صفحه 307 از 334 نخستنخست ... 207257297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,061 تا 3,070 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط etemaadi نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون.
    پس همون دانشگاهی که الان درش درس میدند رو می نویسم نه دانشگاه خودم.
    بله دقیقا، خصوصا که ایمیل اون دانشگاه رو هم استفاده می کنند، در توصیه نامه های آنلاین هم اولین سوال یا یکی از سوالهای اول اینه که شما رو از کجا می شناسند، اونجا بگن که در سال فلان در فلان دانشگاه استاد بودند و شما رو اونجا دیدن و.... توی متن توصیه نامه هم همونطور که گفتم میشه به این موضوع اشاره کرد.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

دوستان من چندین صفحه از این تاپیک رو خوندم و چون دارم تصمیم می گیرم که به استادم چی بگم برای توصیه نامه میخواستم ببینم درست متوجه موضوع شدم یا خیر؟

- من فقط ایمیل استاد را وارد می کنم و بعد یک لینک برای استاد میاد که میتونه اون رو برای من فوروارد کنه و دیگه بقیه کاراشو خودم بکنم(چون میدونم استادم اصلا حوصله انجام چنین کاری رو نداره)
    همین که استادم ایمیل و برام فوروارد کنه دیگه نیازی نیست کار دیگه ای انجام بده؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2009 نمایش پست ها
    دوستان من چندین صفحه از این تاپیک رو خوندم و چون دارم تصمیم می گیرم که به استادم چی بگم برای توصیه نامه میخواستم ببینم درست متوجه موضوع شدم یا خیر؟

- من فقط ایمیل استاد را وارد می کنم و بعد یک لینک برای استاد میاد که میتونه اون رو برای من فوروارد کنه و دیگه بقیه کاراشو خودم بکنم(چون میدونم استادم اصلا حوصله انجام چنین کاری رو نداره)
    همین که استادم ایمیل و برام فوروارد کنه دیگه نیازی نیست کار دیگه ای انجام بده؟
    دقیقا همینه، لینک رو داشته باشین لازم نیست که کار دیگه ای انجام بدین، همراه لینک یوزر و پس هم گاهی هست، که وقتی استاد ایمیل رو به شما فوروارد کنه اون رو هم دارین، خیلی ها در ایران این کار رو می کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    من با یک مشکل جدی روبه رو شدم، وقتی میرم قسمت مربوط به recommendation را پر کنم، مشخصات که شامل اسم، سمت علمی و محل کار هست را میپرسه ... اما اصلا ایمیل نمی خواد ... مگه میشه؟؟؟ چطوری برای استاد لینک میره؟؟؟

لطفا پاسخ بدید.
    سپاس فراوان

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یک مشکل جدی روبه رو شدم، وقتی میرم قسمت مربوط به recommendation را پر کنم، مشخصات که شامل اسم، سمت علمی و محل کار هست را میپرسه ... اما اصلا ایمیل نمی خواد ... مگه میشه؟؟؟ چطوری برای استاد لینک میره؟؟؟

لطفا پاسخ بدید.
    سپاس فراوان
    سایت دانشگاه رو چک کنید ببینید در مورد توصیه‌نامه چه توضیحی داده. احتمالش هست که توصیه‌نامه رو به صورت پستی بخوان.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

سلام بچه ها یه سوال فوری داشتم.
    بعد از اینکه در خواستمون سابمیت کردیم چقدر وقت بعدش برای استادا ایمیل میاد؟
    مثلا برای دانشگاه لویزیانا استیت.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti229 نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال فوری داشتم.
    بعد از اینکه در خواستمون سابمیت کردیم چقدر وقت بعدش برای استادا ایمیل میاد؟
    مثلا برای دانشگاه لویزیانا استیت.
    بعضی دانشگاه ها بلافاصله که ایمیل رو وارد کردین و بعضی دانشگاه ها بعد از اینکه اپلیکیشن رو سابمیت کردین، برخی هم بلافاصله بعد از اینکه فی اپلای رو ریختین که به منزله سابمیت رسمی اپلیکیشن اپلای شماست. البته این دانشگاه رو که فرمودین نمیدونم ولی همین شکلی هست که عرض کردم.

Junior Member

سلام دوستان
    امیدوارم سوالم را در جای مناسب پرسیده باشم. سوالم این هست که من در فرم انلاین اپلیکیشن مشخصات توصیه کنندگان را وارد کردم و تیک کنار references هم زده شد، در این مرحله با توجه به اینکه موارد دیگه هم تکمیل شده باشن من میتونم اپلیکیشنم را سابمیت کنم یا اینکه باید منتظر بمونم اساتید توصیه نامه هاشون را بفرستن و من بعدا اپلیکیشنم را سابمیت کنم؟؟؟

پیشاپیش ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم سوالم را در جای مناسب پرسیده باشم. سوالم این هست که من در فرم انلاین اپلیکیشن مشخصات توصیه کنندگان را وارد کردم و تیک کنار references هم زده شد، در این مرحله با توجه به اینکه موارد دیگه هم تکمیل شده باشن من میتونم اپلیکیشنم را سابمیت کنم یا اینکه باید منتظر بمونم اساتید توصیه نامه هاشون را بفرستن و من بعدا اپلیکیشنم را سابمیت کنم؟؟؟

پیشاپیش ممنون
    شما سابمیت کنید، بعدا که استادها توصیه نامه ها رو تکمیل کردند، به پرونده الکترونیکیتون اضافه خواهد شد.

Junior Member

سلام دوستان
    موقع پرکردن فرم Recommendation قسمت Personal Message/Notes رو چی بنویسیم بهتره؟! یعنی همون متنی که برای recommender میره!