صفحه 264 از 334 نخستنخست ... 164214254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,631 تا 2,640 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

برای استادی که پروفسور نیست و کارشناسی ارشد داره چی ببنویسیم عنوانشو تو توصیه نامه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vestaAD نمایش پست ها
    برای استادی که پروفسور نیست و کارشناسی ارشد داره چی ببنویسیم عنوانشو تو توصیه نامه؟
    سلام

از عنوان lecturer استفاده کنید...
    اگر فرد مورد نظر در زمینه های آزمایشگاهی و کارگاهی هم فعال هست، عنوان instructor هم مورد قبول هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی تربیت مدرس

سلام، اقا یه سوال کلی داشتم، کلا این توصیه نامه چقدر مهمه؟ حالا اگه نباشه چی میشه؟
    من با استادم یه مقاله ISI دادیم، ولی الان با هم رابطمون تیره و تار شده، خیلی دل خوشی نداره از من و برعکس. حالا میخام ببینم مهمه واقعاً داشتن ریکام؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamrezayi نمایش پست ها
    سلام، اقا یه سوال کلی داشتم، کلا این توصیه نامه چقدر مهمه؟ حالا اگه نباشه چی میشه؟
    من با استادم یه مقاله ISI دادیم، ولی الان با هم رابطمون تیره و تار شده، خیلی دل خوشی نداره از من و برعکس. حالا میخام ببینم مهمه واقعاً داشتن ریکام؟
    بدون توصیه نامه، 99 درصد دانشگاها اصلا پرونده ی شما رو نگاه هم نمی کنند.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

سلام به دوستان گرامی
    چنانچه در آدرس ایمیل ریکامندر ها ایمیل خودمون (یا یه ایمیلی که متوجه نشن مال ما نیست-توی یاهو یا جی میل یا متفرقه های دیگه) رو بزنیم و خودمون بریم از طرف استاد اون لتر رو پر کنیم بنظرتون ایرادی پیش میاد؟
    نگید که این کار غیراخلاقیه، چراکه من فقط میخوام بار روی دوش استادو کم کنم (واقعا دیگه روم نمیشه ازشون درخواست کنم) و اینکه دارم دقیقا همون چیزی که توی نامه نوشته رو پر میکنم.
    البته اینکارو یه بار کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjvd نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی
    چنانچه در آدرس ایمیل ریکامندر ها ایمیل خودمون (یا یه ایمیلی که متوجه نشن مال ما نیست-توی یاهو یا جی میل یا متفرقه های دیگه) رو بزنیم و خودمون بریم از طرف استاد اون لتر رو پر کنیم بنظرتون ایرادی پیش میاد؟
    نگید که این کار غیراخلاقیه، چراکه من فقط میخوام بار روی دوش استادو کم کنم (واقعا دیگه روم نمیشه ازشون درخواست کنم) و اینکه دارم دقیقا همون چیزی که توی نامه نوشته رو پر میکنم.
    البته اینکارو یه بار کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.
    در درجه ی اول اینکه حتما باید این کار رو با هماهنگی استادتون انجام بدین. دوم اینکه ممکنه در بعضی شرایط خاص، IP شما با IP ایمیل استادتون چک بشه. و مهم ترین نکته هم اینکه معمولا دانشگاها برای ریکامندر های شما فقط ایمیل آکادمیک رو قبول می کنند و جی میل و یاهو و غیره مورد قبولشون نیست.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**

Junior Member

سلام
    ممنون میشم منو در این مورد راهنمایی کنین
    من برای دوره لیسانس میخوام درخواست بدم و میخوام یکی از توصیه نامه هامو از دانشگاه بگیرم حالا این استاد محترم ایمیل آکادمیک نداره! دانشگاه سربرگ انگلیسی نداره! مهر انگلیسی هم نداره!! حالا من چه نوع گلی به سرم بگیرم؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    ممنون میشم منو در این مورد راهنمایی کنین
    من برای دوره لیسانس میخوام درخواست بدم و میخوام یکی از توصیه نامه هامو از دانشگاه بگیرم حالا این استاد محترم ایمیل آکادمیک نداره! دانشگاه سربرگ انگلیسی نداره! مهر انگلیسی هم نداره!! حالا من چه نوع گلی به سرم بگیرم؟
    شما یعنی دانش آموز دبیرستان هستی الان؟ اگه بله، خب توصیه نامه از دانشگاه چندان به کارتون نمیاد احتمالا. باید کسی شما رو توصیه کنه که شناخت کافی از شرایط شما داشته باشه.
    این دانشگاهی که میگید چه دانشگاهیه؟! تقریبا همه ی دانشگاه ها سربرگ و مهر انگلیسی دارند و حتی اگه استادی ایمیل آکادمیک نداشته باشه، به راحتی میتونه براش درخواست بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    شما یعنی دانش آموز دبیرستان هستی الان؟ اگه بله، خب توصیه نامه از دانشگاه چندان به کارتون نمیاد احتمالا. باید کسی شما رو توصیه کنه که شناخت کافی از شرایط شما داشته باشه.
    این دانشگاهی که میگید چه دانشگاهیه؟! تقریبا همه ی دانشگاه ها سربرگ و مهر انگلیسی دارند و حتی اگه استادی ایمیل آکادمیک نداشته باشه، به راحتی میتونه براش درخواست بده.
    من دانشجو هستم ولی برای لیسانس میخواستم اقدام کنم!
    دو تا از توصیه نامه هامو که از مدرسه میگیرم! ولی میخواستم یکیشم از دانشگاه بگیرم چون این استاده خوب میشناسه منو!
    بله تقریبا همه دارن ولی این دانشگاه (آل طه) کلا پنجاه سال از بقیه عقبه!
    یعنی الان از دانشگاه نگیرم؟ فقط از مدرسه بگیرم؟
    خب الان مدرسه ها هم نه سربرگ نه مهر انگلیسی دارن!(ایمیلم که هیچ) مشکلی پیش نمیاد؟

Banned

من دانشجو هستم ولی برای لیسانس میخواستم اقدام کنم!
    دو تا از توصیه نامه هامو که از مدرسه میگیرم! ولی میخواستم یکیشم از دانشگاه بگیرم چون این استاده خوب میشناسه منو!
    بله تقریبا همه دارن ولی این دانشگاه (آل طه) کلا پنجاه سال از بقیه عقبه!
    یعنی الان از دانشگاه نگیرم؟ فقط از مدرسه بگیرم؟
    خب الان مدرسه ها هم نه سربرگ نه مهر انگلیسی دارن!(ایمیلم که هیچ) مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام

1- برای یک دانش آموز تهیه LOR از یک استاد دانشگاه می تونه صحنه سازی به حساب بیاد (مگر در موارد بسیار خاص که فرد در کاری علمی با اون استاد همکاری کرده باشه که موردی هست که زیاد اتفاق نمی افته)... توصیه می کنم توصیه نامه رو از محیط های آموزشی که در حیطه فعالیتتون بوده تهیه بفرمایید...

2- اگر مدرسه سربرگ نداره، نامه رو روی یکی از سربرگ های رسمی که برای ارسال نامه های داخلی و بخش نامه ها استفاده میشن، دریافت کنید و بعد اون رو ترجمه کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم