صفحه 311 از 334 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام
    من می‌خوام از 3-4 تا از اساتید مسترم (uk) توصیه‌نامه کاغذی بگیرم، برای اینکه چند جا که پر کردن خیلی دیر این کار رو انجام دادن و کلاً پایه نیستن. با چندتا دانشگاه مکاتبه کردم و بهم گفتن توصیه‌نامه جنرال که خودم آپلود کنم رو قبول می‌کنن. اما حالا نمی‌دونم چطوری به این اساتیدم ایمیل بزنم. قبلاً برام فرستاده‌ن توصیه‌نامه اما الآن می‌خوام تووی ایمیل بهشون بگم که لطفاً برام یک نامه‌ی جنرال بنویسند در برگه‌ی سربرگ‌دار با مهر و امض نمی‌دونم چطوری باید گفت این رو. ؟
    لطفاً راهنمایی کنید دوستان. ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم برای دانشگاه مکگیل باید از فرمت توصیه نامه های سایت دانشگاه استفاده کنیم یا خود استاد هم میتونه کتبی بنویسه یا باید از ایمیل دانشگاه استفاده کنه؟؟
    در کل اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم

دوستان من هیچ اطلاعاتی راجع به توصیه نامه دارم
    پست های اول رو خوندم ولی کامل توجیح نشدم
    میشه لطف کنید بگید دقیقا توی چه برگه ای باید نوشته بشه؟
    تایپ شده باید باشه حتما؟
    اگر واسه 5 تا دانشگاه میخوایم اپلای کنیم لازم نیس از هر استاد که نامه مینویسه 5تا نامه بگیرم که؟؟

ممنون میشم جواب بدین

با سلام به همه هموطنان گرامی

بنده در یک مرکز نامعتبر از لحاظ علمی لیسانس گرفتم و الان نیاز به توصیه نامه دارم
    اساتید مسلطی ندارم، مجبورم خودم بنویسم

استادایی که با من بودن بازنشسته شدند بیشترشون، این اشکالی ایجاد می کنه ؟ باید بنویسم ؟

سوال دوم اینکه زبان بلد نیستند، من باید ترجمه کنم، نسخه فارسی رو باید بدم ؟ به دانشگاه باید چی بگم، یعنی بگم زبان بلد نبودن و ترجمه شده توسط خودشون یا بگم من ترجمه کردم ؟

وقتم خیلی کمه لطفا درصورت امکان راهنمایی بفرمایید
    ممنونم از توجهتون
    ویرایش توسط fal : April 21st, 2017 در ساعت 08:31 AM
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    سوال دوم اینکه زبان بلد نیستند، من باید ترجمه کنم، نسخه فارسی رو باید بدم ؟ به دانشگاه باید چی بگم، یعنی بگم زبان بلد نبودن و ترجمه شده توسط خودشون یا بگم من ترجمه کردم ؟ به هرحال ضایع هست چون اصل بر اینه که توصیه نامه دیده نشه، نمیدونم این مشکلو چکارش باید کرد
    متنی که مدنظر اونهاست یا مدنظر شماست رو خودتون به انگلیسی بنویسید و بدین که امضا کنند، کاری که همه می کنند.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member

دوستان کسی راجع به سایت interfolio چیزی نشنیده. من مدتیه که دارم کار می کنم و دیگه با استادام در تماس نیستم. و البته چوب خط توصیه نامه هام رو هم از قبل پر کردم. یکی از دوستان این سایت رو بهم معرفی کرد که آدم می تونه بره توش اکانت بسازه و از استادش درخواست ریکام بکنه. خب تا اینجای کار که خیلی ساده به نظر میاد و کاربردی.
    اما نکته اینه که بعضی دانشگاه ها بر می دارن توصیه نام رو به فرمت خودشون ازتون درخواست می کنن، یه سری سوال می ذارن که استاد مجبور باشه شما رو از لحاظ مختلف ارزیابی کنه و نهایتا هم زیر فرم جای امضا قرار می دن. میخواستم ببینم اگه دوستان از این سایت استفاده کردن این مشکل رو چطور حل کردن.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    با سلام به همه هموطنان گرامی

بنده در یک مرکز نامعتبر از لحاظ علمی لیسانس گرفتم و الان نیاز به توصیه نامه دارم
    اساتید مسلطی ندارم، مجبورم خودم بنویسم

استادایی که با من بودن بازنشسته شدند بیشترشون، این اشکالی ایجاد می کنه ؟ باید بنویسم ؟

سوال دوم اینکه زبان بلد نیستند، من باید ترجمه کنم، نسخه فارسی رو باید بدم ؟ به دانشگاه باید چی بگم، یعنی بگم زبان بلد نبودن و ترجمه شده توسط خودشون یا بگم من ترجمه کردم ؟

وقتم خیلی کمه لطفا درصورت امکان راهنمایی بفرمایید
    ممنونم از توجهتون
    سلام

بازنشستگی اساتید مشکلی ایجاد نمی کند.حتما بهشون اطلاع بدهید که ایمیل خود را برای ایمیل هایی که ممکن است استاد و یا دانشگاه به اساتید شما بزنند کنترل کنند.

برای متن نامه هم راهنمایی درستی در بالا شدید.
    ارادت

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    دوستان من هیچ اطلاعاتی راجع به توصیه نامه دارم
    پست های اول رو خوندم ولی کامل توجیح نشدم
    میشه لطف کنید بگید دقیقا توی چه برگه ای باید نوشته بشه؟
    تایپ شده باید باشه حتما؟
    اگر واسه 5 تا دانشگاه میخوایم اپلای کنیم لازم نیس از هر استاد که نامه مینویسه 5تا نامه بگیرم که؟؟

ممنون میشم جواب بدین
    سلام

بایستی متن نامه در تواناهایی شما و نقاط قوت اکادمیک شما تاکید داشته باشد(درسی و پژوهشی).حتما از شوق و علاقه شما برای ریسرچ هم جملاتی باشد.

یک متن کافی است. همان رو برای دانشگاه های مختلف بفرستید. اگر اصل نامه مد نظر باشد بایستی به تعداد دانشگاه ها تهیه شود.
    ارادت

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Masih1373 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم برای دانشگاه مکگیل باید از فرمت توصیه نامه های سایت دانشگاه استفاده کنیم یا خود استاد هم میتونه کتبی بنویسه یا باید از ایمیل دانشگاه استفاده کنه؟؟
    در کل اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم
    سلام

این بستگی دارد در سایت خود دانشگاه چطور خواسته باشند. برای دانشگاه های مختلف متقاوت است. برای بعضی فرم مخصوص دارد وبرای بعضی بایستی استاد لینک مورد نظر را مراجعه و انلاین پر نماید.سایت خود دانشگاه را کنترل نمایید.

ارادت

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    سلام
    من می‌خوام از 3-4 تا از اساتید مسترم (uk) توصیه‌نامه کاغذی بگیرم، برای اینکه چند جا که پر کردن خیلی دیر این کار رو انجام دادن و کلاً پایه نیستن. با چندتا دانشگاه مکاتبه کردم و بهم گفتن توصیه‌نامه جنرال که خودم آپلود کنم رو قبول می‌کنن. اما حالا نمی‌دونم چطوری به این اساتیدم ایمیل بزنم. قبلاً برام فرستاده‌ن توصیه‌نامه اما الآن می‌خوام تووی ایمیل بهشون بگم که لطفاً برام یک نامه‌ی جنرال بنویسند در برگه‌ی سربرگ‌دار با مهر و امض نمی‌دونم چطوری باید گفت این رو. ؟
    لطفاً راهنمایی کنید دوستان. ممنون
    سلام

در این موارد با اساتید دانشگاه های اروپا نعارف نداشته باشید(به خصوص اساتید تز). ایمیل بزنید و از اقدام خود برای پوزیشن که نیازمند توصیه نامه استاد است بنویسید.حتی ازشون بخواهید که یک نامه خوب به شما بدهند.

ارادت