صفحه 270 از 334 نخستنخست ... 170220260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط MoshfeghAli نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر.
    بنده فارغ التحصیل دانشگاه علمی کاربردی مخابرات هستم و به دلیل اینکه دانشگاه ما متاسفانه اساتید چندان جالبی نداره (عمدتا فوق لیسانس هستن و کارمند خود شرکت مخابرات) بنده برای تهیه LoR دچار مشکل عمده هستم! نه رزومه درست و حسابی علمی دارن و نه اینکه متاسفانه چیزی از LoR بارشون میشه!
    حتی بنده 3 مقاله ISI ای که دارم رو خودم به تنهایی و با دوستانم کار کردیم!
    کلا برای افرادی مثل بنده چه راه حل هایی وجود داره؟ باید بگردم توی دانشگاه های دیگه و اساتیدی که اصلا نمیشناسمشون؟
    اگر همین اساتید خود دانشگاهمون رو توجیه کنم و ازشون LoR بگیرم میتونه مفید واقع بشه؟ یا اینکه برعکس رزومه بنده رو هم خراب میکنه؟
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

دوست خوبم
    متن ریکام رو خودتون بنویسید و ازشون بخوایید که امضاش کنن روی سربرگ دانشگاه
    در مورد اینکه اساتید قوی نداشتید کاریش نمیشه کرد
    البته خیلی بزرگ بودن استاد (جز در موارد خاص) نمیتونه زندگینامه اکادمیک شما رو زیز و رو کنه
    پس خیلی نگران نباشید

ببینید یا یه استادی خیلی بزرگه و توی رشته ش صاحب نام که خب اونا هر کسی رو به طور خاص ریکام نمیکنند ولی در حال اسم و امضاشون پای ریکام ها پوینت مثبته (تعداد این اساتید زیاد نیست)
    یه سری از اساتید هم استادهای نسبتا معمولی هستند که (با تمام احترامی که براشون قایلم) ریکامهاشون حالت معمولی و فرمالیته خواهد داشت

شما بیشتر به این استاد ها ممکنه برای پر کردن ریکام های انلاین نیاز پیدا کنید. که خب توی ریکام پر کردن انلاین هم "خیلی" فرقی نمیکنه استادتون 80 تا ای اس ای داشته باشه یا 8 تا یا هیچی..

بحث ریکام بیشتر اینه که یه ادم اکادمیک که سال ها با شما کار کرده شما رو از لحاظ علمی و اخلاقی تایید کنه. به همین راحتی و سادگی!
    به جز مورد اول (استادهای خیلی خاص) باقی موارد تقریبا در یک سطح حساب میشه

اگه بتونید از استادید حداقل (استادیار) ریکام بگیرید خب خیلی بهتره تا یه دانشجوی فوق لیسانس و یا کارمند مخابرات!

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    اکثر دانشگاه ها هنوز ریکام کاغذی قبول می کنن، اگه استاد قبول می کنه می تونید متن ریکام رو بنویسید و فقط بدید استاد امضا کنه، البته قبلش مطمئن شید دانشگاه ریکام کاغذی قبول می کنه

از کجا بفهمیم دانشگاه ریکام کاغذی قبول میکنه یا نه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadnazari نمایش پست ها
    از کجا بفهمیم دانشگاه ریکام کاغذی قبول میکنه یا نه؟
    سلام

در وب سایت هر program و در admission requirement اومده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام بچه ها.
    سوالم فوریه. واقعا ممنون میشم اگر زود جواب بدید.
    استادم ایمیلشو داده که خودم توصیه نامه ها رو بفرستم، حالا سوالم اینه که آی پی رو چک میکنن؟ چه کار باید کنم دقیقا که مشکلی پیش نیاد و متوجه نشن که خودم فرستادم؟ برم کافی نت یا از ف----ی--ل----ت--ر شکن استفاده کنم؟
    لطف میکنید اگر دقیق راهنمایی کنید.
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    سوالم فوریه. واقعا ممنون میشم اگر زود جواب بدید.
    استادم ایمیلشو داده که خودم توصیه نامه ها رو بفرستم، حالا سوالم اینه که آی پی رو چک میکنن؟ چه کار باید کنم دقیقا که مشکلی پیش نیاد و متوجه نشن که خودم فرستادم؟ برم کافی نت یا از ف----ی--ل----ت--ر شکن استفاده کنم؟
    لطف میکنید اگر دقیق راهنمایی کنید.
    نه چک نمی کنن بفرست، فیل تر ش کن هم آی پی رو عوض می کنه ولی زیاد اهمیتی نداره.

سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی سال آخر رشته mba دانشگاه ازاد واحد الکترونیک هستم و بعدش باید برم سربازی ولی قصد دارم بعد از سربازی برای خارج اقدام کنم حالا سوال من اینجاست که نمیدونم اساتید بعد از دو سال به من توصیه نامه میدهند یا نه شاید هم منو اصلا نشناسند لطفا بهم بگید چیکار باید بکنم تا دو سال دیگه به خاطر 3 تا توصیه نامه آرزوهام از بین نره.......
    با تشکر فراوان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadenayat نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی سال آخر رشته mba دانشگاه ازاد واحد الکترونیک هستم و بعدش باید برم سربازی ولی قصد دارم بعد از سربازی برای خارج اقدام کنم حالا سوال من اینجاست که نمیدونم اساتید بعد از دو سال به من توصیه نامه میدهند یا نه شاید هم منو اصلا نشناسند لطفا بهم بگید چیکار باید بکنم تا دو سال دیگه به خاطر 3 تا توصیه نامه آرزوهام از بین نره.......
    با تشکر فراوان
    سلام

کار خاصی نمی تونید بکنید.. چون به هر حال حتی اگر از الان هم باهاشون هماهنگی کنید، ممکن هست سر بزنگاه تغییر عقیده بدن و امتناع کنند...
    به هر حال توصیه می کنم با اساتیدی که اصطلاحا "عیاق"تر هستید مسئله رو در میان بگذارید و این آمادگی ذهنی رو داشته باشید که بعد از سربازی ممکن هست نیاز باشه برای تهیه LoR سراغ کسان دیگه ای برید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

کار خاصی نمی تونید بکنید.. چون به هر حال حتی اگر از الان هم باهاشون هماهنگی کنید، ممکن هست سر بزنگاه تغییر عقیده بدن و امتناع کنند...
    به هر حال توصیه می کنم با اساتیدی که اصطلاحا "عیاق"تر هستید مسئله رو در میان بگذارید و این آمادگی ذهنی رو داشته باشید که بعد از سربازی ممکن هست نیاز باشه برای تهیه LoR سراغ کسان دیگه ای برید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام با تشکر از حوابتون
    ایا میشه خودم یک ایمیل تقلبی بسازم به اسم اساتیدم و توصیه نامه را بنویسم چه مشکلاتی ممکنه برام پیش بیاد؟؟؟؟
    با اشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadenayat نمایش پست ها
    سلام با تشکر از حوابتون
    ایا میشه خودم یک ایمیل تقلبی بسازم به اسم اساتیدم و توصیه نامه را بنویسم چه مشکلاتی ممکنه برام پیش بیاد؟؟؟؟
    با اشکر
    سلام

بعضی دانشگاه ها ایمیل و ارتباطش با استاد رو چک می کنند و ار شما ما می خوان که لینک webpage استاد که در اون آدرس ایمیلش اومده رو نشان بدید (یا خودشون چک می کنند)
    در این صورت و انجام چنین کاری جدا به دردسر خواهید افتاد و احتمالا کلا reject میشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

من با سه تا از اساتیدم درباره اینکه بهم ریکام میدن یا نه صحبت کردم که خوشبختانه سه تاشون اوکی دادن بهم. ایمیل هم بهشون زدم و رزومم رو واسشون فرستادم تا مطالعه کنن و در جریان باشن. حالا یکی از استادام یه فایل پی دی اف واسم فرستاد با عنوان recommendation letter و زیرشم امضای اسکن شده شو گذاشته. توشم یه سری تعریف و تمجید ازم کرده.
    حالا من موندم این همون recommendation letterه؟
    پس اینی که میگن بعضی دانشگاها مستقیم با خود استاد مکاتبه میکنن؟
    یا بعضی دانشگاه ها فرم خاصی دارن برای ریکامندیشن که استاد باید پر کنه اینا جریانش چیه؟