صفحه 293 از 334 نخستنخست ... 193243283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,921 تا 2,930 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط avamv63 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید من پارسال از تهران مرکز فوقم گرفتم و الان فهمیدم برای اپلای توصیه نامه احتیاج هست من اصولا استادی اونجا نمی شناسم این کار انجام بدن من برم از هر استادی بخوام توصیه نامه بهم میدن؟اسم و رسمش مهم نیست؟ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    با اساتیدی که با آنها درس پاس کردید (و نمره خوب گرفتید) و همچنین با استاد راهنما، مشاور و هر استادی که با آنها کار پژوهشی انجام دادید، صحبت کنید و ازشون خواهش کنید که برای توصیه نامه اقدام کنند. ابتدا با همه ی این اساتید که نام بردم صحبت کنید در صورت موافقت، از بین گزینه ها بهترین را برای اقدام، انتخاب کنید.

موفق باشید
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد تغییر رشته برای ارشد رو دارم در رشته کامپیوتر در آمریکا. توی رشته کارشناسیم فقط دوتا درس کامپیوتر داشتم. برانکه رزومه آکادمیکم قوی شه و مدرک معتبر داشته باشم میخوام یک سال آینده رو کلاسهای مجتمع فنی یا جهاد دانشگاهی شرکت کنم و از استادای اونجا RL بگیرم. به نظرتون این راه موثره و اعتباری داره برای دانشگاههای آمریکا؟ چه راه دیگه ایی رو پیشنهاد میکنید برای من که تغییر رشته میخوام بدم و درسهای تخصصی لیسانسم هیچ ارتباطی با ارشد کامپیوتر نداره. البته دو تا از استادای لیسانسم قبول کردن که RL بفرستن برام ولی آیا اصلا مورد قبول هست؟ یا همون راه اول بهتره؟
    (به نظرتون کدوم بهتره از نظر اعتبار و سط استادا برای RL دادن؟ مجتمع فنی ؟ یا جهاد دانشگاهی؟)
    ممنون از زمانی که برای پاسخگویی میذاررید

سلام. بچه ها من یه سوال داشتم. من موقع تموم کردن پایان نامه ام تو فوق لیسانس با استاد راهنمام دعوام شد. حالا عمرا اون برام توصیه نامه نمی نویسه. می خواستم دو تا سوال بپرسم:
    1. میشه توصیه نامه را از شخص سومی که فوق لیسانس بوده و اسمش با من و استادم تو مقاله ام هست بگیرم؟ اخه اون حاضره برام بنویسه.
    2. من 3 تا توصیه نامه میخوام برای آمریکا. میشه دوتای دیگه اش با استادایی باشه که باهاشون مقاله یا کار تحقیقی نداشت م ولی شاگردشون بودم؟ این کار شانس پذیرشمو پاییم میاره؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatikhanoom نمایش پست ها
    سلام. بچه ها من یه سوال داشتم. من موقع تموم کردن پایان نامه ام تو فوق لیسانس با استاد راهنمام دعوام شد. حالا عمرا اون برام توصیه نامه نمی نویسه. می خواستم دو تا سوال بپرسم:
    1. میشه توصیه نامه را از شخص سومی که فوق لیسانس بوده و اسمش با من و استادم تو مقاله ام هست بگیرم؟ اخه اون حاضره برام بنویسه.
    2. من 3 تا توصیه نامه میخوام برای آمریکا. میشه دوتای دیگه اش با استادایی باشه که باهاشون مقاله یا کار تحقیقی نداشت م ولی شاگردشون بودم؟ این کار شانس پذیرشمو پاییم میاره؟
    مرسی
    سلام. من هم وضعیت مشابه داشتم و تا حالا دو/سه تا پذیرش بدون فاند گرفتم (فاند هم فعلا جی ار ایم پایین بوده). اصلا جای نگرانی نداره. بله اتفاقا میتونی از اساتید دیگه تو دوره فوق یا حتی دوره لیسانس بگیری. من از استاد مشاورم و مدیر گروه و یکی از استادای لیسانس گرفتم که مقاله هم نداشتم باهاشون.

Junior Member

سلام
    دوستان من یه مشکلی دارم که واقعا نمیدونم چاره ای داره یا نه... من برای پوزیشنی اپلای کردم تو آلمان که خیلی خیلی برام مهمه و همه کار کردم تا تو این مورد هیچ نقصی تو اپلیکیشنم نباشه و برای ریکامندیشن هم سوپروایزر ارشدم رو معرفی کردم هم یکی از استادای لیسانس... سوپروایزر ارشدم جواب دانشگاه رو داده و منو ریکامند کرده اما استاد لیسانسم هنوز جواب نداده حتی برای اینکه بهشون یادآوری کنم شنبه قبل از عید بهشون اس ام اس دادم و خیلی خشک جواب دادن چک میکنم ( فک کنم بهشون برخورد پیام دادم ) ولی تا حالا جواب دانشگاه رو ندادن و ریکامند نفرستادن فک کنم رفتن مسافرت
    ددلاین ۲۸ مارس یعنی ۶ روز دیگه ... اگه نفرستن من این پوزیشن رو از دست میدم؟ اگه تا ددلاین این کارو نکنن من چیکار میتونم بکنم؟؟

Junior Member

با سلام دوستان عزیز
    اگر فارغ التحصیل ارشد باشیم و بخواهیم مجدد مستر بخوانیم و ریکامند از اساتید برای دانشگاههای آلمان بخواهیم، به نظر شما از استادان لیسانس بگیرم یا از استاد راهنمای مقطع ارشدم؟
    به ویژه برای کشور آلمان!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه مشکلی دارم که واقعا نمیدونم چاره ای داره یا نه... من برای پوزیشنی اپلای کردم تو آلمان که خیلی خیلی برام مهمه و همه کار کردم تا تو این مورد هیچ نقصی تو اپلیکیشنم نباشه و برای ریکامندیشن هم سوپروایزر ارشدم رو معرفی کردم هم یکی از استادای لیسانس... سوپروایزر ارشدم جواب دانشگاه رو داده و منو ریکامند کرده اما استاد لیسانسم هنوز جواب نداده حتی برای اینکه بهشون یادآوری کنم شنبه قبل از عید بهشون اس ام اس دادم و خیلی خشک جواب دادن چک میکنم ( فک کنم بهشون برخورد پیام دادم ) ولی تا حالا جواب دانشگاه رو ندادن و ریکامند نفرستادن فک کنم رفتن مسافرت
    ددلاین ۲۸ مارس یعنی ۶ روز دیگه ... اگه نفرستن من این پوزیشن رو از دست میدم؟ اگه تا ددلاین این کارو نکنن من چیکار میتونم بکنم؟؟
    سلام
    بستگی به دانشگاه مقصد داره.
    یا ریکامندر رو عوض کنید؛ یا ایمیل بزنید وقت بگیرید از مقصد.
    امام از دست این استادا سر ریکام دادن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    بستگی به دانشگاه مقصد داره.
    یا ریکامندر رو عوض کنید؛ یا ایمیل بزنید وقت بگیرید از مقصد.
    امام از دست این استادا سر ریکام دادن!
    ریکامندر رو نمیشه عوض کرد چون قبل از سابمیت اپلیکیشن اسم دو استاد رو میدی و بعد از سیو نمیشه عوض کرد
    در مورد وقت گرفتن هم ددلاین در حقیقت ۱۸ مارس بود استادم تا اون موقع ریکامند نفرستاده بود من زنگ زدم به دانشگاه مقصد و بهشون گفتم امروز روز آخره من جیکار میتونم بکنم در مورد ریکامندیشن اونا هم گفتن اشکالی نداره برای استادا چند روز دیگه وقت هست... بعد ۱۸ مارس اپلیکیشن رو بستن اما ۱۰ روز وقت اضافه کردن برای استادا برای سابمیت ریکامند
    من یه نامه امضا شده رو برگ A4 دارم از استاد.. به نظرتون اگه تا ۲۸ مارس خودش ریکامند نکرد همون نامه رو ایمیل کنم به دانشگاه (با اینکه این خلاف سیستمشون هست)؟؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehy نمایش پست ها
    ریکامندر رو نمیشه عوض کرد چون قبل از سابمیت اپلیکیشن اسم دو استاد رو میدی و بعد از سیو نمیشه عوض کرد
    در مورد وقت گرفتن هم ددلاین در حقیقت ۱۸ مارس بود استادم تا اون موقع ریکامند نفرستاده بود من زنگ زدم به دانشگاه مقصد و بهشون گفتم امروز روز آخره من جیکار میتونم بکنم در مورد ریکامندیشن اونا هم گفتن اشکالی نداره برای استادا چند روز دیگه وقت هست... بعد ۱۸ مارس اپلیکیشن رو بستن اما ۱۰ روز وقت اضافه کردن برای استادا برای سابمیت ریکامند
    من یه نامه امضا شده رو برگ A4 دارم از استاد.. به نظرتون اگه تا ۲۸ مارس خودش ریکامند نکرد همون نامه رو ایمیل کنم به دانشگاه (با اینکه این خلاف سیستمشون هست)؟؟
    ایمبل بزنید بگید استادم مشکل پیش اومده براش :|
    شاید قبول کردن خودتون بفرستید.
    اروپا بعضی جاهاش من دیدم میگن که خو داشنجو بفرسته اصلا.

اگه روی سربرگ باشه و امضای طرفو داشته باشه چه بهتر

Junior Member

با سلام دوستان عزیز
    اگر فارغ التحصیل ارشد باشیم و بخواهیم مجدد مستر بخوانیم و ریکامند از اساتید برای دانشگاههای آلمان بخواهیم، به نظر شما از استادان لیسانس بگیرم یا از استاد راهنمای مقطع ارشدم؟
    به ویژه برای کشور آلمان!