صفحه 286 از 334 نخستنخست ... 186236276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط abdmad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آيا ميتونم از يكي از اساتيد همون دانشگاهي كه ميخوام اپلاي كنم توصيه نامه بگيرم؟ يكي از دانشگاههاي آمريكا. خيلي ممنونم
    بله میشه ولی رو چه حسابی؟!!! خب همون بهتون فاندم بده یهو دیگه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnader نمایش پست ها
    سلام :
    من میخام به آمریکا مهاجرت کنم .
    2 تا از اساتیدم که میخام برام توصیه نامه بنویسن یکیشون فیلد کاریشو عوض کرده (قبلا هیئت علمی دانشگاهمون بود) اون یکی هم بیرون کار تدریس انجام میده . من باید چیکار کنم.
    سوال دومم هم اینه : امروز با یکی از اساتیدم که حرف میزدم میگفت دیگه مثل سابق توصیه نامه نمی نویسن . بلکه آدرس ایمیل استاد را میدید اونا خودشون با ایمیل با ایشون تماس میگیرن.
    یکی میتونه منو راهنمایی کنه.
    سلام. مهاجرت یا ادامه تحصیل؟! برای مهاجرت نیاز به توصیه نامه ندارید ولی برای اپلای چرا. مورد اولتون واضح نیست چرا توصیه نامه میخواین و اینکه یعنی چی چکار کنید! ولی مورد دوم کاملا درسته و دیگه کم پیش میاد توصیه نامه کاغذی بخوان پست کنید. استادتون بهتره ایمیل آکادمیک داشته باشه تا رفرنس بدین بهش ولی حالا نداشتم چاره ای نیست
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_1621 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دارم برای آمریکا اپلای می کنم، این ریکام آنلاین جدا" داستان شده برای من. من 2 تا از ریکام هام سابمیت شده، یکی از استاد راهنمام که استاد یکی از درسهام توی ارشد بوده، و یکی هم از رئیسم سرکار (کار من مرتبط با رشتم هست). حالا این ریکام سوم استادی که شناخته شده هست و من سه تا از درسهای ارشدم باهاش پاس کردم دوبار قول داده می فرستم نفرستاده و تا ددلاین اولین دانشگاه و مهمترینش برای من 4 روز بیشتر نمونده، دانشگاه هم خیلی تاکید به early submit داشته. من الان واقعاً نمی دونم چی کار کنم به این استاد سوم دسترسی حضوری ندارم و هرچی ایمیل می زنم نمی خونه. من در نهایت می تونم این استاد با یکی از همکارام سر کار جایگزین کنم که توی واحد دیگه ای کار می کنند رشته متفاوت (ایمیل آکادمیک دارند). اینکه من 2 تا ریکام کاری داشته باشم یکی آکادمیک برام مشکل ساز می شه؟ دانشگاه های مورد نظر چیزی راجب این موضوع نگفته بودند.
    سلام. به نظرم زیاد جالب نیست ریکام کاری بگیرین اونم دو تا!! برید دنبال استادای کارشناسیتون. ریکام مدرک مهمیه. باید از قبل به فکر جایگزین می بودین. چرا حضوری نمیرین تو دفتر اون استاد بی مسوولیت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

با سلام، لطفا راهنمایی کنید
    بعضی از دانشگاه ها فقط ایمیل استاد رو میخوان که بصورت آنلاین RL رو براشون بفرستن، آیا بازم لازمه تا نامه فیزیکی از استاد تهیه بشه؟ و حتما باید فرم PDF باشه؟
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

سلام دوستان. من فرم application یک دانشگاه رو پر کردم و ددلاینش هم امشب تموم میشه اما از اساتیدی که قرار بوده توصیه نامه بدن فقط یه نفر این کارو انجام داده و دو نفر علیرغم تماس من همچنان not received هستن! حالااینکه توصیه نامه بعد از ددلاین برسه باعث میشه late applicant محسوب بشم؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saina_Sh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من فرم application یک دانشگاه رو پر کردم و ددلاینش هم امشب تموم میشه اما از اساتیدی که قرار بوده توصیه نامه بدن فقط یه نفر این کارو انجام داده و دو نفر علیرغم تماس من همچنان not received هستن! حالااینکه توصیه نامه بعد از ددلاین برسه باعث میشه late applicant محسوب بشم؟
    بستگی به دانشگاه داره. باید بپرسید. ریورساید رو اگه می گید(چون اونم ددلاینش امروزه) برای ریکام تا 15ام وقت داره.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط siteozv نمایش پست ها
    با سلام، لطفا راهنمایی کنید
    بعضی از دانشگاه ها فقط ایمیل استاد رو میخوان که بصورت آنلاین RL رو براشون بفرستن، آیا بازم لازمه تا نامه فیزیکی از استاد تهیه بشه؟ و حتما باید فرم PDF باشه؟
    ممنون میشم کمک کنید
    معمولا توی یه قسمت می خوان اون نامه ی فیزیکیو.
    مثلا دانشگاه اریزونا ریکام پر کردنش فقط اپلوده اون نامه ی اسکن شده بود. سوال هیچی نداشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام. مهاجرت یا ادامه تحصیل؟! برای مهاجرت نیاز به توصیه نامه ندارید ولی برای اپلای چرا. مورد اولتون واضح نیست چرا توصیه نامه میخواین و اینکه یعنی چی چکار کنید! ولی مورد دوم کاملا درسته و دیگه کم پیش میاد توصیه نامه کاغذی بخوان پست کنید. استادتون بهتره ایمیل آکادمیک داشته باشه تا رفرنس بدین بهش ولی حالا نداشتم چاره ای نیست
    منظورم همون اپلای بود. شرمنده اشتباه نوشتم.
    الان باید چیکار کنم . آیا مشکل جدی است ؟؟

Junior Member

ممنونم. نه برای دانشگاه Case Western فرستادم. جایی توی سایت دانشگاه ها هست که چنین چیزی رو نوشته باشن؟

Junior Member

پیش فرض گرفتن توصیه نامه از دانشجوی دکتری بجای استاد راهنما

با سلام . من دانشجوی کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی بودم . دو ماه قبل فارغ التحصیل شدم . استاد راهنمایم فوق العاده بداخلاق و نامرد بود و رزومه خیلی قوی هم دارد .چند مقاله هم در نیچر چاپ کرده است( ده سال پیش) . شهرتش بسیار زیاد است. اما بدلیل روابط بدی که با او داشتم اصلا نمیخوام ازش توصیه نامه بگیرم . اما یکی از دانشجویهای دکترای اون استاد که یه مقاله مشترک باهاش دارم و خودش منو توی آزمایشگاه اموزش داده بود الان استاد دانشگاه (در یک شهرستان) شده ایمیلش رو دادم برای ریکامند. و قرار شده که اصلا همه چیز رو خودم بنویسم و به اون بدم و اون فقط بفرسته. حالا سوال من اینه که ایا به نظر شما این منطقی هست که من بنویسم استاد راهنمامون دکتر فلانی سرش خیلی شلوغ بوده یا مثلا مرده و بهمین دلیل من که دانشجوی دکتریش بودم برای خانم فلانی دارم مینویسم؟؟