صفحه 281 از 334 نخستنخست ... 181231271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام دوستان
    استاد مشاور من متاسفانه ایران نیستند و برای ریکامندیشن بهم گفتند که متن رو بنویس و روی سربرگ دانشگاه پرینت بگیر و برام ایملش کن و بعد من امضاش میکنم و اسکن شده اش رو برات میفرست.
    بعد هم من باید برم دانشگاه، نامه رو مهر و موم کنم و بفرستم برای دانشگاه مقصد. (دانشگاه مقصد هم تاکید کرده که نامه حتماً باید با مهر و امضا و تاریخ و بشکل محرمانه باشه)
    حالا با توجه به اینکه نامه من اسکن خواهد شد و به همچنین امضای استاد! به نظر شما مشکل پیش میاد؟
    دوستان خواهش میکنم پاسخم رو بدید. خیلی استرس گرفتم
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان،
    بنده قصد دارم برای توصیه نامه هام دو نفر استادیار و یکی هم شغلی معرفی کنم. با توجه به اینکه توی سایت دپارتمان ها نوشته شده که توصیه نامه ی شغلی هم قابل قبوله. به نظرتون اون یک توصیه نامه شغلی میتونه اثر منفی روی پروفایلم داشته باشه؟؟؟
    من به دلیل اینکه این دو استاد و مدیر شرکت اطمینان خاطر بهم دادن که هر تعداد ریکامندیشن بفرستم پر میکنن میخوام اینکار را انجام بدم که خیالم بابت توصیه نامه ها راحت باشه.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بنده قصد دارم برای توصیه نامه هام دو نفر استادیار و یکی هم شغلی معرفی کنم. با توجه به اینکه توی سایت دپارتمان ها نوشته شده که توصیه نامه ی شغلی هم قابل قبوله. به نظرتون اون یک توصیه نامه شغلی میتونه اثر منفی روی پروفایلم داشته باشه؟؟؟
    من به دلیل اینکه این دو استاد و مدیر شرکت اطمینان خاطر بهم دادن که هر تعداد ریکامندیشن بفرستم پر میکنن میخوام اینکار را انجام بدم که خیالم بابت توصیه نامه ها راحت باشه.
    چه جالب منم دقیقا همین تصمیمو دارم. یه راهنما که دانشیاره، یه استاد که استادیاره، و یه همکار در دانشگاه که اونم استادیاره. ببین اینقد حساس نباش مشکلی نیست. آخه بعضی رشته ها واقعا فول پراف کم دارن و تازه وقتی هم که دارن سنشون اینقد زیاده که باز نشست شدن و با ما کلاس نداشتن. یا تو زمینه کاری ما نیستن. اینم از بدشانسی ماس. در ضمن اسنقد سابقه تدریس جور کردیم که بالاخره یه ریکام براش بگیریم بگیم چیکار کردیم دیگه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    نه هیچ اشکالی نداره که در کنار توصیه نامه آکادمیک یک توصیه نامه شغلی هم داشته باشید. فقط بهتره به روز باشه یعنی مثلا از پنج شش سال پیش نباشه و اینکه لااقل یک توصیه نامه آکادمیک هم داشته باشید.

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_Ev نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پاییز سال اینده میخوام اقدام کنم. سوالی که من برای فرستادن ریکام دارم اینه که حتما نامه ریکام باید تو سربرگ دانشگاه و امضا شده باشه؟
    نمیشه که نامه به صورت pdf و با ایمیل دانشگاهی استاد فرستاده بشه (بدون نیاز به پرینت روی کاغذ سربرگ و امضا و اسکن دوباره)؟

میزان سختگیری دانشگاههای مختلف در مورد مدارک مورد نیاز برای اپلای با هم دیگه متفاوته. حالت رسمی اینه که ریکام روی کاغذ سربرگ دار پرینت شده باشه، ولی شاید این مساله برای دانشگاه مورد نظر شما اهمیتی نداشته باشه. بنابراین یه ایمیل به admission office دانشگاه مورد نظرتون بزنید و این موضوع رو ازشون بیرسید.
    ضمنا الان دیگه اکثر دانشگاهها ریکام رو در قالب یه پرسش نامه مستقیما به ایمیل اساتید مبفرستن و شاید اصلا نیازی به گرفتن ریکام پرینت شده از استاد نباشه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

سلام به همه

من همین الان عضو شدم. توی فاروم دیدم که یه نفر گفته بود برای 10 یا 15 دانشگاه اپلای کرده.سئوال من اینه چطوری ما به اساتید بگیم 15 بار ریکام بدن؟ یعنی چطوری اینارو راضی کنیم؟

دوستان عزیز یه سوالی داشتم. آیا دانشگاه ها متن ریکامندیشن ها رو هم مثل SOP از بابت plagiarism چک می کنن؟ من می خوام برای چند تا دانشگاه اپلای کنم و قراره از چند تا استاد مختلف ریکام بگیرم. اونام گفتن خودت بنویس بیار بده ما برات بفرستیم. حالا اگر یه متنی رو استاد الف برای دانشگاه X بفرسته و همون متن رو استاد ب برای دانشگاه Y بفرسته مشخص می شه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوالی داشتم. آیا دانشگاه ها متن ریکامندیشن ها رو هم مثل SOP از بابت plagiarism چک می کنن؟ من می خوام برای چند تا دانشگاه اپلای کنم و قراره از چند تا استاد مختلف ریکام بگیرم. اونام گفتن خودت بنویس بیار بده ما برات بفرستیم. حالا اگر یه متنی رو استاد الف برای دانشگاه X بفرسته و همون متن رو استاد ب برای دانشگاه Y بفرسته مشخص می شه؟
    نه اگر از اینترنت کپی نکرده باشید قابل ردگیری نیست. ولی در هر حال یک متن عمومی و غیر مشخص که همه استادهای مختلف بطور یکسان بخواهند بفرستند خیلی قوی نیست. توصیه نامه باید بطور خیلی مشخص به درسهایی که شما با آن استاد گذرانده اید و موارد همکاری شما با استاد و برآورد استاد از توانایی شما در آن همکاریهای مشخص اشاره کنه و طبعا اگر شما یک متن ثابت را برای همه استفاده کنید این موارد مشخص در آن وجود نخواهد داشت.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

استاد راهنمای من برایم یک توصیه نامه خوب نوشته بود که به همان وسیله اپلای کردم. برای آشنایی شما با آن همین جا قرارش میدهم.

http://s6.picofile.com/file/82250424...etter.pdf.html
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member AliZeus11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson University - MSc in Management

سلام بر همگی
    دوستان دو تا سوال دارم:
    1- معمولا چند روز بعد از سابمیت کردن اپلیکیشن و درج اسامی رفرنسها، به اساتید ایمیل میزنن بابت ریکامندیشن؟
    2- آیا وقتی به رفرنس ایمیل مربوط به ریکام رو میفرستن، به ما هم اطلاع میدن (از طریق ایمیل) که فلان روز به فلان استاد ایمیل زدیم؟
    شاید سوالام کمی مسخره بنظر برسه، ولی واسه این میپرسم که ببینم آدم میتونه به اساتید یادآوری کنه که آقا ایمیل ریکام من اومده، بی زحمت ایمیلتو چک کن یا حواست باشه بین بقیه ایمیل هات گم و گور نشه نیاز به شرح نیست، همگی با اساتید فرهیخته ایرانی آشناییت داریم
    ممنونم
    " .IF YOU WANT SOMETHING, GO GET IT. PERIOD "