صفحه 258 از 334 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام دوستان من استادام همه شون فایل ریکام رو فرستادن که من خودم آپلود کنم
    من با ***** شکن رفتم اما میترسم معلوم بشه خودم دارم آپلود میکنم
    خواستم ببینم چه کاری میشه کرد که شک برانگیز نباشه که هر سه تا ریکام از یه سیستم آپلود شدن؟ خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    خواستم ببینم چه کاری میشه کرد که شک برانگیز نباشه که هر سه تا ریکام از یه سیستم آپلود شدن؟ خیلی ممنون
    هر کدوم از فرم ها رو توی کافی نت های مختلف یا خونه ی دوستاتون آپلود کنید.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    هر کدوم از فرم ها رو توی کافی نت های مختلف یا خونه ی دوستاتون آپلود کنید.
    وقت بخیر
    البته الان دیگه تکنولوژی در اون حد زغالی نیست که نیاز باشه برید خونه دوستان یا کافی نت
    گمون نکنم که در این حد مسئله حاد باشه که با آی پی های یکسان ریجکت کنند چون بالاخره خیلی از اساتید از طریق سیستم اینترنت دانشگاه اقدام میکنند که به احتمال زیاد آی پی های یکسانی رو ثبت میکنه. اما به هرحال کار از محکم کاری عیب نمیکنه:
    شما باید برای پر کردن هر ریکام از یک IP متفاوت استفاده کنید. نرم افزار Proxifier رو روی کامپیوتر خودتون نصب کنید. با استفاده از این نرم افزار می تونید آی پی خودتون رو تغییر بدید. حالا باید دنیال آی و پورت های باز برای اتصال به اینترنت بگردید که بتونید به این نرم افزار بدید تا آی پی شما رو تغییر بده. سایت هایی هستن که آی پی پورت های باز رو معرفی می کنند، با یه سرچ ساده می شه این آی پی پورت ها رو پیدا کرد و بعد وارد این نرم افزار کرد تا آی پی شما به این آی پی جدید تغییر کنه. بعد واسه اینکه مطمئن بشید که آی پی شما تغییر کرده برید توی گوگل و What is my ip رو سرچ کنید. اونوقت اگر آی پی شما و لوکیشن شما متفاوت شده باشه اونوقت می تونید دیگه برید سراغ ریکام ها. سه تا آی پی پورت برای سه تا ریکام نیاز دارید که متفاوت باشه.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

سلام دوستان عزیزم من 42 تا دانشگاه از استرالیا، کانادا و نیوزیلند انتخاب کردم که براشون اپلی کنم و با سه تا استاد هم هماهنگ کردم واسیه ریکامندیشن. حالا سئوال دارم: 1-باید از هر استاد 42 برگ ریکامندیشن بگیرم؟ که روی هم میشه 126تا؟ 2-استادا از یک دانشگاه نیستن یکی توی آزاد تبریز یکی تو سراسری تبریز و دیگری توی سراسری تهران.استاد سراسری تهران مشاورم بوده توی پایان نامه ام که خیلی خوشش می یاد ازم و کارای علمیم آیا اونم میتونه بهم ریکامندیشن بده؟یا حتما باید استاد مستقیمم باشه؟ این وضعیت رو چطوری مدیریت کنم و بهترین راه واسه مواقع اینجوری که تعداد دانشگاه هایی که برای اپلی انتخاب شدن زیادن چی؟ لطفا راهنماییم کنید دوستدار شما فرهاد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadp1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    من 42 تا دانشگاه از استرالیا، کانادا و نیوزیلند انتخاب کردم که براشون اپلی کنم و با سه تا استاد هم هماهنگ کردم واسیه ریکامندیشن. حالا سئوال دارم:
    1-باید از هر استاد 42 برگ ریکامندیشن بگیرم؟ که روی هم میشه 126تا؟
    2-استادا از یک دانشگاه نیستن یکی توی آزاد تبریز یکی تو سراسری تبریز و دیگری توی سراسری تهران.استاد سراسری تهران مشاورم بوده توی پایان نامه ام که خیلی خوشش می یاد ازم و کارای علمیم آیا اونم میتونه بهم ریکامندیشن بده؟یا حتما باید استاد مستقیمم باشه؟
    لطفا راهنماییم کنید
    دوستدار شما فرهاد
    سلام
    42 دانشگاه؟! من پیشنهاد میکنم شما پیگیر باشید که حتما این رکورد رو توی کتاب رکورد های جهانی گینس ثبت کنید!!
    بله اگر هر دانشگاه ها 3 تا ریکام بخواد جمعا میشه 126 تا .
    هرکسی که با شما کار علمی کرده و یا استاد کلاسی شما باشه و بتونه در مورد قابلیت های علمی شما اظهار نظر کنه میتونه ریکام بده، فقط باید توی متن ریکام مشخص کنه که از جهت شما رو میشناسه و بر چه اساس داره ارزیابی میکنه.

(در ضمن الان خیلی از دانشگاه ها دیگه سیستم ریکام هاشون آنلاین شده و ریکام کاغذی نمیگیرن، این رو هم در نظر بگیرید. )
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

ممنونم دوست عزیز از پاسختون
    فرمودین که سیستم انلاین هستش تو اکثر دانشگاه ها، حالا خود اساتید باید تو سیستم ریکام وارد بشن یا نه ریکم رو مینویسن من اسکن می کنم و بعد عحمخشی می کنم یا راه دیگه ای داره؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

فرمودین که سیستم انلاین هستش تو اکثر دانشگاه ها، حالا خود اساتید باید تو سیستم ریکام وارد بشن یا نه ریکم رو مینویسن من اسکن می کنم و بعد عحمخشی می کنم یا راه دیگه ای داره؟
    ممنون
    خواهش میکنم
    ریکام اینرنتی به این صورت هستش که یک ایمیل حاوی یک لینک از طرف دانشگاه به باکس استاد ارسال میشه که از طریق اون لینک وارد یه صفحه میشه که معمولا باید با جند تیک سطح علمی شما رو مشخص کنه و در انتها متن ریکام رو در یک باکس مخصوص بنویسه و یا اونو آپلود کنه. این میشه ریکام اینترنی. برخی دانشگاه ها هم که هنوز این سیستم ریکام گیری شون راه نیافتاده میگن که استاد متن ریکام رو به یک آدرس خاصی ایمیل کنه (که طبعا باید آدرس ایمیل فرستنده آکادمیک باشه تا ریکام معتبر تلقی بشه.) اگر هم استاد هاتون خیلی با شما مچ هستن و با فرستادن ریکام به شما برای پرکردنش مشکلی ندارن، میشه ایمیل ریکام رو به شما فوروارد کنند تا خودتون پر کنید.

Senior Member

ممنون
    اولا ماشالا 42 تا!...وضع خوبه هااا :-)....وبعد چی چی میکنین؟! :-)
    دانشگاهها با هم فرق دارن
    من هر چی آنلاین بود ایمیل استاد رو دادم و اونام ایمیل زدن به استادم وگفتن فایل pdf توصیه نامه رو آپلود کنید همین! که اونم استادم داد خودم آپلود کنم....یه مدل اسکنی هم داریم...یه مدلشم هستش که باید فرم پر کنن.

اول با استادات هماهنگ کن . فکر نکنم حاضر بشن 42 بار بنویسن حتا کپی پیست. برای من رو 4 امین اعلام کردن دیگه نمی نویسن
    اولا ماشالا 42 تا!...وضع خوبه هااا :-)....وبعد چی چی میکنین؟! :-)
    دانشگاهها با هم فرق دارن
    من هر چی آنلاین بود ایمیل استاد رو دادم و اونام ایمیل زدن به استادم وگفتن فایل pdf توصیه نامه رو آپلود کنید همین! که اونم استادم داد خودم آپلود کنم....یه مدل اسکنی هم داریم...یه مدلشم هستش که باید فرم پر کنن.

Senior Member

سلام به نظر من توی قضیه خیلی هم سخت نگیرید
    چون به هر حال به صورت واقع هم ممکنه استادها توی دانشگاه ریکام ارسال کنند که نتیجتا مکان یکسان خواهند داشت و آی پی تا حدودی یکسان.
    همین که شما در زمان های مختلف توی خونه، به اینترنت متصل بشین، آی پی های مشابه ولی متفاوتی خواهید داشت که کفایت می کنه.
    یک نکته دیگه که به ذهنم رسید اینه که علاوه بر بحث آی پی، که دقت کنید فایلی که آپلود می کند Author که نشون میده یک نفر نباشند.
    ویرایش توسط sahar_2013 : January 19th, 2015 در ساعت 01:36 AM دلیل: ادامه
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام