صفحه 227 از 334 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237277327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein321 نمایش پست ها
    سلام
    آیا درس کارآموزی 1 و 2 که نمره 20 از استاد گرفتیم و در یک شرکت بزرگ هم بوده میتونیم تو رکام بنویسیم یا نه ؟ و کارآموزی به انگلیسی چی میشه ؟!
    البته یک درس دیگه و پروژه کارشناسیم هم با همین استاد بوده
    ممنون
    آره میشه و کاراموزی میشه Internship

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

سلام دوستان

من چندتا پاکت از دانشگاه گرفتم واسه ریکام اساتید و واسه چند جا که اقدام کردم و مدارکمو پست کردم اما الان متوجه شدم پاکت نامه ها باید انگلیسی یاشن نه فارسی . من پاکت فارسی فرستادم

میخواستم بدونم بنظرتون این فارسی بودن پاکت تاثیری رو نتیجه پذیرش داره یا نه ؟ ممنون

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

با سلام خدمت دوستان
    ممنون از وقتی که برا این متن بلند میذارید ولی واقعا یه مورد اورژانسی پیش اومده:
    بنده باید 2تا ریکام برا گرفتن پذیرش مستر برا یکی از دانشگاه های آلمان بفرستم.
    پروژه و یکی از درس های کلیدی دیگه رو با 20 پاس کردم اما استاد مربوطه مدرکش کارشناسی ارشد بود و حق التدریسی!
    3سال هست که فارغ التحصیل شدم حالا که برا گرفتن ریکام به دانشکده مراجعه کردم، یکی از اساتید هیأت علمی که فقط یک درس رو باهاش داشتم و البته 13.5 ازش گرفتم حاضر شده ریکام بده.
    حالا میخواستم بدونم کدوم مناسب تره و اصلا میشه از یه استاد غیر از هیأت علمی و Instructor که فوق داره ریکام گرفت؟؟؟
    دانشگاه گفته فقط faculty staff باشه که استاد اولی نیست.
    در کل موندم چه کنم!!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    ممنون از وقتی که برا این متن بلند میذارید ولی واقعا یه مورد اورژانسی پیش اومده:
    بنده باید 2تا ریکام برا گرفتن پذیرش مستر برا یکی از دانشگاه های آلمان بفرستم.
    پروژه و یکی از درس های کلیدی دیگه رو با 20 پاس کردم اما استاد مربوطه مدرکش کارشناسی ارشد بود و حق التدریسی!
    3سال هست که فارغ التحصیل شدم حالا که برا گرفتن ریکام به دانشکده مراجعه کردم، یکی از اساتید هیأت علمی که فقط یک درس رو باهاش داشتم و البته 13.5 ازش گرفتم حاضر شده ریکام بده.
    حالا میخواستم بدونم کدوم مناسب تره و اصلا میشه از یه استاد غیر از هیأت علمی و Instructor که فوق داره ریکام گرفت؟؟؟
    دانشگاه گفته فقط faculty staff باشه که استاد اولی نیست.
    در کل موندم چه کنم!!!
    متأسفم که توی شرایط بغرنجی گرفتار شدید. مهمتر از نویسندۀ توصیه نامه، کیفیت اونه. اگر استاد اول، جایی پوزیشن (حتی صنعتی حتی هیئت علمی دانشگاه غیرانتفاعی) داره، بهتره بهش مراجعه کنید. اینکه استاد پروژۀ شما بوده و نمرات خوبی ازش گرفتید، خیلی مهمتر از نمرۀ پایین از استاد هیئت علمی هست.

ضمناً از دومین استاد هم بخواید که توی توصیه نامه اش، بیشتر از شخصیت علمی و پژوهشی شما صحبت کنه و حرفی از نمرۀ شما و درس شما نزنه. میتونید برای این کار، از نمونه های Personal Potential Index که توی اینترنت هست هم کمک بگیرید؛ یعنی استاد دومی، توی توصیه نامه، به آیتم های PPI بپردازه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون از راهنماییتون، کارگشا بود.
    یه مطلبی، چون بالاخره Transcript of Recordsهام دست دانشگاه میرسه بهتر نیست که با استادی که درسش رو پایین گرفتم هماهنگ کنم تا یه توجیه برا نمره پایین اون درس رو تو ریکام بگنجونه؟!

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

ممنون از راهنماییتون، کارگشا بود.
    یه مطلبی، چون بالاخره Transcript of Recordsهام دست دانشگاه میرسه بهتر نیست که با استادی که درسش رو پایین گرفتم هماهنگ کنم تا یه توجیه برا نمره پایین اون درس رو تو ریکام بگنجونه؟!
    بهتره اصلاً استاد مربوطه اسمی از درسی که با ایشان پاس کردید نیاره. تا حد امکان از توجیه کردن فاصله بگیرید؛ جواب نمیده. PPI بهترین انتخاب و بی دردسرترین راه هست. (البته به نظر من)

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    بهتره اصلاً استاد مربوطه اسمی از درسی که با ایشان پاس کردید نیاره. تا حد امکان از توجیه کردن فاصله بگیرید؛ جواب نمیده. PPI بهترین انتخاب و بی دردسرترین راه هست. (البته به نظر من)
    ممنون، پس حتما میرم دنبالش.
    یه سوال دیگه هم داشتم: آیا اگه همین استاد که پوزیشنه خوبی داره عهده دار یه درس دیگه از من بشه (مثلا کارآموزی که با یکی دیگه داشتمش)، مشکلی این وسط پیش میاد؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

ممنون، پس حتما میرم دنبالش.
    یه سوال دیگه هم داشتم: آیا اگه همین استاد که پوزیشنه خوبی داره عهده دار یه درس دیگه از من بشه (مثلا کارآموزی که با یکی دیگه داشتمش)، مشکلی این وسط پیش میاد؟
    پیش فرض تمام کارهاتون، از جمله آماده کردن توصیه نامه، رعایت اخلاق حرفه ای باشه؛ به هیچ وجه دروغ نگید.

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در تهیه Recommendation Letter

بچه ها من فکر نمیکردم توصیه نامه جزء مدارک اصلی باشه. حالا یه دانشگاه پاشو کرده تو یه کفش که همه چی حله ولی توصیه نامه ها باید حتمی ارسال بشه، منم همه کپن هامو سوزوندم و دیگه حتی دور و بر دانشگاه هم نمیتونه پیدام بشه، چکار کنم به نظر شما؟
    ویرایش توسط omid_music2000 : April 15th, 2014 در ساعت 08:35 AM

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در تهیه Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_music2000 نمایش پست ها
    بچه ها من فکر نمیکردم توصیه نامه جزء مدارک اصلی باشه. حالا یه دانشگاه پاشو کرده تو یه کفش که همه چی حله ولی توصیه نامه ها باید حتمی ارسال بشه، منم همه کپن هامو سوزوندم و دیگه حتی دور و بر دانشگاه هم نمیتونه پیدام بشه، چکار کنم به نظر شما؟
    یا به نحوی با استادهاتون رایزنی مجدد کنید، یا قید این اپلیکیشن رو بزنید. توصیه نامه در اکثریت قریب به اتفاق دانشگاه ها، جزو آیتمهای اصلی به حساب میاد.

مگه توصیه نامه، سهمیه داره که تموم شده باشه؟!