صفحه 301 از 334 نخستنخست ... 201251291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,001 تا 3,010 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط TIMETRAVELER نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای یک موقعیت دکترا در اروپا اقدام کنم. برای این کار باید مدارکم رو به آدرس ایمیل کنم. از جمله مدارک مورد نیاز گفته: reference letters
    این همون ریکامندیشن لتر هست دیگه ، درسته؟
    آیا من باید ریکام رو بصورت کاغذی از استاد بگیرم و اسکن کنم و بفرستم؟
    مشکل این هست که استاد راهنما ام خیلی کله شق هست و تا حالا نامه ریکام رو دست دانشجو نداده و فقط حاضره مستقیم برای خود دانشگاه خارجی و بصورت محرمانه ارسال کنه
    حالا چکار کنم؟ به نظر شما بهشون بگم فعلا رزومه و ... رو بررسی کنید و آدرس ایمیل استاد راهنما ام رو هم بدم بگم اگه خواستید خودتون باهاش تماس بگیرید؟
    سلام. خب به استاد راهنماتون بگید خودشون مستقیما یه چیزی بنویسن ایمیل کنن. مشکلی نیس که.

Junior Member

سلام به همه اساتید . من فایل recommendation letter رو خودم نوشتم فرستادم برا استاد الان میگه کلیشه ای نوشتی
    من که نمیفهمم یعنی چی . لطف کنین ببینین به نظرتون کجاشو باید تغییر بدم؟

Date : 29/9/2016
    To Whomsoever Concerned

This is to certify that Nasser Parooei completed his undergraduate studies in our Bachelor of Science degree program in Computer Software as one of our best students in our program at the Engineering department during his years of study. I have known him since I was his teacher for some credits. He took his “Advanced Programming 1”,and His Final Project at Associate Degree with me and his exam results were the top %5 of the class among all students.
    As his competence in English skills is concerned, he has excellent abilities in oral English as well as comprehending lectures presented in English.

I believe that Nasser Parooei has ability and enthusiasm to do well in his next degree, work and studies at your university; thus, I strongly recommend him for getting an admission to your university as I understand his abilities and academic background which will support him to do his best in his Msc study. In addition, he is a very polite, hard working, self-standing, initiative and responsible person. Also, regarding his knowledge, excellent performance and commitments, I believe he is a very suitable candidate. I will be very delighted to inform you more about his activities and personality helping you assess his competence and research quality.

Sign off
    Name of the referee
    Designation of the person
    Name of the institution

ببخشید فیلشو نتونستم attach کنم همینجا فرستادم.

سلام
    دوستان من تعداد دانشگاه هایی که می خواهم اپلای کنم ده تا و یا شاید بیشتر باشد، به خاطر همین این احتمال رو می دهم که شاید اساتید حوصله نکنند که این تعداد رو ریکام کنند. میشه برای دانشگاه های مختلف از اساتید مختلف برای ریکام استفاده کرد با این فرض که استاد راهنما یا مشاور ثابت باشد. اشکالی که نداره؟
    مورد دوم اینکه اون دانشگاه هایی رو که انتخاب کردیم یکبار باید به اساتید بگیم تا به همه اون دانشگاه ها ایمیل بزنند یا اینکه در چند مرحله میشه این کار رو انجام داد؟ یعنی برای دو تا از دانشگاه ها در یک روز برای 5 تا دانشگاه ده روز بعد. به نظر تون این کار رو انجام میدهند؟ از این بابت این سوال می پرسم احتمال وجود دارد که sop رو برای دانشگاه های مختلف تغییر بدهم و این زمان بر باشد.
    دوستانی که تجربه دارند، می خواهم نظرشون رو در این مورد بدانم اینکه به طور متوسط اساتید چند روزه کار ریکام رو انجام می دهند؟ یک مقدار نگرانم بابت ددلاین ها اینکه به موقع به دانشگاه ارسال نشه. بهتره چند وقت قبل از ددلاین ها به اساتید در مورد ریکام صحبت کنیم.
    ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadamini نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تعداد دانشگاه هایی که می خواهم اپلای کنم ده تا و یا شاید بیشتر باشد، به خاطر همین این احتمال رو می دهم که شاید اساتید حوصله نکنند که این تعداد رو ریکام کنند. میشه برای دانشگاه های مختلف از اساتید مختلف برای ریکام استفاده کرد با این فرض که استاد راهنما یا مشاور ثابت باشد. اشکالی که نداره؟
    مورد دوم اینکه اون دانشگاه هایی رو که انتخاب کردیم یکبار باید به اساتید بگیم تا به همه اون دانشگاه ها ایمیل بزنند یا اینکه در چند مرحله میشه این کار رو انجام داد؟ یعنی برای دو تا از دانشگاه ها در یک روز برای 5 تا دانشگاه ده روز بعد. به نظر تون این کار رو انجام میدهند؟ از این بابت این سوال می پرسم احتمال وجود دارد که sop رو برای دانشگاه های مختلف تغییر بدهم و این زمان بر باشد.
    دوستانی که تجربه دارند، می خواهم نظرشون رو در این مورد بدانم اینکه به طور متوسط اساتید چند روزه کار ریکام رو انجام می دهند؟ یک مقدار نگرانم بابت ددلاین ها اینکه به موقع به دانشگاه ارسال نشه. بهتره چند وقت قبل از ددلاین ها به اساتید در مورد ریکام صحبت کنیم.
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز من اخه این چه سوالیه!
    این موضوع به شخصیت استاد شما ربط داره. و این که چقد سرش شلوغه.
    بعضی استادا درجا ریکام رو پر می کنن . بعضیا می فرستن خود دانشجو پر کنه. بعضیام اذیت می کنن. شخصیت و اخلاق همه ی استادا یکی نیست که. مثه اینه که بگید من به فلان شخص ایمیل می زنم، چقد طول می کشه جواب بده.

می تونید استادای مختلف رو معرفی کنید، دانشگاه ها ارتباطی با هم ندارن که. ولی استاد راهنما ترجیحا تو لیست همه ی دانشگاه ها باشه.

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

با سلام خدمت همه دوستان. دوستان درباره توصیه نامه دانشگاه ITU، Istanbul Technical University، یه سؤال داشتم. این دانشگاه توصیه نامه اش یه فرم به شکل فایل وورد word قابل دانلود هستش خودشم تو سایتش نوشته هم بصورت آنلاین می تونی آپلود کنی هم میتونی بعد از این مرحله وقتی به مصاحبه دعوتت کردیم پرینتشو بیاری. تو فایل وورد چیزایی مثل اپلیکنت رو از کجا می شناسی و اینجور چیزا بصورت سوالی نوشته و جا واسه پر کردن خالی گذاشته.

می خواستم ببینم این جور فرم ها رو بصورت تایپی باید پر کرد و فقط امضا با خودکار زده بشه؟ یا کل فرم و حتی قسمت های تشریحیش رو باید استاد با خودکار بصورت دستی پر کنه؟ در این مورد کسی اطلاعات یا تجربه ای داره؟ ممنون می شم اگه راهنماییمون کنید.

Junior Member

سلام
    توصیه نامه را استاد باید امضا کند و سپس اسکن کنم؟
    Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirian نمایش پست ها
    سلام
    توصیه نامه را استاد باید امضا کند و سپس اسکن کنم؟
    ببینید برای امریکا یه لینکی برای استاد میره، و استاد جواب سوالات رو که معمولا گزینه ایه رو می ده ، بعد اخرش یه جایی هست برای اپلود متن توصیه نامه. مطمئن ترین حالت اینه که شما توی سربرگ دانشگاه پرینت بگیرید، استاد امضا کنه، بعد اسکنش کنید. ولی خب بعضی جاها بودن متن رو استاد می تونست کپی پیست کنه حتی. ینی امضا نمی خواست. همین که از طریق اون لینکی که به ایمیل استاد رفته وارد اون صفحه می شه اوکیه.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyappn3584 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان. دوستان درباره توصیه نامه دانشگاه ITU، Istanbul Technical University، یه سؤال داشتم. این دانشگاه توصیه نامه اش یه فرم به شکل فایل وورد word قابل دانلود هستش خودشم تو سایتش نوشته هم بصورت آنلاین می تونی آپلود کنی هم میتونی بعد از این مرحله وقتی به مصاحبه دعوتت کردیم پرینتشو بیاری. تو فایل وورد چیزایی مثل اپلیکنت رو از کجا می شناسی و اینجور چیزا بصورت سوالی نوشته و جا واسه پر کردن خالی گذاشته.

می خواستم ببینم این جور فرم ها رو بصورت تایپی باید پر کرد و فقط امضا با خودکار زده بشه؟ یا کل فرم و حتی قسمت های تشریحیش رو باید استاد با خودکار بصورت دستی پر کنه؟ در این مورد کسی اطلاعات یا تجربه ای داره؟ ممنون می شم اگه راهنماییمون کنید.
    سلام
    فرقی نداره دوست عزیز! چه با دست پر شه، چه تایپ بشه. مهم محتواشه.

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

دوستان یه سوال دیگه ... من با یکی از استادام کاراموزی پاس کردم ... همچنین یه درس دیگه باهاش پاس کردم که نمره ام هم بد نبود. استادی که باهاش کاراموزی پاس کردم در عین حال عضو هیئت مدیره کارخونه ای است که کاراموزی رو اونجا رفتم. کاراموزیم هم بد نبود. هم نسبتاً جدی کار می کردم و هم یکی از استاندارد هایی رو که تو اون کارخونه استفاده می شده و انگلیسی بوده ترجمه کردم ... الان هم از ترجمم دارن استفاده می کنن. میخواستم ببینم میشه در این مورد از بابت کاراموزی از اون استاد توصیه نامه بگیرم؟ تو توصیه نامه به کاراموزی و فعالیت هایی که تو دوره کاراموزی داشتم اشاره کنم... علاوه بر اون یدونه درسی که پاس کردم و اتفاقاً خود اون درس به موضوع کارخونه کاراموزیم هم ربط داره....
    با اون استاد خیلی درس پاس نکردم و خیلی هم آشنایی ندارم. فقط یه دونه درس باهاش پاس کردم، و یکی هم کاراموزی تو شرکتی که خود اون استاد هم اونجا عضو هیئت مدیره اس. از این بابت میتونم ازش توصیه نامه بگیرم؟ به درد می خوره؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyappn3584 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه ... من با یکی از استادام کاراموزی پاس کردم ... همچنین یه درس دیگه باهاش پاس کردم که نمره ام هم بد نبود. استادی که باهاش کاراموزی پاس کردم در عین حال عضو هیئت مدیره کارخونه ای است که کاراموزی رو اونجا رفتم. کاراموزیم هم بد نبود. هم نسبتاً جدی کار می کردم و هم یکی از استاندارد هایی رو که تو اون کارخونه استفاده می شده و انگلیسی بوده ترجمه کردم ... الان هم از ترجمم دارن استفاده می کنن. میخواستم ببینم میشه در این مورد از بابت کاراموزی از اون استاد توصیه نامه بگیرم؟ تو توصیه نامه به کاراموزی و فعالیت هایی که تو دوره کاراموزی داشتم اشاره کنم... علاوه بر اون یدونه درسی که پاس کردم و اتفاقاً خود اون درس به موضوع کارخونه کاراموزیم هم ربط داره....
    با اون استاد خیلی درس پاس نکردم و خیلی هم آشنایی ندارم. فقط یه دونه درس باهاش پاس کردم، و یکی هم کاراموزی تو شرکتی که خود اون استاد هم اونجا عضو هیئت مدیره اس. از این بابت میتونم ازش توصیه نامه بگیرم؟ به درد می خوره؟
    سلام.
    بله می شه. به هرشکلی طرف شما رو بشناسه می شه ازش توصیه نامه گرفت مخصوصا که می گید طرف استاد هم هست دیگه.