صفحه 283 از 334 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    ممنونم از شما دوست عزیز که وقت گذاشتین واسه جواب دادن
    آره گفته شما کاملا درسته، منم امروز صبح متوجه شدم وقتی که یکی از استادام توصیه نامشو فرستاد و برام ایمیل اومد از اون دانشگاه که فلان استاد توصیه نامشو فرستاده، و تو خود فرم اپلیکیشن هم ساعت دقیق ثابمیت ریکام رو زده بودن.
    من هنوز اپلیکیشن فی رو پرداخت نکردم و چند تا کار کوچیکم مونده. خیلی خوبه که قبل سابمیت نهایی هم استادا میتونن توصیه بدن. البته با توجه به گفته شما همیشه هم شاید اینطور نباشه.
    البته من یک دانشگاهم بعد از سابمیت توصیه نامه ایمیل نزد و من توی صفحه ی اپلیکیشنم می تونم چک کنم که کیا ریکام رو فرستادن. گویا این ایمیل اومدنه برای همه ی دانشگاه ها صادق نیست. حواستون باشه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    البته من یک دانشگاهم بعد از سابمیت توصیه نامه ایمیل نزد و من توی صفحه ی اپلیکیشنم می تونم چک کنم که کیا ریکام رو فرستادن. گویا این ایمیل اومدنه برای همه ی دانشگاه ها صادق نیست. حواستون باشه.
    کاملا درسته، ممنونم از در اختیار گذاشتن اطلاعاتتون.
    کلا موقع اپلای باید حواسمون به خیلی چیزا باشه، بعضی دانشگاه ها گویا تا هزینه رو ندی ایمیل به استاد فرستاده نمیشه همونطور که دوستمون AFTERاشاره کردن، یا مواردی هم مثل مال شماست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام خدمت همه دوستان
    سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    استادی دارم که می خوام ازش ریکامنیشن بگیرم. استادی هست جوان و جالبه که رویه ای داره که گویا مسائل مربوط به ریکامندیشن رو تا حد زیادی به خود دانشجو محول می کنه تا دانشجو واسه خودش ارزیابی بکنه.
    من خودم با این کار موافق نیستم ولی فکر نکنم بشه چونه زد و اینا...
    حالا بخشی از سوال من اینه که اصلا این ریکامندیشن های انلاین چجوریه لینک برای اساتید می فرستن بعد اونا متن باید بنویسن یا مثلا سوال های استاندارد در مورد دانشجو جواب می دن یا هر دو حالت رو داره؟
    دوم اینکه به فرض این استاد پر کردن فرم رو به من بسپاره چقدر احتمال داره این داستان لو بره؟ حالا اگه لو بره من به فنا میرم؟ قضیه عمومی بین دانشگاه ها مطرح میشه یانه؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    استادی دارم که می خوام ازش ریکامنیشن بگیرم. استادی هست جوان و جالبه که رویه ای داره که گویا مسائل مربوط به ریکامندیشن رو تا حد زیادی به خود دانشجو محول می کنه تا دانشجو واسه خودش ارزیابی بکنه.
    من خودم با این کار موافق نیستم ولی فکر نکنم بشه چونه زد و اینا...
    حالا بخشی از سوال من اینه که اصلا این ریکامندیشن های انلاین چجوریه لینک برای اساتید می فرستن بعد اونا متن باید بنویسن یا مثلا سوال های استاندارد در مورد دانشجو جواب می دن یا هر دو حالت رو داره؟
    دوم اینکه به فرض این استاد پر کردن فرم رو به من بسپاره چقدر احتمال داره این داستان لو بره؟ حالا اگه لو بره من به فنا میرم؟ قضیه عمومی بین دانشگاه ها مطرح میشه یانه؟
    سلام
    شما باید برید از اکانت ایمیل ایشون وارد صفحه ی ریکام بشید و کار رو انجام بدید. امکان نداره لو بره . چجوری می خواد این اتفاق بیفته؟ پاشید برید با اکانت اینترنت دانشگاه هم برید که IP یکی نباشه.
    بعدم معمولا چنتا سوال می پرسن از اساتید و اسکن ریکام اصلی که براتون نوشتن رو هم اپلود می کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    شما باید برید از اکانت ایمیل ایشون وارد صفحه ی ریکام بشید و کار رو انجام بدید. امکان نداره لو بره . چجوری می خواد این اتفاق بیفته؟ پاشید برید با اکانت اینترنت دانشگاه هم برید که IP یکی نباشه.
    بعدم معمولا چنتا سوال می پرسن از اساتید و اسکن ریکام اصلی که براتون نوشتن رو هم اپلود می کنن.
    خیلی ممنون از پاسختون.
    1-خوب همون دیگه مگه اونا یه لینک واسه استاد نمی فرستن؟ به فرض که استاد این لینک رو واسه من فروارد کنه انگار که من دارم از طرف استاد واسه خودم ریکام می نویسم درسته؟
    2- تقریبا تمام دانشگاه هایی که من می خوام اپلای کنم university of California هستن و سابمیت انلاین می خوان حالا یه سوال دارم همچین جاهایی که انلاین سابمیت میشه میدونم که توش یه سری سوال استاندارد داره که استاد ها باید جواب بدن و اگه اشتباه نکنم همچنین یه جایی هم داره که استاد ها توصیه نامه متنی می نویسن درسته؟ حالا این قسمت چجوریه یه متن رو فقط تو یه کادر کپی پیست می کنن یا اینکه باید تو یه نامه تو سربرگ دانشگاه بنویسنو بعد اسکن کنن و بعد بفرستن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون.
    1-خوب همون دیگه مگه اونا یه لینک واسه استاد نمی فرستن؟ به فرض که استاد این لینک رو واسه من فروارد کنه انگار که من دارم از طرف استاد واسه خودم ریکام می نویسم درسته؟
    2- تقریبا تمام دانشگاه هایی که من می خوام اپلای کنم university of California هستن و سابمیت انلاین می خوان حالا یه سوال دارم همچین جاهایی که انلاین سابمیت میشه میدونم که توش یه سری سوال استاندارد داره که استاد ها باید جواب بدن و اگه اشتباه نکنم همچنین یه جایی هم داره که استاد ها توصیه نامه متنی می نویسن درسته؟ حالا این قسمت چجوریه یه متن رو فقط تو یه کادر کپی پیست می کنن یا اینکه باید تو یه نامه تو سربرگ دانشگاه بنویسنو بعد اسکن کنن و بعد بفرستن؟
    1- استاد لینک رو می تونه برای شما بفرسته و شما ریکام رو پر کنید.
    2- بعد از علامت زدن چند گزینه ارزشیابی در مورد توانایی ها و دانش و آمادگی شما برای مقطع تحصیلی، و یه فیلد که در حد 150 کاراکتر استاد میزان آشنایی اش با شما رو توضیح میده، در قسمت بعدی توی یه سکشن جدا بسته به سیستم ریکام دانشگاه، می تونه یا تایپ کنه یا نامه ای رو اتچ کنه که البته الزامی هم نیست ولی توصیه میشه همون ریکام روی سربرگ دانشگاه و امضا شده استاد رو اسکن کنید و اتچ کنید.

Junior Member

دوستان توی دانشگاه های آمریکا، اگه کسی هنوز دانشگاهی می شناسه که ریکام کاغذی قبول می کنه می شه معرفی کنه، من تو ریکام آنلاین محدودیت دارم و می خوام چند نا هم کاغذی بفرستم. من تا الان هر می گردم دیگه کاغذی قبول نمی کنند.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_1621 نمایش پست ها
    دوستان توی دانشگاه های آمریکا، اگه کسی هنوز دانشگاهی می شناسه که ریکام کاغذی قبول می کنه می شه معرفی کنه، من تو ریکام آنلاین محدودیت دارم و می خوام چند نا هم کاغذی بفرستم. من تا الان هر می گردم دیگه کاغذی قبول نمی کنند.
    A&M
    USF
    اینارو من مطمئنم. ولی خیلیا رو دیدم هم انلاین قبول می کنن هم کاغذی.

Junior Member

سلام من دو تا سوال مهم داشتم ممنون میشم جواب بدید:

1.اگه سیستم دانشگاه آنلاین باشه لازمه که اول استاد زیر رکام امضا بزنه و بعد اسکن کنه و اونو بفرسته یا همون فایل ورد بفرسته قبوله؟

2. من یکی از استادایی که مخوام ازش رکام بگیرم استخدام دانشگاه ما و هیچ دانشگاهی نیست ولی ایمیل آکادمیک داره مشکلی پیش میاد یا نه؟و تو بخش employer فرمش چی میتونم بنویسم؟

Junior Member

سلام دوستان محترم
    من چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    1- چند تا توصیه نامه مرسوم هست؟ یکی کمه ؟
    2- اگه از چنر تا استاد بخوام توصیه نامه بگیرم باید متنش رو حتما تغییر بدم؟ ( با توجه به اینکه من فقط اسکن نامه رو میخوام بفرستم و خودم متن رو باید بنویسم و از اساتید بخوام امضا کنن)