صفحه 260 از 334 نخستنخست ... 160210250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghhajar نمایش پست ها
    دو تا از استادهای من ایمیل درخواست توصیه نامه رو برای خودم فوروارد می کنند و من خودم توصیه نامه رو آپلود میکنم. نه آی پی تغییر میدم و نه اسم نویسنده فایل رو تغییر میدم. به نظرم خیلی بعید و غیر محتمل هست که بشینن فایل ها رو چک کنند. به نظر من که پرونده ما از ابتدا تا انتها (فرم هایی که پر می کنیم، توصیه نامه ها، SOP، مدارک و کارنامه ها و ...) همه به صورت یک فایل در میاد و برای کمیته پذیرش ارسال میشه و اونها اصلا اصل فایلی که شما میفرستید رو نمی بینند.
    سلام منم سه تا از استادام دادن من پر می کنم که توی author نوشته MRT PACK نمیدونم مشکل باشه یا نه یعنی اینقدر بیکارن بیان این چیزارو چک کنن والا ما ایرانیا هستیم که فقط دنبال این کلکاییم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    دوستان من به یه مشکل اساسی خوردم.

2 تا از ریکامندر هام وقت نداشتند برام ریکامندیشن بنویسن و گفتند که خودت بنویس ما همون و میفرستیم. منم گفتم اوکی.

توی کامپیوترم نوشتم متن ها رو و دادم بهشون و اونا هم سابمیت کردند رفت.

حالا رفتم روی فایل ها میبینیم Authors اسم کامپیوتر خودمه.
    خیلی ضایع شد .

دارم به این فکر میکنم که خب به خاطر دودره بازی و دروغ گویی و . . . همه جا ریجکنم کنند.

کسی تجربه مشابه داره؟
    منم همین مشکل را دارم و تازه متوجه این قضیه شدم که Authors اسم خودم هست، ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن بگن که این مسأله مشکل ساز خواهد شد یا خیر؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    منم همین مشکل را دارم و تازه متوجه این قضیه شدم که Authors اسم خودم هست، ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن بگن که این مسأله مشکل ساز خواهد شد یا خیر؟
    سلام،
    بحث Authors رو در اینجا من در پاسخ دوست عزیزی که می خواست اطمینان کامل داشته باشه که معلوم نشه که خودش همه اون ریکام ها رو فرستاده مطرح کردم، من این رو فقط و فقط به این خاطر عنوان کردم که به نوعی تنها سر نخی که ممکنه کسی بهش توجه کنه هم برطرف بشه، اما هیچ شواهدی وجود نداره که همچین چیزی اصلا بررسی میشه، همونطور که یکی از دوستان گفتن معمولا همه اینها به صورت یک فایل پی دی اف در میاد و توسط کمیته پذیرش بررسی میشه.
    به نظرم اگه کسی می خواد ریکاماش خودش با هماهنگی با استادها، خودش بفرسته، به این نکته صرفا از بابت احتیاط (اون هم احتیاط خیلی زیاد)توجه داشته باشه
    اما در مورد کسی که تا الان فرستاده: هیچ شواهدی وجود نداره که همچین چیزی بررسی میشه، اینکه لینک ریکام به ایمیل آکادمیک اون استاد ارسال شده، اطمینان کافی ایجاد می کنه که توصیه نامه توسط خود استاد ارسال شده و خیلی بعیده که اونها بیان در این حد تک تک ریکام ها رو بررسی کنند. بی خودی هراس به دلتون راه ندین، اینها بیشتر تصورات ذهنی ماست و همونطور که گفتم هیچ شواهد و تجربه ای در موردش وجود نداره.
    ویرایش توسط AFTER : January 20th, 2015 در ساعت 06:44 PM
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    من هم شنیدم که حتی در کشور های دیگه هم رایج هست که اساتید به دانشجو ها میگن برو خودت یه چیزی بنویس و بده من.

پس حتی اگه متوجه بشن هم ( که بعیده ) نباید خیلی جای نگرانی باشه. درضمن تعداد اپلیکنت ها هم خیلی زیاده.

یکی از دوستان هم گفت که چون ما کشور انگلیسی زبان نیستیم ، توجیه هایی اعم از ترجمه ی توضیه نامه ی فارسی نوشته شده و یا رفع ایراد های نوشتاری هم میتونه منطقی باشه.

ولی خب آدم فکر میکنه که اگه 1 درصد هم ببینند خیلی ضایعست.

به هر حال تجربه ی خوبی شد برای کسایی که هنوز کاراشون مونده.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از استادا برام یه ریکامندیشن خیلی خوب نوشته ولی مشکل اینجاست که من دو تا درس با ایشون داشتم با نمرات 16.5 و 18.75 اشتباهی نوشتن 16.75 و 18.5. ریکام هم آنلاین بود. به نظرتون من چیکار کنم؟ ریجکتم میکنن ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط nilaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از استادا برام یه ریکامندیشن خیلی خوب نوشته ولی مشکل اینجاست که من دو تا درس با ایشون داشتم با نمرات 16.5 و 18.75 اشتباهی نوشتن 16.75 و 18.5. ریکام هم آنلاین بود. به نظرتون من چیکار کنم؟ ریجکتم میکنن ؟
    سلام

نه؛ به خاطر محتوای توصیه نامه که ریجکت نمیکنند. نهایتش اینه که خیلی به اون توصیه نامه استناد نمیکنند. برای اطمینان، بد نیست که شما با دپارتمان این مسئله را در میان بگذارید و اگر لازم بود، استاد شما در قالب ایمیل به اونها بگه که چه اشتباهی صورت گرفته.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط nilaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این 25صدم به جایی بر نمیخوره. یه جا هم نمره رو زیاد گفته یه جا کم گفته مجموعش درسته پس توصیه نامه رو خود استاد نوشته؟ معمولا زیاد رایج نیست که نمره رو بگن. بهتره بگن مثلا جزو چند نفر برتر کلاس بوده. به هرحال از استاد توقع نمیره اینقدر دقیق نمره ی تک تک دانشجوهاش یادش باشه. مشکلی نیست نگران نباشین
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

دوستان من یدونه ریکام کم دارم.

یه راه جلو پام بذارین

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadksh نمایش پست ها
    دوستان من یدونه ریکام کم دارم.

یه راه جلو پام بذارین
    یه توصیه نامه ی دیگه جور کنید

به هرحال باید به تعداد درخواست شده توصیه نامه داشته باشید وگرنه اصلا پرونده ی شما بررسی نمیشه. باید با اساتیدتون تماس بگیرید و درخواست بدید. اگه حتی استادایی که یه درس هم باهاشون پاس کردید باشن ایراد نداره. اگه جایی کار می کردین، میشه از کارفرماتون هم نامه بگیرید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توصیه نامه برای ادامه تحصیل مستر در رشته کامپیوتر میخوام من ۹سالی از فارغ التحصیلیم گذشته، میخوام خودم توصیه نامه ها رو بنویسم ولی نمیخوام کپی نمونه های موجود باشه، و خودمم نمیدونم باید به چه صورت فارسیشو بنویسم، شما میتونید برام چند نمونه توصیه نامه به فارسی برام بفرستین یا کسی رو سراغ دارین که برام توصیه نامه برای رشته کامپیوتر به فارسی بنویسه که من برم بدم دارالترجمه
    با سپاس
    سلام.
    منظورتون چیه که خودتون بنویسید؟ توصیه نامه باید توسط استاد یا کارفرما نوشته بشه و مستقیما برای دانشگاه فرستاده بشه. درضمن چرا فارسی؟! و چرا دارلترجمه؟! شما اگر حس میکنید توانایی ادامه ی تحصیل در یک کشور خارجی رو دارید پس حتما توانایی نوشتن یک نامه ی ساده به زبان اون کشور رو هم باید داشته باشید.