صفحه 282 از 334 نخستنخست ... 182232272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط AliZeus11 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    دوستان دو تا سوال دارم:
    1- معمولا چند روز بعد از سابمیت کردن اپلیکیشن و درج اسامی رفرنسها، به اساتید ایمیل میزنن بابت ریکامندیشن؟
    2- آیا وقتی به رفرنس ایمیل مربوط به ریکام رو میفرستن، به ما هم اطلاع میدن (از طریق ایمیل) که فلان روز به فلان استاد ایمیل زدیم؟
    شاید سوالام کمی مسخره بنظر برسه، ولی واسه این میپرسم که ببینم آدم میتونه به اساتید یادآوری کنه که آقا ایمیل ریکام من اومده، بی زحمت ایمیلتو چک کن یا حواست باشه بین بقیه ایمیل هات گم و گور نشه نیاز به شرح نیست، همگی با اساتید فرهیخته ایرانی آشناییت داریم
    ممنونم
    سلام. فکر می کنم به دانشگاه ها بستگی داره. من تجربه ی یه دانشگاهو دارم که در جا بعد از سابمیت کردن اپلیکیشن ایمیل رو فرستادن به اساتیدم و وقتی هم که اونا سابمیت کردن ریکام رو ، به من از طرف دانشگاه مقصد ایمیلش اومد که ریکامات رسیده بهمون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AliZeus11 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    دوستان دو تا سوال دارم:
    1- معمولا چند روز بعد از سابمیت کردن اپلیکیشن و درج اسامی رفرنسها، به اساتید ایمیل میزنن بابت ریکامندیشن؟
    2- آیا وقتی به رفرنس ایمیل مربوط به ریکام رو میفرستن، به ما هم اطلاع میدن (از طریق ایمیل) که فلان روز به فلان استاد ایمیل زدیم؟
    شاید سوالام کمی مسخره بنظر برسه، ولی واسه این میپرسم که ببینم آدم میتونه به اساتید یادآوری کنه که آقا ایمیل ریکام من اومده، بی زحمت ایمیلتو چک کن یا حواست باشه بین بقیه ایمیل هات گم و گور نشه نیاز به شرح نیست، همگی با اساتید فرهیخته ایرانی آشناییت داریم
    ممنونم
    با تجربه خودم که پارسال من اپلای کردم
    1- ایمیل ریکام به استادها، برای برخی از دانشگاه ها همون لحظه که ایمیل رو وارد کردم و رفتم به مرحله بعدی اپلیکیشن فرم(قبل از سابمیت نهایی) ارسال شد، برای برخی از دانشگاه ها بعد از سابمیت کردن (قبل از پرداخت فی) و برای برخی از دانشگاه ها بعد از پرداخت اپلیکیشن فی ایمیل ارسال شد. (و توی همه اینها تا جایی که می دونم ایمیل بلافاصله فرستاده شد نا با تاخیر چند روزه!) و موردی هم بود که اصلا ایمیلی به استادها نرسید (دانشگاه تگزاس سن آنتونیو)
    2.دو تا یا سه تا از دانشگاه ها رو یادمه که همون لحظه به من هم ایمیل زده شد که به استادها ایمیل فرستاده شده و برای تعدادی از دانشگاه ها بعد از سابمیت ریکام از طرف استادها به من ایمیل زده میشد که ریکام استاد سابمیت شده.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member AliZeus11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson University - MSc in Management

ممنون از راهنمایی دوستان.
    پس میشه این نتیجه رو گرفت که ارسال ایمیل ریکام بصورت سیستمی و اوتوماتیک هستش. به محض تکمیل قسمت بخش رفرنس ها یا سابمیت نهایی اپلیکیشن، سیستم بلافاصله لینک بخش ریکام رو واسه اساتید میفرسته.
    موفق باشید
    " .IF YOU WANT SOMETHING, GO GET IT. PERIOD "

دوستان اگه ریکام ها بعد ددلان توسط استاد فرستاده بشه مشکلی به وجود میاد ؟ مثلا یک یا دو روز بهد از ددلان ؟
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    دوستان اگه ریکام ها بعد ددلان توسط استاد فرستاده بشه مشکلی به وجود میاد ؟ مثلا یک یا دو روز بهد از ددلان ؟
    مرسی
    سلام
    معمولا در حد چند روز ( و گاهی بیشتر) تاخیر در دریافت ریپورت نمرات، ریکامها، و ... مشکل خاصی ایجاد نمیکنه. اما به هر حال برای اطمینان خاطر قطعا بهتره که همه چیز تا ددلاین کامل شده باشه. چون به هر حال تاریخی که مشخص شده ددلاین هست و مهم هست که همه چیز تا اون موقع آماده باشه. شاید هم برخی دانشگاه ها سختگیری هایی به عمل بیارند.

Junior Member Miss_Success آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی فناوری اطلاعات

دوستان آیا کسی در این مورد میدونه که recomهایی ک امسال میفرستیم آیا در پرونده مان در دانشگاه X در آمریکا باقی می ماند و مثلا اگر دوباره بخوایم برای آن دانشگاه اقدام کنیم باید مجدد recom بفرستیم یا همان پرونده را با همان recom ها میشه دوباره ب جریان انداخت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss_Success نمایش پست ها
    دوستان آیا کسی در این مورد میدونه که recomهایی ک امسال میفرستیم آیا در پرونده مان در دانشگاه X در آمریکا باقی می ماند و مثلا اگر دوباره بخوایم برای آن دانشگاه اقدام کنیم باید مجدد recom بفرستیم یا همان پرونده را با همان recom ها میشه دوباره ب جریان انداخت؟
    سلام.
    من تا حالا دو نوع برخورد دیده ام. برخی نگه می دارند و به اپلیکیشن بعدی انتقال می دهند. برخی هم توصیه نامه ی جدید می خواهند. از دانشگاه مقصد جویا شوید که کدام برخورد را دارند.
    دوستان عزیز، اگر سؤالی در مورد GRE دارید که مایل هستید من به آن پاسخ دهم، لطفن سؤال را در مرتبط ترین تاپیک مطرح نمایید و "تنها" لینک آن را برای من به صورت پیام خصوصی بفرستید. از مطرح کردن سؤال به شکل خصوصی خودداری کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

دوستان عزیز این پیج خیلی وقته بازدید نداشته، خواهش میکنم اگه کسی دید جواب بده:

من یه سوال مهم دارم، ددلاین دانشگاهم 15 دسامبر، من نمیدونم حتما باید اول تمام مراحل اپلیکیشن آنلاین رو انجام بدم و سابمیت کنم بعد این ایمیل به اساتیدم فرستاده میشه؟!
    یا میتونم قبل اینکه تمام مراحل رو انجام بدم، و قبل سابمیت مدارک، ایمیل استاد رو وارد کنم و براش ایمیل دانشگاه فرستاده میشه؟!

مشکلم اینجاست که خوب باید اساتید قبل 15 دسامبر ریکام هاشونو سابمیت کنن، اگه ایمیل به اساتید منوط به سابمیت اپلیکیشن من باشه که خوب من باید هرچه سریعتر فرم رو پر کنم و مدارکمو آپلود کنم، که با سابمیت من ایمیل واسه اساتید فرستاده شه.
    کسی تجربه داره؟ این اولین دفعه ایه که من دارم اپلای میکنم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    دوستان عزیز این پیج خیلی وقته بازدید نداشته، خواهش میکنم اگه کسی دید جواب بده:

من یه سوال مهم دارم، ددلاین دانشگاهم 15 دسامبر، من نمیدونم حتما باید اول تمام مراحل اپلیکیشن آنلاین رو انجام بدم و سابمیت کنم بعد این ایمیل به اساتیدم فرستاده میشه؟!
    یا میتونم قبل اینکه تمام مراحل رو انجام بدم، و قبل سابمیت مدارک، ایمیل استاد رو وارد کنم و براش ایمیل دانشگاه فرستاده میشه؟!

مشکلم اینجاست که خوب باید اساتید قبل 15 دسامبر ریکام هاشونو سابمیت کنن، اگه ایمیل به اساتید منوط به سابمیت اپلیکیشن من باشه که خوب من باید هرچه سریعتر فرم رو پر کنم و مدارکمو آپلود کنم، که با سابمیت من ایمیل واسه اساتید فرستاده شه.
    کسی تجربه داره؟ این اولین دفعه ایه که من دارم اپلای میکنم.
    سلام
    این دو تا پست رو از من بخونید، که جواب سوالهای شما میشه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2147271
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2145924

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    این دو تا پست رو از من بخونید، که جواب سوالهای شما میشه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2147271
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2145924
    ممنونم از شما دوست عزیز که وقت گذاشتین واسه جواب دادن
    آره گفته شما کاملا درسته، منم امروز صبح متوجه شدم وقتی که یکی از استادام توصیه نامشو فرستاد و برام ایمیل اومد از اون دانشگاه که فلان استاد توصیه نامشو فرستاده، و تو خود فرم اپلیکیشن هم ساعت دقیق ثابمیت ریکام رو زده بودن.
    من هنوز اپلیکیشن فی رو پرداخت نکردم و چند تا کار کوچیکم مونده. خیلی خوبه که قبل سابمیت نهایی هم استادا میتونن توصیه بدن. البته با توجه به گفته شما همیشه هم شاید اینطور نباشه.