صفحه 205 از 334 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215255305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

با سلام. بچه ها اگه بدم استاد اینو زیر ریکام اضافه کنه به نظرتون تابلو نمیشه؟ پیشاپیش سپاس
    I am pleased to fill in this form in support of Mr ----. By witnessing Mr ---’s performance in the classes, I am convinced that he is a highly motivated student who wants to engage in the process of learning and discovery. He is now TA for ---, and he usually schedules extra sessions and quizzes to help students. He has also worked on an industrial project in which, showed strong ability in teamwork and became familiar with Non-Destructive Tests. I see no reason that he will be anything other than an outstanding addition to your department, and therefore recommend him for admission without reservation. Please don’t hesitate to contact me if you need more information.
    Sincerely,
    ---
    Associate Professor

Junior Member peyman.gha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    یکی از دانشگاه ها به جای Recommendation Letter خودش یه Reference Form گذاشته که ویژگی های مختلفی از دانشجو مثه Motivation & seriousnessو Ability to work with othersو ... رو از استاد خواسته که excellent/very good/good/satisfactory/poor امتیاز بده ، و بعد از این امتیاز دادن هم دو قسمت از استاد خواسته که راجع به قوت و ضعف این دانشجو و برای رشته ای که اپلای میکنه توضیح بده . و همه این ها رو من خودم باید پرکنم!
    واسه اون ویژگی های مختلف چطور باید عمل کنیم؟ مثلا اگه همه موارد رو good و یا بالاتر بزنیم ایرادی داره؟( هیچ کدوم رو Satisfactory نزنیم)
    این که گفته نقاط قوت و ضعف رو describe کنید، من recommend ندیدم که نقاط ضعف طرف رو بگن!! به نظرتون چطور بنویسم؟
    مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.gha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دانشگاه ها به جای Recommendation Letter خودش یه Reference Form گذاشته که ویژگی های مختلفی از دانشجو مثه Motivation & seriousnessو Ability to work with othersو ... رو از استاد خواسته که excellent/very good/good/satisfactory/poor امتیاز بده ، و بعد از این امتیاز دادن هم دو قسمت از استاد خواسته که راجع به قوت و ضعف این دانشجو و برای رشته ای که اپلای میکنه توضیح بده . و همه این ها رو من خودم باید پرکنم!
    واسه اون ویژگی های مختلف چطور باید عمل کنیم؟ مثلا اگه همه موارد رو good و یا بالاتر بزنیم ایرادی داره؟( هیچ کدوم رو Satisfactory نزنیم)
    این که گفته نقاط قوت و ضعف رو describe کنید، من recommend ندیدم که نقاط ضعف طرف رو بگن!! به نظرتون چطور بنویسم؟
    مرسی
    ريكامند واقعي وقتي به ضعف ميرسه از اون يك قوت ميسازه. مثلا استادي نوشته بودن فلاني وقتي يه كاري بهش واگذار شه كلا هوش و هواسش معطوف اون مورده و من ازش يك تحليل خواسته بودم و ايشون 2 جلسه در كلاس من حاضر نشد كلا مفقوالاثر بود ولي نهايتا وقتي اومد متوجه شدم كه روي تحليلم كار مي كرده و نتيجه هاش فراي خواست من بوده و حتي ازش 2 تا موضوع مقاله هم براي كار استخراج كرده. و به نظر من اينگونه سر به هوايي ها خوبه. خوب هم استاده به طرف مقابل داره ميگه هواستون باشه آزمايشگاه رو نفرسته هوا هم داره ميگه اين باعث سربلنديه دانشگاهتون ميشه.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnsoleimani نمایش پست ها
    با سلام. بچه ها اگه بدم استاد اینو زیر ریکام اضافه کنه به نظرتون تابلو نمیشه؟ پیشاپیش سپاس
    I am pleased to fill in this form in support of Mr ----. By witnessing Mr ---’s performance in the classes, I am convinced that he is a highly motivated student who wants to engage in the process of learning and discovery. He is now TA for ---, and he usually schedules extra sessions and quizzes to help students. He has also worked on an industrial project in which, showed strong ability in teamwork and became familiar with Non-Destructive Tests. I see no reason that he will be anything other than an outstanding addition to your department, and therefore recommend him for admission without reservation. Please don’t hesitate to contact me if you need more information.
    Sincerely,
    ---
    Associate Professor
    زير ريكام آنلاين؟ خيلي بدجور مشخصه كه تمپلته حالا چيزي هم كشف كرديد؟ كه به عنوان Witness‌ ازش استفاده كنه؟ توصيه وقتي ارزش داره كه براي هر حرف شاهد بياريد. طرف بگه Outstanding‌بعد ريزنمارت معدلش 2 باشه يعني استاد يا نميدونه Outstanding چيه يا اصلا روحشم از اين توصيه خبر نداره و يا اينكه كار خود دانشجو است. لذا ارزشي نخواهد داشت.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سوالی داشتم دوستان:
    اگر به جای سه تا، اپلیکیشن رو با دوتا توصیه نامه سابمیت کنم چی میشه؟ یکی از اساتید بنده رو بدجوری گذاشته سر کار و وقت نیست که استاد دیگه ای رو جایگزینش کنم.
    لطف کنید راهنماییم کنید، خیلی فوریه!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oiust64 نمایش پست ها
    سوالی داشتم دوستان:
    اگر به جای سه تا، اپلیکیشن رو با دوتا توصیه نامه سابمیت کنم چی میشه؟ یکی از اساتید بنده رو بدجوری گذاشته سر کار و وقت نیست که استاد دیگه ای رو جایگزینش کنم.
    لطف کنید راهنماییم کنید، خیلی فوریه!
    خيلي از دانشگاهها 3 تا را لازم ميدانند. يعني بايد 3 تا باشه
    حالا اينكه شما ميتونيد 2تا سابميت كنيد يا نه را فقط ادميشن آفيس دانشگاهي كه داريد اپلاي ميكنيد ميتونه بگه.
    اگه قبول نكنن چاره اي نداريد ي نفر ديگه را معرفي و توصيه كنن شما را
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    زير ريكام آنلاين؟ خيلي بدجور مشخصه كه تمپلته حالا چيزي هم كشف كرديد؟ كه به عنوان Witness‌ ازش استفاده كنه؟ توصيه وقتي ارزش داره كه براي هر حرف شاهد بياريد. طرف بگه Outstanding‌بعد ريزنمارت معدلش 2 باشه يعني استاد يا نميدونه Outstanding چيه يا اصلا روحشم از اين توصيه خبر نداره و يا اينكه كار خود دانشجو است. لذا ارزشي نخواهد داشت.
    شادزي
    از وقتی که گذاشتین ممنونم. به نظر شما با GPA=3.8 بگه خوبه؟ با این استاده دو درس داشتم یکی 19.6 و یکی 19. که اونارو خودش میگه.با این شرایط چی؟ اضافه کنه بهتر نیست؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnsoleimani نمایش پست ها
    از وقتی که گذاشتین ممنونم. به نظر شما با GPA=3.8 بگه خوبه؟ با این استاده دو درس داشتم یکی 19.6 و یکی 19. که اونارو خودش میگه.با این شرایط چی؟ اضافه کنه بهتر نیست؟
    سلام

خيلي هم خوب.
    فقط يك نكته كمي اگر امكانش هست اين توصيه اختصاصيه خودتون بشه. يعني توش يكي دو مثال بياره كه فقط با شخص شما در اون مشترك بوده. معمولا ميگن خاطره. چون خاطره رو ديگه نميشه سرقت كرد و تو همه ي ريكامند ها استفاده كرد. مثلا سليماني تو هدايت يك گروه پژوهشي عاليه. يادمه يكبار سخت بيمار بودم و بعد از 2 روز سر زده كه رفتم آزمايشگاه ديدم همه مشغول به كارند و اونم سخت مشغول كمك كردن به بچه ها. بعدا فهميدم وقتي فهميده من نيستم بچه ها رو هماهنگ كرده و سخت دارند عقب افتادگي هاي سابق رو هم به كمك هم جبران ميكنند. واقعا تحت تاثير قرار گرفتم.
    البته اين فقط مثاله براي روشن شدن قضيه.
    شادزي

سلام

من میخوام واسه 4 تا دانشگاه اقدام کنم الان باید یک ریکام از استاد راهنمام بگیرم و 4 تا کپی ار روش بعد بدم استادم امضاشون کنه ؟
    2. این ریکام باید دست نویس باشه یا تایپ شده ؟ تاریخش چطور ؟
    3.تاریخ زیرشو باید خودمون بزنیم یا خود استاد ؟ میشه تاریخشو هر زمان که خواستیم بزنیم یا باید زمان خاصی باشه مثلا نزدیک ددلاین ؟
    4. واسه online application اسکن این ریکام کافیه و اصلشو بعدا با مدارک دیگه بفرستیم ؟ یا باید همون جا اصلشو هم پست کنیم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    سلام

من میخوام واسه 4 تا دانشگاه اقدام کنم الان باید یک ریکام از استاد راهنمام بگیرم و 4 تا کپی ار روش بعد بدم استادم امضاشون کنه ؟
    2. این ریکام باید دست نویس باشه یا تایپ شده ؟ تاریخش چطور ؟
    3.تاریخ زیرشو باید خودمون بزنیم یا خود استاد ؟ میشه تاریخشو هر زمان که خواستیم بزنیم یا باید زمان خاصی باشه مثلا نزدیک ددلاین ؟
    4. واسه online application اسکن این ریکام کافیه و اصلشو بعدا با مدارک دیگه بفرستیم ؟ یا باید همون جا اصلشو هم پست کنیم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    1- بله اگه ميخاين پست كنين، بعد از پرينت هر 4تا را امضا كنن و ...
    2- همه چيزش تايپ
    3- بنظرم نوشتن تاريخ زياد مهم نيست.ميشه اصلا ننوشت. هر چي نزديك به زمان پست باشه بهتره بنظرم
    4- توي اپلاي آنلاين كه ريكام نميخان! بستگي به دانشگاه مقصد ممكنه ريكام را بصورت اينترنتي بخان (يعني استاد بهشون ايميل كنه كه در اكثر موارد ديگه نيازي به پستش نيست ديگه)، يا اصلا ممكنه دانشگاه سيستم اينترنتي نداشته باشه كه بازم استاد بايد بعد از نوشتنش در داخل پاكت مهروموم كنه بعد فرستاده بشه. در هيچ حالتي شما متن ريكام را قاعدتا نبايد ببيني چرا كه فرض بر اين است كه ريكام يطور محرمانه از استاد به دانشگاه فرستاده شده
    در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .