صفحه 261 از 334 نخستنخست ... 161211251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,601 تا 2,610 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام
    دامنه آخر سیستم ایمیل های اعضای علمی ما عوض شده، یعنی پسوند آخرش، چون دانشگاه عباسپور با دانشگاه شهید بهشتی ادغام شده.(از پارسال)
    حالا استاده میگه ایمیل با دامنه sbu.ac.ir @رو تو اپلیکیشن فرم وارد کن. از طرفی سایت انگلیسی دانشگاه عباسپور هنوز همون ایمیل های قدیمی pwut.ac.ir@ رو داره. الان من چی کار کنم؟
    چه جوری دانشگاه خارجی میتونه بفهمه که این ایمیل جدید مثلا ایمیل داداش من نیست، ایمیل اعضای هیئت علمی هست.

ممنون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام
    دامنه آخر سیستم ایمیل های اعضای علمی ما عوض شده، یعنی پسوند آخرش، چون دانشگاه عباسپور با دانشگاه شهید بهشتی ادغام شده.(از پارسال)
    حالا استاده میگه ایمیل با دامنه sbu.ac.ir @رو تو اپلیکیشن فرم وارد کن. از طرفی سایت انگلیسی دانشگاه عباسپور هنوز همون ایمیل های قدیمی pwut.ac.ir@ رو داره. الان من چی کار کنم؟
    چه جوری دانشگاه خارجی میتونه بفهمه که این ایمیل جدید مثلا ایمیل داداش من نیست، ایمیل اعضای هیئت علمی هست.

ممنون
    خب مشخصه دیگه دوست من. وقتی اون دامنه رو سرچ کنند (مثلا sbu.ac.ir وارد سایت دانشگاه میشن که این نشون میده این فرد عضوی از این دانشگاهه)
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

سلام عزیزان. من یه آشنا تو یکی از دانشگاهای سوییس دارم که اونجا مرتبه ای نزدیک به استادی داره. رشته ی ما ارتباطی به هم نداره من میکروبیولوژی میخونم و ایشون زمینه ی کارش انرژی و برق و اینچیزاس. میخوام ببینم با توجه به اعتبار ایشون در اون دانشگاه، ریکامندیشن ایشون ارزش بیشتری واسه من داره یا ریکام یکی از اساتید خودم؟خودش گفته که منم می تونم واست ریکام بدم. حالا نمی دونم اصلا ریکام کسی که تو زمینه ی کاری من نیست ارزشی داره یا نه؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    سلام عزیزان. من یه آشنا تو یکی از دانشگاهای سوییس دارم که اونجا مرتبه ای نزدیک به استادی داره. رشته ی ما ارتباطی به هم نداره من میکروبیولوژی میخونم و ایشون زمینه ی کارش انرژی و برق و اینچیزاس. میخوام ببینم با توجه به اعتبار ایشون در اون دانشگاه، ریکامندیشن ایشون ارزش بیشتری واسه من داره یا ریکام یکی از اساتید خودم؟خودش گفته که منم می تونم واست ریکام بدم. حالا نمی دونم اصلا ریکام کسی که تو زمینه ی کاری من نیست ارزشی داره یا نه؟
    کسی که قراره ریکام بده باید بتونه در زمینه ای که شما قصد ادامه ی تحصیل دارید توانایی های شما رو بسنجه. رایجترین روش ها هم برای سنجش دانشجو اینه که یا در دروس مختلف استادش بوده باشند یا کارهای تحقیقاتی با هم انجام داده باشند. در غیراینصورت مسلما نمیشه حرف زیادی در مورد توانایی ها و صلاحیت دانشجو زد.
    البته اگر قصد اپلای برای همون دانشگاهی رو دارید که ایشون در اونجا مشغول به کار هستن، اون موقع شاید توصیه زبانی بتونه تا حدی شانستون رو بالا ببره.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    سلام

حتی از دید تحقیقات interdisciplinary هم که نگاه کنیم، میکروبیولوژی با برق هیچ قرابتی نداره...
    توصیه من این هست از ارائه چنین توصیه نامه ای پرهیز بفرمایید چون متقاعد کردن خواننده در مورد اینکه اون استاد به چه صورت از شما دید مفید داره، به این صورت شدنی نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق الکترونیک

سلام به همه دوستان.
    ببخشید من دو سه مورد سوال دارم اگه جواب بدید واقعا خوشحال میشم.
    1)من می خوام برا بورس تحصیلی ترکیه اقدام کنم. بنا به شرایطی گفتن اول همه مدارک رو (از قبیل ریز نمرات - مدرک فارغ تحصیلی- کارت ملی - توصیه نامه)به زبان فارسی به صورت اسکن حین ثبت نام اینترنتی می خوان.الان سوالم اینجاس که این توصیه نامه رو که از ما خواستن باید استاد اسکن کنه یا خودمون از استاد بگیریم اسکن کنیم و بفرستیم؟
    2) همچنین زیر توصیه نامه رو باید به غیر استاد مدیر گروه هم امضا کنه یا امضا استاد کفایت می کنه؟
    3) به غیر استاد خودمون که باهاش درس پاس نکردیم می تونیم ازش توصیه نامه بگیریم؟البته از همون دانشگاه و تو همون رشته خودمون
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abqau نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    ببخشید من دو سه مورد سوال دارم اگه جواب بدید واقعا خوشحال میشم.
    1)من می خوام برا بورس تحصیلی ترکیه اقدام کنم. بنا به شرایطی گفتن اول همه مدارک رو (از قبیل ریز نمرات - مدرک فارغ تحصیلی- کارت ملی - توصیه نامه)به زبان فارسی به صورت اسکن حین ثبت نام اینترنتی می خوان.الان سوالم اینجاس که این توصیه نامه رو که از ما خواستن باید استاد اسکن کنه یا خودمون از استاد بگیریم اسکن کنیم و بفرستیم؟
    2) همچنین زیر توصیه نامه رو باید به غیر استاد مدیر گروه هم امضا کنه یا امضا استاد کفایت می کنه؟
    3) به غیر استاد خودمون که باهاش درس پاس نکردیم می تونیم ازش توصیه نامه بگیریم؟البته از همون دانشگاه و تو همون رشته خودمون
    با تشکر فراوان
    سلام
    1- باید ببینید که در همون فرایند بورسیه، توصیه نامه رو چه کسی باید بفرسته. اگه همراه بقیه ی مدارک میخوان پس احتمالا میشه خودتون بفرستید ولی حتما چک کنید با مسئولش.
    2- توصیه نامه رو فقط همون کسی که نوشته امضا می کنه. حواستون باشه توصیه نامه ی کاغذی باید روی کاغذ سربرگ انگلیسی دانشگاه باشه
    3- به دو پست بالایی مراجعه کنید. کسی که میخواد توصیه نامه بنویسه باید بتونه در مورد توانایی های شما نظر بده.

سلام
    استاده من میگه توصیه نامه فرستاده ولی تو سایت هنوز جلو اسمش اینه که توصیه نامه نفرستاده
    به نظرتون مشکل از کجاست؟
    استاد نفرستاده یا بد فرستاده که کامل نشده یا سایتشون هنوز به روز رسانی نشده؟
    به نظرتون چکار کنم؟
    اگر استاد نتونست بفرسته میشه اسم یه استاده دیگه ای رو داد که از اون توصیه نامه گرفت؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام
    استاده من میگه توصیه نامه فرستاده ولی تو سایت هنوز جلو اسمش اینه که توصیه نامه نفرستاده
    به نظرتون مشکل از کجاست؟
    به نظرتون چکار کنم؟
    اگر استاد نتونست بفرسته میشه اسم یه استاده دیگه ای رو داد که از اون توصیه نامه گرفت؟
    سلام

1- اگر submission کامل انجام شده باشه و سیستم به استاد پیغام ثبت موفق آمیز LOR در database رو داده باشه، تنها احتمال update نبودن status هست...
    بهترین کار تماس با graduate office هست...

2- اگر دلیل منطقی برای این کار داشته باشید، بله!

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون مشکل از کجاست؟
    به نظرتون چکار کنم؟
    با تشکر از توضیحات کامل جناب Matinking،
    من هم همین مشکل برام پیش اومد. استاد مطمئن بود که فرستاده ولی تو سایت زده بود که نفرستاده. بعدا معلوم شد که اشتباه از سوی استاد بوده و ایشون فرم رو بصورت کامل save و submit نکرده بود.
    به نظرم با استاد صحبت کنید و ازشون بخواید دوباره توصیه نامه رو پر کنند ولی با دقت بیشتری.