد یا دانشگاه موثر هست؟ من تا حالا یک کلاس حل تمرین داشتم و برای این ترم هم یکی دیگه بهم پیشنهاد شده منتها با توجه به زمان محدودی که دارم، می خواستم ببینم اگه خیلی در وجهه متقاضیان دانشگاه های خارج از کشور تاثیر داره این کلاس رو بگیرم.

ممنونم
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    دوستان کلاس حل تمرین ارائه کردن تا چه اندازه در جلب نظر استاد یا دانشگاه موثر هست؟ من تا حالا یک کلاس حل تمرین داشتم و برای این ترم هم یکی دیگه بهم پیشنهاد شده منتها با توجه به زمان محدودی که دارم، می خواستم ببینم اگه خیلی در وجهه متقاضیان دانشگاه های خارج از کشور تاثیر داره این کلاس رو بگیرم.
    TA بودن نشون می‌ده که شما به مطالب اون درس تسلط دارید. در نتیجه اگر قصد دارید تحصیل‌تون رو در زمینه‌ی همون درسی که TA اش بودید ادامه بدهید، TA بودن تأثیر مثبت خواهد داشت. البته بدیهیه که TA بودن به هیچ وجه به اندازه‌ی معدل خوب یا نمره‌ی GRE خوب مؤثر نیست، اما همون طور که گفتم نکته‌ی مثبتی می‌تونه تلقی بشه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    استاد برای تکمیل کردن فرم توصیه نامه باید به موضوع پایان نامه هم اشاره کنه ؟ برای فوق دارم اقدام میکنم
    استادم گفت موضوع پایان نامت چی بوده اخه پروزه من در مورد تیوری نفوذ پذیری در اهداف هست و عکس گلوله و.. توش داره منم بهش گفتم نگو ممکنه بهم پذیرش ندن
    شاید اگر به کارکرد خوب شما و نوع فعالیت هایی که شما در انها به صورت فعال و .... شرکت داشته اید اشاره ایی داشته باشه بد نباشه، اسم پروژه و عنوانش را هم نیاره
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

سلام بچه ها
    من واسه چند تا دانشگاه دارم اپلای‌ می‌کنم .این دانشگاها معمولا هر کدوم فرمهای مخصوص خودشون را برای رکامندشن لترس دارند یعنی‌ یه قسمت داره که بغیر از اطلاعات استاد که باید نوشته بشه تو اون قسمت باید اون متن رکامندشن نوشته بشه.حالا من اگه بخوام دونه دونه این متن رکامندشن استادم را تو اون قسمت دستی واسه این دانشگاهها بنویسم که N ساعت طول میکشه.در صورتی‌ که با Acrobat Profesional راحت می‌شه اونا را کپی‌ پیست کرد تو اون قسمت مربوطه.حالا بنظرتون من دونه دونه باید بشینم اینا را خودم بنویسم(چون استادا که معمولا این وقتو نمیذارند بشینن خودشون بنویسند)یا کپی‌ پیست کنم.؟؟؟؟و استاد فقط یه امضا بزنه تهش. در ضمن این فرمها اکثرشون نوشته مهره دانشگاه هم می‌خواد .ولی‌ دانشگاه ما اصلا واسه رکامندشن مهر نمیزنه و فقط استاد امضا میکنه.حالا باید چه کار کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farboud
    سلام بچه ها
    من واسه چند تا دانشگاه دارم اپلای‌ می‌کنم .این دانشگاها معمولا هر کدوم فرمهای مخصوص خودشون را برای رکامندشن لترس دارند یعنی‌ یه قسمت داره که بغیر از اطلاعات استاد که باید نوشته بشه تو اون قسمت باید اون متن رکامندشن نوشته بشه.حالا من اگه بخوام دونه دونه این متن رکامندشن استادم را تو اون قسمت دستی بنویسم که N ساعت طول میکشه.در صورتی‌ که با Acrobat Profesional راحت می‌شه اونا را کپی‌ پیست کرد تو اون قسمت مربوطه.حالا بنظرتون من دونه دونه باید بشینم اینا را خودم بنویسم(چون استادا که معمولا این وقتو نمیذارند بشینن خودشون بنویسند)یا کپی‌ پیست کنم.؟؟؟؟و استاد فقط یه امضا بزنه تهش. در ضمن این فرمها اکثرشون نوشته مهره دانشگاه هم می‌خواد .ولی‌ دانشگاه ما اصلا واسه رکامندشن مهر نمیزنه و فقط استاد امضا میکنه.حالا باید چه کار کرد؟
    معمولا میگه یا تو اون قسمت بنویسن ویا یه نامه پیوست کنن،پس بهترین کار اینه که یه نامه به اون فرم پیوست کنی تا اون هم امضا بشه
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نه فکر نکنم اشکالی داشته باشه که توی فرم تایپ کنی. من یکی از استادام خودش گفت بده من دستی می نویسم اما 2 تا دیگه سوالات کوتاه و گزینه ها رو دستی پر کردند و توی قسمت متن نوشتند به ضمیمه مراجعه کنید. بعد متن مورد نظر رو که روی سربرگ دانشگاه پرینت گرفته بودن امضا کردن و همراه فرم توی پاکت دانشگاه گذاشتن.
    معمولا در پاکت باید هم مهر بشه هم امضا و هم چسب بخوره. خود ریکام مهر لازم نداره اما امضاش باید با امضای روی در پاکت یکی باشه
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

یعنی میگیند بهتره تو اون قسمت بنویسم مراجعه شود به Recommendation که در سر برگ خود دانشگاه نوشته شده؟ این هم بگم که اکثر این دانشگاهها گفتند این Recommendation Letters ها را Upload کنم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali

معمولا در پاکت باید هم مهر بشه هم امضا و هم چسب بخوره. خود ریکام مهر لازم نداره اما امضاش باید با امضای روی در پاکت یکی باشه
    حقیقتش دانشگاه ما در پاکت هم مهر نمیزنه.میگه Recommendation یه ارساله شخصیه استاده و به دانشکاه ربطی نداره :-[