صفحه 22 از 334 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

سلام
    من یکی از دانشگاه ها گفته که باید Recommendation Letters را خود Referee ت Directly یا برامون پست کنه یا fax کنه؟ولی معمولا استادا خودشون پست نمیکنند و میذارند تو پاکت و روش رو امضا میکنند میدند به خودمون بفرستیم.حالا سوال من اینه من که میخوام این REC ها را بفرستم آیا برای پست باید آدرس فرستنده را دانشگاه خودم بزنم؟ و آیا همانطور مه خود دانشگاه گفته میش فکس کرد آیا من میتونم اسکن کنم و خودم بفرستم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farboud
    سلام
    من یکی از دانشگاه ها گفته که باید Recommendation Letters را خود Referee ت Directly یا برامون پست کنه یا fax کنه؟ولی معمولا استادا خودشون پست نمیکنند و میذارند تو پاکت و روش رو امضا میکنند میدند به خودمون بفرستیم.حالا سوال من اینه من که میخوام این REC ها را بفرستم آیا برای پست باید آدرس فرستنده را دانشگاه خودم بزنم؟ و آیا همانطور مه خود دانشگاه گفته میش فکس کرد آیا من میتونم اسکن کنم و خودم بفرستم؟؟؟
    I havent heard this case in canadian universities which you can fax it to university!however if you put them in an official envelope and send them directly from your university with your other documents there would be no anxiety for this matter,but if you scan them it seems to be considered as an unofficial document
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    اگر recom letter رو از استاد یه دانشگاه دیگه بگیریم مشکلی داره؟؟؟یا حتما باید از اساتید دانشگاه محل تحصیل بگیریم؟؟
    از بچه های اینجا کسی از استاد دانشگاه غیر از دانشگاه خودش recm. letter گرفته؟؟؟

Junior Member

سلام کسی میتونه یه نمونه سربرگ انگلیسی دانشگاه آزاد را برای من upload کنه لطفا؟؟
    دانشگاه ما سربرگ نداره و مجبورم خودم درست کنم اما نمیخوام ضایع باشه
    هرکس نمونه داره خواهش می کنم کمک کنه من دارم deadline را از دست میدم :'(

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arian.f
    سلام کسی میتونه یه نمونه سربرگ انگلیسی دانشگاه آزاد را برای من upload کنه لطفا؟؟
    دانشگاه ما سربرگ نداره و مجبورم خودم درست کنم اما نمیخوام ضایع باشه
    هرکس نمونه داره خواهش می کنم کمک کنه من دارم deadline را از دست میدم :'(
    راجع به سربرگ انگلیسی دانشگاه آزاد فکر کنم در همین تاپیک بحث شده است. اگر صفحات قبل را بخونید به گمانم مشکل تا حدی حل میشود.
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

Junior Member

من همه ی صحبتها را خوندم ولی هنوز مطمئن نیستم که هر چیزی را دقیقا کجای صفحه بذارم که ضایع نباشه
    هیچ کس نمیتونه کمک کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arian.f
    من همه ی صحبتها را خوندم ولی هنوز مطمئن نیستم که هر چیزی را دقیقا کجای صفحه بذارم که ضایع نباشه
    هیچ کس نمیتونه کمک کنه؟
    اينم يك فرمت كلي براي دانشگاه آزاديا. در بالاي صفحه ( بالاي اون خط) سمت چپ ميتونيد به ترتيب: اسم استاد، اسم و آدرس دانشگاه، شماره تلفن و فكس استاد و در نهايت ايميل استاد رو بنويسيد. موفق باشيد براي من هم دعا كنيد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

از هردوتون واقعا ممنونم و از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت دارم. خیلی کمک بزرگی به من کردید دستتون درد نکنه.
    یه سوال : شماها همه اینا را روی کاغذ A4 پرینت کردین دیگه؟؟
    واقعا که خدا به همه مون کمک کنه با این دانشگاههای مسخره که سربرگش را هم باید خودمون بسازیم..

خوشحالم که به دردتون خورد... راستش این یه برگه اصل است که یه استاد نازنین به من داد.... و یه برگه A4 هست... شما هم رو همین سایز برگه پرینت بگیرید... امیدوارم موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

دوباره ممنون مشکلم حل شد امیدوارم که به آرزوت برسی برای من هم دعا کنید