صفحه 284 از 334 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط dar_b_dar نمایش پست ها
    سلام دوستان محترم
    من چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    1- چند تا توصیه نامه مرسوم هست؟ یکی کمه ؟
    2- اگه از چنر تا استاد بخوام توصیه نامه بگیرم باید متنش رو حتما تغییر بدم؟ ( با توجه به اینکه من فقط اسکن نامه رو میخوام بفرستم و خودم متن رو باید بنویسم و از اساتید بخوام امضا کنن)
    سلام
    1-من تا الان یک توصیه نامه ندیدم، معمولا دانشگاه ها حداقل سه تا می خوان، معدود مواردی هم 2 تا دیدم، حداقل 4 توصیه نامه هم در یک دانشگاه دیدم، ولی معمول همون سه تا هست.
    2- سوال عجیبی می پرسید، مگه میشه توصیه نامه سه نفر یکی باشه؟!
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

دوستان مسئلتن.
    دارم تمپلیتی اماده می کنم برای توصیه نامه تا استاد ببینه بعد اصلاحات رو انجام بده من با این استاد هم درس داشتم هم پروژه کارشناسی. استاد بهم گفت که مطمئن شو که تیتر پروژتو حتما ذکر کنی من همچین جمله ای بنظرم رسیده که میدونم خیلی چیپه میشه یکی از دوستان یه ایده بهتری به من بده که چجوری یه جمله اکادمیک تر بنویسم؟

Besides that he was under my supervision for bachelor final project in my research lab with the following topic: "Design and ... " . Consequently I know him for

یکی از اساتیدی که قبلا باهاش هماهنگ کرده بودم توصیه نامه بنویسه و ایمیل توصیه نامه هم 10 روز قبل از ددلاین براش ارسال شده، ظاهرا کاری براش پیش اومده و نمیتونه قبل از ددلاین توصیه نامه رو بفرسته و ممکنه چند ساعت بعد از ددلاین بفرسته، به نظرتون این چند ساعت دیرکر چقدر میتونه تو ادمیشن و فاند گرفتن تاثیر داشته باشه؟ اصلا امکانش هست که بعد از ددلاین بتونه توصیه نامه رو بفرسته؟

Junior Member sa1990 آواتار ها

سلام دوستان
    استاد من ازم خواست خودم ریکامو رو بنویسم. خودم هم سمپل گرفتم و نوشتو. یعنی از چند تا سمپل استفاده کردم. این کار من مورد داره؟
    .Don't stop when it hurts, stop when you're done

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalsnake نمایش پست ها
    یکی از اساتیدی که قبلا باهاش هماهنگ کرده بودم توصیه نامه بنویسه و ایمیل توصیه نامه هم 10 روز قبل از ددلاین براش ارسال شده، ظاهرا کاری براش پیش اومده و نمیتونه قبل از ددلاین توصیه نامه رو بفرسته و ممکنه چند ساعت بعد از ددلاین بفرسته، به نظرتون این چند ساعت دیرکر چقدر میتونه تو ادمیشن و فاند گرفتن تاثیر داشته باشه؟ اصلا امکانش هست که بعد از ددلاین بتونه توصیه نامه رو بفرسته؟
    خوب بهتر هست که قبل از ددلاین توصیه نامه فرستاده بشه
    ولی معمولا لازمه که اپلیکیشن قبل از ددلاین سابمیت بشه و اپلیکیشن فی هم پرداخت بشه، بعدش دانشگاه ها یک مدت کوتاه صبر می کنند تا توصیه نامه ها برسه، ریپورت امتحانها و مدارکی که پستی فرستاده شدند برسن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sa1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    استاد من ازم خواست خودم ریکامو رو بنویسم. خودم هم سمپل گرفتم و نوشتو. یعنی از چند تا سمپل استفاده کردم. این کار من مورد داره؟
    تا جایی که من اطلاع دارم و به تجربه هم دیدم، بحث Plagiarism در مورد توصیه نامه چک نمیشه، ولی شما تا جایی که می تونید سعی کنید که توصیه نامه ای تهیه کنید که منحصر به فرد باشه و شما رو با مثالهایی توصیف کنه.

توصیه نامه ای که با ترکیب چند توصیه نامه و در نتیجه تهیه یک توصیه نامه ای که با یک سری صفات کلی شما رو توصیف کرده، (بدون مثال و ...) تهیه شده، چندان تاثیر گذار نخواهد بود.

Junior Member

سلام ممکنه یکی از دوستان من رو راهنمایی کنن که این قسمت از ریکام رو چکار باید بکنم؟؟؟
    منظور دقیق از waive چی هست؟ لطفا راهنمایی کنید قسمتهای پایینی رو چجور پر کنم؟
    سپاس.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    سلام ممکنه یکی از دوستان من رو راهنمایی کنن که این قسمت از ریکام رو چکار باید بکنم؟؟؟
    منظور دقیق از waive چی هست؟ لطفا راهنمایی کنید قسمتهای پایینی رو چجور پر کنم؟
    سپاس.
    شما اگه اولیشو بزنید حقه این که بعد از ادمیشن بتونید توصیه نامه ای که استادتون براتون فرستاده رو ببینید از خودتون میگیرید.
    به هر حال ترجیح بر اینه که شما این حق رو از خودتون سلب کنید و گزینه ی اولو بزنید.

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام دوستان
    letters of recommendation در پروسه اپلای تاثیر داره یا فقط یه چیز فرمالیته هست که دانشگاه می خواد؟
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان
    letters of recommendation در پروسه اپلای تاثیر داره یا فقط یه چیز فرمالیته هست که دانشگاه می خواد؟
    با تشکر
    در مورد امریکا ارزش اش خیلی بالا هست و اصلا فرمالیته نیست.
    البته به شرط اینکه ایمیل اکادمیک داده باشید.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!