صفحه 315 از 334 نخستنخست ... 215265305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام دوستان.
    من ارشد ریاضی دارم و میخوام برای دکترا اپلای کنم و به شدت مشکل ریکام دارم. هیچ جوره استادای خودم تو دانشگاه تبریز نمینویسن .فقط یکیشون قبول کرده. پس مجبورم تو تهران حداقل دو تا استاد پیدا کنم و برم برای منت کشی.
    از دوستان کسی هست که بتونه به من چند تا استاد تو دانشگاهها معرفی کنه که قبول کنن برام ریکام بنویسن.
    میشه لطفا کمک کنید . ددلاینا میگذره.نمیدونم باید چیکار کنم؟؟
    ممنون.

Junior Member araliya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی الی

منم مشکل توصیه نامه دارم .
    همه چیز حل شده به جز توصیه نامه .
    یه وقتایی میگم دوباره یه ارشد دیگه بگیرم شاید بتونم استادی پیدا کنم بهم توصیه بده !
    من دانشجوی مثبت و درسخونی بودم ولی اساتید لیسانسم همه از ایران رفتن . ارشد هم ...
    واقعا وضع بدیه .

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ارشد ریاضی دارم و میخوام برای دکترا اپلای کنم و به شدت مشکل ریکام دارم. هیچ جوره استادای خودم تو دانشگاه تبریز نمینویسن .فقط یکیشون قبول کرده. پس مجبورم تو تهران حداقل دو تا استاد پیدا کنم و برم برای منت کشی.
    از دوستان کسی هست که بتونه به من چند تا استاد تو دانشگاهها معرفی کنه که قبول کنن برام ریکام بنویسن.
    میشه لطفا کمک کنید . ددلاینا میگذره.نمیدونم باید چیکار کنم؟؟
    ممنون.
    سلام،
    دوست عزیز اساتید خودتون باید بهتون ریکام بدن استادی که شما رو نمیشناسه چطوری بهتون ریکام بده؟ سعی کنید اساتید خودتون رو راضی کنین
    Six Months From Now You Can Be In A Completely Different Space, Mentally, Spiritually and Financially. Keep Working & Believing In Yourself

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام دوستان
    بخاطر مشکلات ایمیل آکادمیک دانشگاه(معمولا میل نمیرسه)میشه ای میل غیر آکادمیکشون رو داد؟
    اگر جواب مثبت هست چطور بررسی میکنن که باعث سو استفاده نشه؟
    چون ۲تا از اساتید خیلی کار با ای میل بلد نیستن نگرانم اگر دوباره بخوان ارتباط برقرار کنن جواب ندن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

یکی از استادهام به من پیشنهاد کرد حداقل واسه 15 تا دانشگاه اپلای کنم.
    حالا سوال من اینه که ارسال هر ریکام به طور متوسط چقدر وقت یک استاد رو می گیره؟
    آیا معمولا فقط یک ایمیل ارسال می کنند یا اینکه باید فرم خاصی رو هم پر کنند.
    چون ممکنه این موضوع بقیه استادهام رو کلافه کنه. می خوام، اگه لازم باشه با چند تا استاد دیگه هماهنگ کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhimi نمایش پست ها
    یکی از استادهام به من پیشنهاد کرد حداقل واسه 15 تا دانشگاه اپلای کنم.
    حالا سوال من اینه که ارسال هر ریکام به طور متوسط چقدر وقت یک استاد رو می گیره؟
    آیا معمولا فقط یک ایمیل ارسال می کنند یا اینکه باید فرم خاصی رو هم پر کنند.
    چون ممکنه این موضوع بقیه استادهام رو کلافه کنه. می خوام، اگه لازم باشه با چند تا استاد دیگه هماهنگ کنم.
    سلام. بستگی به دانشگاه مورد نظرتون داره. بعضی دانشگاه ها لینک به استاد میفرستن و استاد فقط چند تا گزینه تیک میزنه و بعضا در قسمت کامنت توصیه نامه مینویسه (یا از فایل کپی میکنه) که بیشتر از ۳ دقیقه نمیشه.
    اما بعضی دانشگاه ها از شما میخوان تا فرمی شبیه به همون ریکام آنلاین توسط استاد تکمیل و امضا بشه بعد در پاکت مهر شده توسط پست ارسال بشه. بعضی دانشگاه ها از استاد میخوان که توصیه نامه اسکن کنه و آپلود کنه. (غیر از حالت آنلاین بقیه موارد مقداری وقت گیر خواهند بود)
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط omidshokoh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بخاطر مشکلات ایمیل آکادمیک دانشگاه(معمولا میل نمیرسه)میشه ای میل غیر آکادمیکشون رو داد؟
    اگر جواب مثبت هست چطور بررسی میکنن که باعث سو استفاده نشه؟
    چون ۲تا از اساتید خیلی کار با ای میل بلد نیستن نگرانم اگر دوباره بخوان ارتباط برقرار کنن جواب ندن
    این مشکل برای منم پیش آمده بود و دانشگاه فرم ریکام آنلاین به صورت pdf فرستاد و من بعد از تکمیل توسط استاد در پاکت مهر شده با پست فرستادم و قبول کردند.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    این مشکل برای منم پیش آمده بود و دانشگاه فرم ریکام آنلاین به صورت pdf فرستاد و من بعد از تکمیل توسط استاد در پاکت مهر شده با پست فرستادم و قبول کردند.
    من تماس گرفتم با دانشگاه گفتن مشکلی نداره با چی میل بفرستید،نظرتان بفرستم حالا؟

سلام دوستان من دانشجوی خوبی بودم ولی استاد ها تنبل هستن و معمولا چند تا بیشنر ریکامنیشن نمی دن. اگه برای دانشگاهی ریکامند نداشته باشیم یا کمتر داشته باشیم مشکلی پیش میاد؟ با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام و خسته نباشین. تعدادِ توصیه‌نامه‌ها و اساساً نیاز به اون، بستگی به دانشگاهی داره که براش درخواست می‌فرستین. حتی هستن برخی از دانشگاه‌هایِ رد‌ه‌یِ بالا که برایِ دکترا و پست‌داک هم توصیه‌نامه‌ای نمی‌خوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی خوبی بودم ولی استاد ها تنبل هستن و معمولا چند تا بیشنر ریکامنیشن نمی دن. اگه برای دانشگاهی ریکامند نداشته باشیم یا کمتر داشته باشیم مشکلی پیش میاد؟ با تشکر