صفحه 21 از 334 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط Farboud
    یعنی میگیند بهتره تو اون قسمت بنویسم مراجعه شود به Recommendation که در سر برگ خود دانشگاه نوشته شده؟ این هم بگم که اکثر این دانشگاهها گفتند این Recommendation Letters ها را Upload کنم!حقیقتش دانشگاه ما در پاکت هم مهر نمیزنه.میگه Recommendation یه ارساله شخصیه استاده و به دانشکاه ربطی نداره :-[
    اصولا مي نويسنlease refere to the attached letter
    مهر روي پاكت خوبه ولي اصلا ضروري نيست نگران نباشيد.
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

یعنی میگیند بهتره تو اون قسمت بنویسم مراجعه شود به Recommendation که در سر برگ خود دانشگاه نوشته شده؟ این هم بگم که اکثر این دانشگاهها گفتند این Recommendation Letters ها را Upload کنم!حقیقتش دانشگاه ما در پاکت هم مهر نمیزنه.میگه Recommendation یه ارساله شخصیه استاده و به دانشکاه ربطی نداره :-[
    اگه قراره فقط Upload بشه و یا ارسال الکترونیکی مسقیم توسط استاده که دیگه مهر و پاکت موضوعیت نداره. اما اگه قراره نسخه اصلی براشون همراه مدارک فرستاده بشه اونوقت باید حتما توی پاکت باشه. مهر روی در پاکت الزامی نیست فقط پاکت رو رسمی تر میکنه. اگه براتون مهر نمی زنن حداقل به استاد بگبن از پاکت آرم دار دانشگاه (ترجیحن انگلیسی) استفاده کنه (اینم البته الزامی نیست)
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    اگه قراره فقط Upload بشه و یا ارسال الکترونیکی مسقیم توسط استاده که دیگه مهر و پاکت موضوعیت نداره. اما اگه قراره نسخه اصلی براشون همراه مدارک فرستاده بشه اونوقت باید حتما توی پاکت باشه. مهر روی در پاکت الزامی نیست فقط پاکت رو رسمی تر میکنه. اگه براتون مهر نمی زنن حداقل به استاد بگبن از پاکت آرم دار دانشگاه (ترجیحن انگلیسی) استفاده کنه (اینم البته الزامی نیست)
    واقعا ممنونم از همتون
    نه چند تا دانشگاه باید پست بشه وچند تا دیگه گفتند Upload بشه.اونایی که پست باید بشه تو خوده پاکت دانشگاه استادا میذارند.و روش هم 2 تا امضا میکنند.ولی دانشگاه مهر نمیزنه که اینجور که میگیند الزامی نیست.

Junior Member

واقعا ممنونم از همتون
    نه چند تا دانشگاه باید پست بشه وچند تا دیگه گفتند Upload بشه.اونایی که پست باید بشه تو خوده پاکت دانشگاه استادا میذارند.و روش هم 2 تا امضا میکنند.ولی دانشگاه مهر نمیزنه که اینجور که میگیند الزامی نیست.
    مهر دانشگاه برای رکام مهم نیست اما حتما استادت روی در پاکت را امضا کنه.
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

اگر recom letter رو از استاد یه دانشگاه دیگه بگیریم مشکلی داره؟؟؟یا حتما باید از اساتید دانشگاه محل تحصیل بگیریم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    اگر recom letter رو از استاد یه دانشگاه دیگه بگیریم مشکلی داره؟؟؟یا حتما باید از اساتید دانشگاه محل تحصیل بگیریم؟؟
    مشكلي نداره فقط بايد يكجوري با شما آشنايي داشته باشه مثلا" استادتون باشه يا ...
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

به نظر من بهتره که از دانشگاه خودت بگیری !امکان داره یه دفعه گیر بدن ;D
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    مشكلي نداره فقط بايد يكجوري با شما آشنايي داشته باشه مثلا" استادتون باشه يا ...
    والا من اگه بخوام با استاد از دانشگاه دیگه مقاله کار کنم ازش شاید بخوام این کارو برام بکنه..نمیدونم خوبه یا نه!!!

Junior Member

سلام gambooli

همان طور که هومن گفت مهم اینه که استاد بگه شما را چجوری میشناسی. در واقع اغلب فرض اصلی بر اینه که اساتید شما، شما را خوب میشناسند اما این تنها فرض نیست. حالا اگر یه استادی که باهاش کار کردی میتونه بنویسه که ما با هم x مدت در زمینه y کارکردیم و .... خوب به نظر OK میرسه.
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

والا من اگه بخوام با استاد از دانشگاه دیگه مقاله کار کنم ازش شاید بخوام این کارو برام بکنه..نمیدونم خوبه یا نه!!!
    خيلي هم خوبه.هيچ اشكالي نداره
    موفق باشيد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!