صفحه 304 از 334 نخستنخست ... 204254294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,031 تا 3,040 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

بهرطریقی باید ثابت بشه که ایمیل رو مثلا خود دانشجو نزده
    یک راهش داشتن ایمیل آکادمیک هست که نوعی رسمیت میده

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای دکتری مهندسی مکانیک ریکام بگیرم از استادا.
    از استادای ارشدم در حد دو نفر هستن که ریکام میدن که اون مشکلی نیست، میخواستم ببینم از استادای لیسانسم هم بخوام ریکام بگیرم، اینا حداکثر میگن که این دانشجو با ما درس پاس کرده و نمراتش خوب بود (مثلا نمیان بگن که این سابقه تحقیق داره و ...)، به نظرتون این برای کسی که میخواد برا دکتری اپلای کنه نمره منفی محسوب نمیشه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    در دوره ارشد بیشتر اساتید من مدعو بودند. حتی استاد راهنمای من هم از یک دانشگاه دیگه بوده. تاکید میشه که حتما اساتید از طریق ایمیل آکادمیک ریکام رو بفرستن. اساتیدی که میخوام ریکام بگیرم خارج از دانشگاه و ایمیلی غیر از دانشگاه ارشدم دارند.
    ایمیل های آکادمیک دانشگاه خودشون نیز مورد قبول هست؟ یا باید راه حل دیگه ای پیدا کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط maliheeee نمایش پست ها
    سلام
    در دوره ارشد بیشتر اساتید من مدعو بودند. حتی استاد راهنمای من هم از یک دانشگاه دیگه بوده. تاکید میشه که حتما اساتید از طریق ایمیل آکادمیک ریکام رو بفرستن. اساتیدی که میخوام ریکام بگیرم خارج از دانشگاه و ایمیلی غیر از دانشگاه ارشدم دارند.
    ایمیل های آکادمیک دانشگاه خودشون نیز مورد قبول هست؟ یا باید راه حل دیگه ای پیدا کنم.
    دوست عزیز سلام،

نه اصلا اشکالی نداره و رکام از استاد های دانشگاه مختلف کاملا مقبول هست.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای دکتری مهندسی مکانیک ریکام بگیرم از استادا.
    از استادای ارشدم در حد دو نفر هستن که ریکام میدن که اون مشکلی نیست، میخواستم ببینم از استادای لیسانسم هم بخوام ریکام بگیرم، اینا حداکثر میگن که این دانشجو با ما درس پاس کرده و نمراتش خوب بود (مثلا نمیان بگن که این سابقه تحقیق داره و ...)، به نظرتون این برای کسی که میخواد برا دکتری اپلای کنه نمره منفی محسوب نمیشه؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز،

فکر نمیکنم انتظار این باشه که یک دانشجوی لیسانس یا ارشد با سه استاد مختلف تحقیق کرده باشه. داشتن کلاس هم کفایت میکنه و نگران این نباشید که از استادی که باهاش تحقیق نکردید رکام بگیرید حالا باهاش در دوره لیسانس یا ارشد کلاس داشتید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Ali7788 : November 13th, 2016 در ساعت 02:14 AM

Junior Member

سلام دوستان

عذر میخوام اگر پستم با این تاپیک ربط زیادی نداره، جای بهتری پیدا نکردم.

در قسمت مربوط به Letter of appraisal گفته شده که:

With the strong recommendation of the academic unit, applicants without an academic reference may be fully admitted to a graduate program at the University’s name.
    ایا قسمت بولد شده تاکید داره که متقاضیان رفرنس اکادمیک داشته باشن؟؟؟ درست متوجه شدم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام خدمت دوستان

من یک سوال دارم اگر کسی دقیقا میدونه به من پاسخ بده

آیا امکان ارسال ریکامندیشن بعد از تاریخ ددلاین برای اپلای در یک دانشگاه وجود دارد یا خیر؟
    به عنوان مثال فرض کنید زمان ددلاین یک دانشگاهی 15 دسامبر است، حالا اگر من ریکامندیشن را بعد از دلاین دانشگاه ارسال کنم. مشکلی پیش می آید یا خیر؟

لطفا اگر دقیقا میدانید و تجربه اش را دارید من را راهنمایی کنید

متشکرم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Fastronomer آواتار ها

سلام
    بستگی به دانشگاه و دیپارتمان داره. بعضیا قبول میکنن ولی تعدادی هم سختگیرن و باید قبل ددلاین ارسال کنید. اینو از خود دانشگاه بپرسید. من خودم شده که بعده ددلاین بفرستم و قبول کنن.
    the best , never rest

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

سلام
    آیا میشه یه توصیه نامه ای که یکی از استادام پارسال میفرستاد رو، متنشو با یک مقدار تغییر برای امسال استفاده کنم، و یک استاد جدید تقریبا همون متنو بفرسته؟ منتها برای دانشگاههایی غیر از دانشگاههای پارسال!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    سلام
    آیا میشه یه توصیه نامه ای که یکی از استادام پارسال میفرستاد رو، متنشو با یک مقدار تغییر برای امسال استفاده کنم، و یک استاد جدید تقریبا همون متنو بفرسته؟ منتها برای دانشگاههایی غیر از دانشگاههای پارسال!
    نه مشکلی نداره اتفاقی نمی افته، تا الان شواهدی وجود نداشته که plagiarism برای توصیه نامه ها چک می شه، خصوصا چیزی هست که استادها سابمیت می کنه و یک استاد ممکن متنهای خیلی شبیه به هم رو برای دانشجوهای خودش بفرسته.
    به نظر من که در شرایط حاضر همچین مکانیسمی برای چک کردن توصیه نامه ها وجود نداره و خیلی هم دلیلی نداره که چک بکنند، و در مورد این موضوع احتمالا اعتماد بیشتری وجود داره برای اینکه استادها سابمیت می کنند نه دانشجوها.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام