صفحه 212 از 334 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222262312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

سلام دوستان

من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم هیچ کدوم از اساتیدی که باهاشون درس داشتم مدرک دکتری ندارن خواستم بدونم میشه توصیه نامه رو از استادی غیر از استاد دانشگاه خودمون گرفت ؟
    یا از استادی که اصلا باهاشون درس نداشتم ؟
    اصلا واسشون مدرک و سوابق پژوهشی استادی که ریکام مینویسه مهمه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

سلام دوستان..
    رفری های من دوتاشون ریکامی که واسه من نوشتن و آپلود کردن واسه دکترا بوده ولی من چندجا رو مستر اقدام کردم اونها ولی تو نامشون نوشتن که واسه PhD ریکامند میکنیم و اینا؛ الان البته دیر شده دیگه و اپلیکشن هام سابمیت شدن اما میخوام ببینم ممکنم تاثیر منفی داشته باشه این مورد واسه جاهایی که مستر اپلای کردم ولی تو ریکام نوشته PhD!
    ممنونم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط choogi نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    رفری های من دوتاشون ریکامی که واسه من نوشتن و آپلود کردن واسه دکترا بوده ولی من چندجا رو مستر اقدام کردم اونها ولی تو نامشون نوشتن که واسه PhD ریکامند میکنیم و اینا؛ الان البته دیر شده دیگه و اپلیکشن هام سابمیت شدن اما میخوام ببینم ممکنم تاثیر منفی داشته باشه این مورد واسه جاهایی که مستر اپلای کردم ولی تو ریکام نوشته PhD!
    ممنونم

سلام
    از اين اشتباهات پيش مياد. اميدوارم باشيد كه دانشگاه در مورد قوانين سخت گير نباشه چون در اصل قضيه كه تغييري ايجاد نميشه و توصيه شده هستيد. چه بهتر دانشجويي كه براي دكتري توصيه شده براي ارشد بگيرن. برد كردن. ولي اگر خيلي نگرانيد و ممكنه شانستون رو از دست بديد استادها رو خواشه كنيد خودشون با ايميلشون توضيح بدن و اگر دانشگاه اجازه داد يا لينك جديد داد توصيه ي جديد رو آپلود كنند. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم هیچ کدوم از اساتیدی که باهاشون درس داشتم مدرک دکتری ندارن خواستم بدونم میشه توصیه نامه رو از استادی غیر از استاد دانشگاه خودمون گرفت ؟
    یا از استادی که اصلا باهاشون درس نداشتم ؟
    اصلا واسشون مدرک و سوابق پژوهشی استادی که ریکام مینویسه مهمه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    شما ميتونيد از استادهاي دانشگاه هاي ديگه (اگه قبول كنند براتون بنويسند) هم ريكام بگيرين. همينطور از شركت يا موسسه اي كه توش كار ميكرديد. اما كسي كه مينويسه بايد دكتر باشه و اينكه برخي از دانشگاه ها تاكيد ميكنند حداقل يكي از recommender ها بايد استاد باشه.
    موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط choogi نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    ممنونم
    خير تا جايي كه من ميدونم مشكلي نخواهيد داشت. همين كه شما رو براي phd توصيه كرده يعني مستر هم حتما تائيد شده است.

موفق باشيد

سلام دوستان
    اول دوست دارم از همه شما بابت مطالب مفیدتون تشکر کنم، خسته نباشید

سوال بنده اینه که در میانه پروسه اپلای کردن و موقع ثبت اسم و ایمیل اساتید، دیدم که شماره تلفن و آدرس هم می خواد. به نظر شما، آدرس دفتر استاد در دانشگاه و شماره تلفن دفتر خوبه یا ازشون شماره شخصی بگیرم؟ اصلا تا به حال شده به جای ایمیل زدن به استاد بهش تلفن بزنن؟ سیستم هم سیستم داشنگله کالیفرنیا هست و همه چیز الکترونیکی انجام میشه. پیشاپیش ممنون از کمک شما.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

Just come up with the academic informations
    bear in my in the US the personal informations are private properties

For GPA Conversion See INJA

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    امروز استادم داشت ریکام Northwestern رو پر میکرد میگه لینکش کار نمیکنه؟ کسی از این مشکلات نداشته. من به Grad School ایمیل فرستادم. ولی تا اون جواب بده میشه یه راهنمایی کنید چه کنم؟ مشکل از کجا میتونه باشه؟ فقط شانس آوردم هنوز فرم رو سابمبت نکردم. به استادمم اسمس دادم لینکو واسم فروارد کنه. تا این گران قدر ها به من جواب بدن اگه میشه شما هم نظرتونو بدین ممنون میشم.
    دوست عزیز این پست رو ببینید. یکی از دوستان لطف کردن توضیح دادن. شما مشکل شما هم دلیلش همین باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    دوست عزیز این پست رو ببینید. یکی از دوستان لطف کردن توضیح دادن. شما مشکل شما هم دلیلش همین باشه.
    نه مث اینکه مشکل این نبود، لینکو برام فروارد کرد وقتی وارد میشم میگه :
    Invalid link. Please use 'Forgot your password' link on login page to receive new password reset link.

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    نه مث اینکه مشکل این نبود، لینکو برام فروارد کرد وقتی وارد میشم میگه :
    Invalid link. Please use 'Forgot your password' link on login page to receive new password reset link.
    در پاسخ به مشکل خودم بگم که: اون لینکی که دانشگاه برای استاد میفرستاد این بود، یعنی بر خلاف مشکل دوست قبلی اصلا لینکی در کار نبود. روی یه جمله ای کلیک میکردی(Create your password and start your Recommendation)، اون خودش وارد سایت میشد (این سایته):https://rec.applyyourself.com/common...&token=invalid
    بعد که استادم اینو واسه من فرستاد من از اسلش (/) به بعد رو پاک کردم لینک کار کرد یعنی این:https://rec.applyyourself.com/
    یعنی واقعا نمیدونن که دارن لینکه اشتباه و خراب میفرستن. داغووووووووووووووووووونن بابا ... ، ما هم بیشتر تر داغونیم البته
    ویرایش توسط Blue_Heart : December 24th, 2013 در ساعت 07:45 PM