صفحه 312 از 334 نخستنخست ... 212262302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,111 تا 3,120 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    متنی که مدنظر اونهاست یا مدنظر شماست رو خودتون به انگلیسی بنویسید و بدین که امضا کنند، کاری که همه می کنند.
    با سلام و سپاس از راهنماییتون
    مگه این توصیه نامه محرمانه نیست ؟ من همه جا خوندم محرمانست
    میدونم رویه شده ولی اگر تماس بگیرن چی ؟ استاد که زبان بلد نیست ؟ چون متاسفانه فقط تلفن میخوان و ایمیل اصلا نمی خوان دارم عرض می کنم
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    میدونم رویه شده ولی اگر تماس بگیرن چی ؟ استاد که زبان بلد نیست ؟ چون متاسفانه فقط تلفن میخوان و ایمیل اصلا نمی خوان دارم عرض می کنم
    در مورد قسمت اول سوالتون، اگه هنوز مشکل دارین پیام خصوصی بهم بدین
    در مورد تماس گرفتن، این کار به ندرت صورت میگیره و به کسی زنگ می زنند که خودشون هم می شناسندش، شما ببینید که این همه دانشجوی ایرانی هر سال دازند پذیرش می گیرند، و استادهای ایرانی هم که زبان بلد نیستند، اگه بنا بود که بهشون زنگ می زدن چی می شد؟
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

دوستان سلام.
    من دو تا توصیه نامه از استادام دارم که روی سربرگ دانشگاه نوشته شده و امضا شده. یعنی من فایل پی دی اف شون رو دارم.
    البته الان که میدونید الکترونیکی شده. اما یه دانشگاهی تو سوئد گفته توصیه نامه ها باید توسط اساتید به این ادرس ..... ایمیل شوند.

حالا سوال من اینه.
    1.میتونم خودم به اسم اون دوتا دو تا جی میل درست کنم و توصیه نامه هارو از اون ادرس بفرستم؟؟؟
    یا خطرناکه؟؟؟ چون به هر حال توصیه نامه رو خود اونا نوشتن.

2. الان دیگه دانشگاهها میگن اسم مراجع رو تو یه مرحله ای از اپلیکیشن وارد کنید. در این صورت هم میشه همون ایمیل های ساختگی رو بیارم؟؟

اخه چقدر منت بکشیم؟؟

دوستان لطفا نظر بدین
    ممنون

Junior Member

سلام
    اتفاقا یه همچین چیزی سوال منم هست اگه دوستان مطلع جواب بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من دو تا توصیه نامه از استادام دارم که روی سربرگ دانشگاه نوشته شده و امضا شده. یعنی من فایل پی دی اف شون رو دارم.
    البته الان که میدونید الکترونیکی شده. اما یه دانشگاهی تو سوئد گفته توصیه نامه ها باید توسط اساتید به این ادرس ..... ایمیل شوند.

حالا سوال من اینه.
    1.میتونم خودم به اسم اون دوتا دو تا جی میل درست کنم و توصیه نامه هارو از اون ادرس بفرستم؟؟؟

2. الان دیگه دانشگاهها میگن اسم مراجع رو تو یه مرحله ای از اپلیکیشن وارد کنید. در این صورت هم میشه همون ایمیل های ساختگی رو بیارم؟؟

اخه چقدر منت بکشیم؟؟

دوستان لطفا نظر بدین
    ممنون

Junior Member

سلام عزیزان، من تو دوره ارشد یذره با استاد راهنمام کنتاکت پیدا کردم (نه اونجوری که دعوا بشه) ولی ایشون متاسفانه یذره کینه ای هستند. از همین جهت میترسم بدم ریکامند بدن ایشون. به نظرتون چیکار کنم؟
    معدل کارشناسی و ارشدم خوبه و از یه دانشگاه خوب تهران

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaBP نمایش پست ها
    سلام عزیزان، من تو دوره ارشد یذره با استاد راهنمام کنتاکت پیدا کردم (نه اونجوری که دعوا بشه) ولی ایشون متاسفانه یذره کینه ای هستند. از همین جهت میترسم بدم ریکامند بدن ایشون. به نظرتون چیکار کنم؟
    معدل کارشناسی و ارشدم خوبه و از یه دانشگاه خوب تهران
    از هر استادی که می دونید و مطمئن هستین همکاری کامل باهاتون می کنه میگیره توصیه نامه بگیرین! من خودم سر گرفتن توصیه نامه ماجرا داشتم، از دوستهام بودن که ماجرا داشتن، خصوصا که الان دوره ای هست که توصیه نامه ها آنلاین شده و کار سختتر از گذشته شده. یکی از دوستام به خاطر اذیتهای استادش چندتا از توصیه نامه های آنلاینش رو بعد از ددلاین تونست بفرست.
    توصیه نامه بیشتر یک اثر حاشیه ای و تاییدی داره، تاییدی هست بر صلاحیت علمی و اخلاقی شما. حرف اصلی رو رزومه شما می زنه. حتما لازم نیست از استاد راهنما باشه، هر استادی که شناخت خوب از شما داشته باشه می تونه توصیه نامه بده.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    دوستان سلام.

حالا سوال من اینه.

اخه چقدر منت بکشیم؟؟

دوستان لطفا نظر بدین
    ممنون
    سلام

من جای شما بودم هیچ وقت همچنین کاری رو نمی کردم دوست عزیز!. شما اگر یک درصد احتمال هم بدهید که بخواهند سوالات بیشتری از استاد بپرسند یا برای اشنایی بیشتر با استاد مقلات و سابقه علمی ایشان را دراینترنت بررسی کنند. ناگهان با ایمیلی مواجه می شوند که با ایمیل ارسالی متفاوت است!!!.

ضمن اینکه بیشتر اساتید ایمیل های مربوط به امور دانشگاهی از جمله فرستادن نامه انگیزشی را با ایمیل دانشگاه خود می فرستند نه جی میل شخصی!.

ارادت

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    سلام

معمولا کمتر اتفاق می افتد که تماس مستقیم بگیرند. احتمال زیاد در صورت نیاز سوالات تکمیلی را از طریق ایمیل برای استاد شما ارسال میکنند.

توصیه می کنم حداقل هفته ای یکبار با استاد که نامه انگیزشی دادند برای کنترل کردن وضعیت در ارتباط باشید. در این صورت ایمیل تازه ای هم برسد می توانید به استاد برای پاسخ دادن کمک کنید.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

آیا rec letter رو فقط از اعضای هیت علمی دانشگاه میشه گرفت و یا اساتید ساعتی هم میتونن بدن؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir155 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا rec letter رو فقط از اعضای هیت علمی دانشگاه میشه گرفت و یا اساتید ساعتی هم میتونن بدن؟

ممنون
    دوست من،
    به طور کلی هر کسی می تواند شما را توصیه کند، فقط شما را بشناسد و حداقل شرایط علمی برای توصیه کردن شما را داشته باشد. حتی می تواند اصلا شخصیت دانشگاهی نباشد، مثلا یک پژوهشگر در صنعت باشد.

اینی که عرض شد اصل ماجرا بود، حالا خیلی از جاها ممکن هست تاکید کنند که فرد توصیه کننده استاد دانشگاه با ویژگی فلان باشد، این مساله ی دیگری هست.
    به این نکته هم دقت کنید که گاهی توصیه نامه باید مستقیما با ایمیل آکادمیک توسط استاد برای داشگاه فرستاده شود و یا در فرایند ارسال به نوعی اثبات هیئت علمی بودن نیاز باشد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper