صفحه 268 از 334 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Banned

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال ابتدایی. letter of recommendation یه فرمه که باید از سایت دانشگاه دانلودش کرد و به استاد داد یا یه متن تعریف و تمجید روی یه کاغذ معمولی؟
    اگه فرمه کجای سایت دانشگاه باید اونو دانلود کرد و در تمام وقت ها این فرم ها قابل دانلود هستن یا فقط در فصل پذیرش در دسترس قرار میگیرن؟
    ممنون
    سلام

1- در مواردی که online submission یک فرم خاص به صورت محرمانه برای استاد ایمیل میشه تا پر کنه... برای hard-copy submission بعضا فرمی در نظر گرفته نمیشه و LoR روی سربرگ و به فرم یک نامه معمولی پرینت گرفته و ارسال میشه...

2- در حالت اول اصلا در دسترس applicant نیست... در حالت دوم هم معمولا بنا بر inquiry از طرف applicant فرم hard copy ارائه میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member naturalbb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل- تربیت مدرس + دانشگاه تهران

سلام یچه ها. من از 3 تا ریکامندیشن 2 تا از استاد راهنما و مشاور دارم. متاسفانه بقیه اساتید ریکام نمیدن به من. میگن که باید باما مقاله داده باشی و این حرفا. من یه مقاله با یکی از بچه ها که تا 3 4 ماه دیگه از تزش دفاع میکنه دارم. ژورنال بسیارخوبی هم هست. میخوام بدونم میتونم از این PhD Candidate به عنوان نفر سوم توصیه نامه بگیرم؟ و سوال دیگه اینکه اگر در قسمت position مربوط به ایشون بنویسم PhD مشکلی پیش میاد؟ اصلا امکان داره که بفهمن ایشون هنوز دکتراشو نگرفته؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط naturalbb نمایش پست ها
    سلام یچه ها. من از 3 تا ریکامندیشن 2 تا از استاد راهنما و مشاور دارم. متاسفانه بقیه اساتید ریکام نمیدن به من. میگن که باید باما مقاله داده باشی و این حرفا. من یه مقاله با یکی از بچه ها که تا 3 4 ماه دیگه از تزش دفاع میکنه دارم. ژورنال بسیارخوبی هم هست. میخوام بدونم میتونم از این PhD Candidate به عنوان نفر سوم توصیه نامه بگیرم؟ و سوال دیگه اینکه اگر در قسمت position مربوط به ایشون بنویسم PhD مشکلی پیش میاد؟ اصلا امکان داره که بفهمن ایشون هنوز دکتراشو نگرفته؟
    سلام

- قطعا معرفی یک PhD candidate به عنوان یک PhD graduate به هیچ عنوان توصیه نمی شه... چرا که در صورت مشخص شدن، ممکن هست خیلی براتون گرون تمام بشه...

- اصولا recommender باید applicant رو به خوبی بشناسه... این که فرد مورد نظر یک PhD candidate باشه بالقوه ایرادی نداره، به شرطی که فرد بتونه به صورت موثر در قبال تعریف هایی که از applicant می کنه دلیل بیاره... ولی خب اینکه بار یک LoR از طرف یک استاد بشتر هست، غیرقابل انکار هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member naturalbb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل- تربیت مدرس + دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

- قطعا معرفی یک PhD candidate به عنوان یک PhD graduate به هیچ عنوان توصیه نمی شه... چرا که در صورت مشخص شدن، ممکن هست خیلی براتون گرون تمام بشه...

- اصولا recommender باید applicant رو به خوبی بشناسه... این که فرد مورد نظر یک PhD candidate باشه بالقوه ایرادی نداره، به شرطی که فرد بتونه به صورت موثر در قبال تعریف هایی که از applicant می کنه دلیل بیاره... ولی خب اینکه بار یک LoR از طرف یک استاد بشتر هست، غیرقابل انکار هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    متین جان در سایت دانشگاه چیزی نگفته در مورد این که examiner هامون کیا باید باشن. اگر بدونمPhD Candidate بنویسم مشکلی ایجاد نمیشه همین کارو میکنم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط naturalbb نمایش پست ها
    متین جان در سایت دانشگاه چیزی نگفته در مورد این که examiner هامون کیا باید باشن. اگر بدونمPhD Candidate بنویسم مشکلی ایجاد نمیشه همین کارو میکنم
    سلام

عرض کردم، legally مشکلی پیش نمیاد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member ashima63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renwable Energy

سلام!
    ریکام یه استاد خارجی که رییس یک دانشکده غیر از رشته خودت هست و با هم یه مقاله کار کردین، تاثیری داره تو قبولی رشته خودت؟
    من مکانیکم ایشون مدیریت انرژیه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ashima63 نمایش پست ها
    سلام!
    ریکام یه استاد خارجی که رییس یک دانشکده غیر از رشته خودت هست و با هم یه مقاله کار کردین، تاثیری داره تو قبولی رشته خودت؟
    من مکانیکم ایشون مدیریت انرژیه.
    سلام

اگر بتونه موثر و کافی از شما تعریف بکنه بله... ولی اگر قرار باشه صرفا بگه: "با من یک مقاله کار کرده"، جز از بین بردن یکی از LoR های شما، کاری صورت نداده!...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member ashima63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renwable Energy

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اگر بتونه موثر و کافی از شما تعریف بکنه بله... ولی اگر قرار باشه صرفا بگه: "با من یک مقاله کار کرده"، جز از بین بردن یکی از LoR های شما، کاری صورت نداده!...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    خیلی ممنونم که جواب دادید دوست عزیز
    والا ایشون رو از لینکدین پیدا کردم یک مقاله گذاشته بودن، نظرمو نوشتم و یک مقدار بحث کردیم. بعد تموم شد و فرداش دیدم پیجم رو خوندن و پیام دادن که دیسیژن بردت رو خوندم به دانشگاه ما هم فکر کن. گفتم باشه فکر می کنم! بعد خودشون گفتن سی وی بفرست که فرستادم و بعد گفتن ریکام من برات مینویسم( من هیچی نگفته بودم). بعد خودم پیشنهاد دادم طبق توصیه یکی از دوستان، که با هم مقاله بدیم که ایشون هم استقبال کردن. آدم معتبری هست مشاور وزیر بوده و اینها. ولی میدونم واسه اون طرف این عناوین کسی رو هیجان زده نمیکنه که فاند بده به من! فقط امیدوارم تاثیر داشته باشه حتی اندک

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ashima63 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که جواب دادید دوست عزیز
    والا ایشون رو از لینکدین پیدا کردم یک مقاله گذاشته بودن، نظرمو نوشتم و یک مقدار بحث کردیم. بعد تموم شد و فرداش دیدم پیجم رو خوندن و پیام دادن که دیسیژن بردت رو خوندم به دانشگاه ما هم فکر کن. گفتم باشه فکر می کنم! بعد خودشون گفتن سی وی بفرست که فرستادم و بعد گفتن ریکام من برات مینویسم( من هیچی نگفته بودم). بعد خودم پیشنهاد دادم طبق توصیه یکی از دوستان، که با هم مقاله بدیم که ایشون هم استقبال کردن. آدم معتبری هست مشاور وزیر بوده و اینها. ولی میدونم واسه اون طرف این عناوین کسی رو هیجان زده نمیکنه که فاند بده به من! فقط امیدوارم تاثیر داشته باشه حتی اندک
    سلام

دید این استاد از شما احتمالا به صرف CV ی هست که براش تازه ارسال کرده اید...
    میشه به جرات گفت این سطح شناخت برای ارائه یک LoR موثر کفایت نمی کنه...
    اگر من جای شما بودم و گزینه معقول تری برای LoR داشتم، از این گزینه عبور می کردم...

به هر حال براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان. من فوق لیسانس دارم و میخوام برای یک فوق دیگه اپلای کنم. ریکام رو باید از استادای فوقم بگیرم (آخرین مقطع تحصیلی) یا از استادای لیسانس ( مقطع قبل از مقطع درخواستی برای اپلای)؟؟